Jump to content
canic012

5rovic - kafanska fotografija

Recommended Posts

Koliko god fotografije ovog coveka izgledale smesno, moje misljenje je da su bas dobre, smisljeno odradjene i do predstavljaju srpsku svadbarsku fotografiju - i narav, istinito do srzi.

Pre bih rekao da je ovo danas sto mi radimo kicerica, jer stvarno jeste - fore vec vidjene i prezvakane X puta.

Ozbiljan sam :D

Koliko god to izgledalo bezveze, Goske je u pravu.

Siguran sam i da su ljudi sa slika zadovoljni, tako da se covek vodi kao dobar fotograf.

sada gledam ove draganove slike i mogu samo da se slozim sa kolegama koji se slazu sa Gosketom :)

zestoke, autenticne fotografije,

skoro sam gledao radove jednog fotografa sa americkog juga i te slike prilicno lice na ove, valjda su svi rurali slicni jedni drugima iako svaki ima svoju tradiciju

Dal se zezate ljudi, pa kakve veze ovo ima sa fotografijom, covek je samo jurio interesantne stvari i pljusnuo aparatom sta god da je video, to je mogao da uradi svaki prolaznik.

Ove fotografije potpuno izilaze iz klisea danasnjice .

Konacno nesto drugacije :)

Tako razlicito od sterilnih, fotoshopovanih, "umetnickih"....

Momenti su :) :) :)

Dal se zezate ljudi, pa kakve veze ovo ima sa fotografijom, covek je samo jurio interesantne stvari i pljusnuo aparatom sta god da je video, to je mogao da uradi svaki prolaznik.

Guru, uz svo duzno postovanje - kenjas k'o mlad tuljan. Ajde jednom, molim te, probaj da sagledas malo "sire" a ne samo iz svoje mikro-nise. Molim te.

Ove fotografije su sve samo ne slucajne. Covek je jebeni Kudelka, samo je potrebno malo ukljuciti mozak i pogledati ih. Kisha je drvio sta je umetnos? Ovo je komotno odgovor na njegovo pitanje. Ovo je umetnost onolika.