Jump to content

Recommended Posts

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ne morabas svako u bas svakom postu da nabraja sta bi im radio... malo je... degute. To sto su fotografije devojaka jer mora da znaci da se iskljucivo komentarisu modeli ili fotografije? Jel i u ostalim slucajevima porteta komentarisemo iskljucivo modele?

Pa eto, ja sam fini, ja sam prvi rekao da im ne bih ništa radio :D

Portreti, trt-mrt, cice sa Sajma automobila... Jedina svrha njihovog postojanja tamo je da bi se komentarisalo "šta bi im radio".

Hoću reći, nisu u pitanju "fotografije devojaka" kao takve, već hostese sa Sajma automobila. Svako ko zna da drži aparat napraviće makar prosečnu fotografiju namontirane devojke.

Ali dobro, ovo ode u off i od offtipica u kome je tema odavno :D

Pa ja se moram složiti sa I Vuletićem, pa stvarno ljudi problem sa hormonima rješavajte upotrebom fotoaparata i fotografisanjem a ne balavljenjem po foto forumu.

Pa eto ako vam je mrsko da fotografišete (što većini i jeste), onanišite brate po tehno dijelu foruma.

Mislim, sad je Brisel izdao preopruku da se "gospođa" i "gospođica" više ne koriste u obraćanju ženama, izdao najnoviju preporuku za rodno senzitivni govor, pa reko da pitam, si ti neku Europejac?

Ja sam cuo da je samo 'gospodjica' izbaceno iz upotrebe, jer ne postoji muski pandan toj reci, a da je 'gospodja' i dalje po PS-u.

Inace, fakat sam mislio da cu videti slike automobila kad sam video naslov teme 'Sa Sajma' <_<

Portreti, trt-mrt, cice sa Sajma automobila... Jedina svrha njihovog postojanja tamo je da bi se komentarisalo "šta bi im radio".

Hoću reći, nisu u pitanju "fotografije devojaka" kao takve, već hostese sa Sajma automobila. Svako ko zna da drži aparat napraviće makar prosečnu fotografiju namontirane devojke.

Ali dobro, ovo ode u off i od offtipica u kome je tema odavno :D

Ni hostese sa sajma nisu vise tamo neke, vec ima tu veoma obazovanih devojaka. Na standu Dacije zavrsila fakultet perfektno govori engleski, francuski i rumunski, leti radi na brodu a do broda sta nadje. Pa ti budi pametan sto je tako nazalost.

Prva katastrofa, druga bez veze... Bez uvrede, ali zašto su po tebi ove fotografije bile vredne da ih neko drugi vidi?

Zašto potpis po svaku cenu? Ovo je tip fotografija da daš drugarici za FB, mada ta drugarica onu prvu recimo ne bi ni postavila, nije luda, hoće "lepo da ispadne". Biraj malo šta radiš i zašto, ovo je samo ispljepano onako bez razmišljanja.

Prva katastrofa, druga bez veze... Bez uvrede, ali zašto su po tebi ove fotografije bile vredne da ih neko drugi vidi?

Zašto potpis po svaku cenu? Ovo je tip fotografija da daš drugarici za FB, mada ta drugarica onu prvu recimo ne bi ni postavila, nije luda, hoće "lepo da ispadne". Biraj malo šta radiš i zašto, ovo je samo ispljepano onako bez razmišljanja.

Nije nacin da se na ovaj nacin ukaze na greske odnosno nesto sto po vama nije kako treba uradjeno,jer naj lakse je reci da ne valja i to je to ali je daleko bolje i korisnije skrenuti paznju na greske,za to valjda sluze forumi...inace je ispaljeno bez poziranja i namestanja,onako na kvarnjaka...

Bio sam danas opet na sajmu i mislim da su slike dosta bolje, još jednom sam dužan i javno da se zahvalim Jou na vrlo korisnim savetima ;)

@dr_kolew

Stvarno ova prva je za brisanje odma u aparatu, ova druga je onako ok ali mi nekako taj ugao iz kojeg si slikao(odozdo) i nije baš dobar, i trebao si se tu na drugoj udaljiti malo.

Nisam ti ja baš za davanje saveta ali eto kad sam se već javio :D

PS.

I moram se u potpunosti složiti sa konstatacijom lvuletica, ali mu zameram sa prve strane to što mu devojke nisu lepe, haha ;)

I evo dve slike iz prve serije čisto onako :P

16328361593_8384dc01c9_z.jpg13 by Bojan ST, on Flickr

16761123400_db7d6def3a_z.jpg17 by Bojan ST, on Flickr

Eto, da ne bude da sam antiprotivan, ova ljubičasta je baš kako treba, bez zamerke :)

@dr_kolew Pa na šta da ti ukažem kao na grešku, a što ti sam ne vidiš? Prva je da se uplašiš, jezik joj je napolju, cela faca u polupokretu. Druga je odozdo, a i da nije, čemu? Ne vidi se gde je, ko je nije ni bitno, nema nikakvu priču, zaista nema šta da se kaže, fotografija koja može samo njoj i eventualno njenim roditeljima da bude zanimljiva.

Pogledaj baš ovu ljubičastu iznad, iako je klasično sajamsko zveketanje, pokazuje da je onaj ko je slikao razmišljao. Vidiš exo? Vidiš iza kontrast. Vidiš kombinaciju i jednog i drugog u korelaciji sa devojkama? Meni bi bila još bolja, mnogo bolja, da nema automobila, al' jeb' ga, Sajam automobila je :D

Eto, da ne bude da sam antiprotivan, ova ljubičasta je baš kako treba, bez zamerke :)

@dr_kolew Pa na šta da ti ukažem kao na grešku, a što ti sam ne vidiš? Prva je da se uplašiš, jezik joj je napolju, cela faca u polupokretu. Druga je odozdo, a i da nije, čemu? Ne vidi se gde je, ko je nije ni bitno, nema nikakvu priču, zaista nema šta da se kaže, fotografija koja može samo njoj i eventualno njenim roditeljima da bude zanimljiva.

Pogledaj baš ovu ljubičastu iznad, iako je klasično sajamsko zveketanje, pokazuje da je onaj ko je slikao razmišljao. Vidiš exo? Vidiš iza kontrast. Vidiš kombinaciju i jednog i drugog u korelaciji sa devojkama? Meni bi bila još bolja, mnogo bolja, da nema automobila, al' jeb' ga, Sajam automobila je :D

... nije to kontrast ... :D