Jump to content

Vesele panorame zalaska Sunca

Recommended Posts

• Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nije baš zalazak Sunca, ali je tu nekako...   Falling Down by Millan Milloradovic, on Flickr

Odlično si sastavio. Koliko je trajalo - 100 minuta?   Mislio sam da je ovo moje od istog dana, ali nije. Ja sam sutradan uslikao ovo   DSC04013 by Darko Veselinović, on Flickr

Posted Images

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ponekad mi je čudno, pa i neprijatno da ljudi igru majčice prirode zovu kliše ili čak kičerica, i ako sam siguran da u sebi ne misle tako. Nema potrebe za pravdanjem momci. Fotke su odlične. Samo napred sa klišeima! :)

Dobro, hvala za pohvalu ali ova moja gore realno jeste kliše. Motion_blur softverski ili paniranjem jeste u jednom momentu bilo pre 10-20 godina nešto novo i originalno, ali je danas potpuno u rangu kičerice, upravo zato što toga ima koliko hoćeš. Nešto kao selfi, ili fotka plaže sa stopalima u kadru. Opališ takvu da kažeš da je imaš i ideš dalje... :)

• 3 weeks later...

e da je meni nekad ovakvo nebo.. kako preduhitrit ovakvo nebo, ima li meteorologa odje da nas posavjetuju? jel posle kise?

p.s. ne znam je l ti do monitora ili obrade, ali moja primjedba odje je veliki fade efekat, ja bih slobodno pojacao crne ili kontrast