Jump to content

Život na debelom minusu

Rogiokoc
 Share

Recommended Posts

^Nije to tema Sale. Radi se o tome da kada neko nekog želi da "uvredi" onda mu kaže to je običan snapshot. A ja tvrdim da je to vrhunska "tehnika", retko obdarenih fotografa (ne spada ni blizu ni daleko u takve, ali spadam u velike ljubitelje fotografija, pre svega tuđih), dakle, da bi bilo, kako kažeš "ono tras-bum" potrebno je mnogo mnogog :mellow:

u pravu si, moj komentar se odnosio na ovdasnje shvatanje definicije tog pojma, a to je uglavnom negativan kontekst koji ove fotografije ne zasluzuju.

Pošto sam ja počeo sa snepšotima, smatram da je potrebna napomena, ja "snapshot" ne koristim u negativnom kontekstu niti da nekoga uvredim. Niti mi je to bila namera.

Kako ima onih koji uvek sve najbolje znaju, čak i šta je neko hteo da kaže? Rekao sam da neću više da trujem temu koja mi se dopada, ali ste se uhvatili toga ko pijan plota pa sam smatrao obavezom da ovo dodam.

Da li je moglo bolje? Po meni da. Da li je bilo moguće bolje? Bem li ga, ko zna. Slučajnost kod ovakvih radova ima veliki upliv.