Jump to content

Hilfe, hilfe! Pomoc! Help! Frka&panika! :D

Punto Abarth
 Share

Recommended Posts

stovane kolege umjetnici, prodao sam dusu djavlu i stvanim pvacenicima, fotkam sutra vece neki privatni maskenbal gde i sam moram biti maskiran...

pa mi treba full kostim ili ideja ili informacija ili nesto gde i kako da se kvolitetno namaskiram. Dakle, Novi Sad.

Sve sto ima naocare ili bilo sta sto ide preko ociju i onemogucava fotkanje otpada

Nisam se oblacio za mackare jos od kad sam bio sasvim malo dete, tako da...

Hilfe, hilfe! Pomoc! Help! Frka&panika! :D

edit:

nikakvi zenski kostimi ne dolaze u obzir, ne zelim muska spolovila u sebi diljem pomenute veceri

Ja imam neki "kostim" smrti od pre par god...

Crno preko celog tela, dole se siri i rukavi se sire, velika crna kapuljaca...

Ja sam uzeo neku sminku i ofarbao lice u crno, uzeo stap od ~2m i prefarbao u crno sprejem i od kartona isekao oblik kose i prilepio na to...

E sad, ja sam iz Bg-a i skoro siguran sam da imam to neko odelo jos uvek(mada nemam pojma gde i u kakvom stanju)... Ako ti to zvuci ok mogu sutra da spakujem u neku kesu i posaljem busom za Ns i to je to...

Ja imam neki "kostim" smrti od pre par god...

Crno preko celog tela, dole se siri i rukavi se sire, velika crna kapuljaca...

Ja sam uzeo neku sminku i ofarbao lice u crno, uzeo stap od ~2m i prefarbao u crno sprejem i od kartona isekao oblik kose i prilepio na to...

E sad, ja sam iz Bg-a i skoro siguran sam da imam to neko odelo jos uvek(mada nemam pojma gde i u kakvom stanju)... Ako ti to zvuci ok mogu sutra da spakujem u neku kesu i posaljem busom za Ns i to je to...

Post ekspres se isplati u ovoj situaciji.