Jump to content
Foto turista

Malo portreta od mene...

Recommended Posts

6 hours ago, Foto turista said:

sta li me tek ceka heheh 😛

Drugo🥈 pa onda treće🏆 , mora neko da nadoknadi za nas koji imamo jedno.....

^

Ha ha, neka hvala... Najlakse je praviti decu, treba od te dece napraviti ljude, misleca bica, jake individue, a ne ovo sto danas i vec duze vreme moze da se vidi medju nasom omladinom, mada ni u svetu nije nista bolje 😛

Evolucija sredjivanje fotki i percepcije estetike u digitalnom okruzenju u razmaku od 5god... Prva je sredjena pre skoro godinu i tako ostala na haradu, danas sam je doradio, druga pre 5god snimljena i sredjena istog dana.

Svetla ima sa svih strana, tako da je i to trebalo dosta da se pegla, sve u svemu za mene na pocetku ovo je bio veliki izazov i namerno sam pravio fotke u takvim uslovima svetla da bi me naterale da se sto bolje upoznam sa softverom.

327.

50327155012_383bf3a3ed_c.jpg... by Nenad Ristic, on Flickr

20107837021_9a924c8c9f_c.jpgUntitled by Nenad Ristic, on Flickr

Pa kada krene da sedi, pa da se dize i hoda po malo... uh, najlepse sesije slikanja 🙂 Samo drzi aparat uvek negde pri ruci. Secam se da sam ja jedno vreme drzao pored tastature non stop, sto mi je bilo nadohvat ruke.

• Like 1

^

Za ovih 40 dana napravio sam samo 4 fotke, te 4 fotke nisu nastale slucajno da je ona bas ovako na ovim fotkama nego posle promatranja kako najcesce spava, gde drzi ruke, nesto sto je bas karakteristicno a onda sam iz nekoliko pokusaja uhvatio te trenutke jer to je ona, njen portret... Svideo mi se ovaj visoko podignut bokserski garad, cesto ga drzi hehe... Bice jos jedna isto tako karakteristicna dok se hrani, a kroz naziv fotografija moze da se zakljuci kakav je moj dozivljaj, trudi cu se da pravim takve fotke, a bice i reziranih 🙂

Kapiram skroz, isto je bilo i sa mnom :). Ma samo spontane, te su najbolje, pogotovu sa klincima :). Ja sam sada malo mog klinca maltretirao oko ovih portreta, ali one spontane su najbolje 🙂