Jump to content

Recommended Posts

Ajde da mi je neko rekao da cu da fotografisem labudove, mozda bih i poverovao, ali da cu ovoliko verzija da imam - nikako :D

Pa šta misliš zašto malo ko kači fotografije? Mislim, 'beš fotografiju daj da mi to nacrtamo, al' ako se ne uvatiš za levo uvo, ne okreneš tri puta u krug kontra od kazaljke na satu i ne vikneš "Iš pile preko žile!" nema ništa od toga :D

Treba vam ukinuti fotšop.

Kako šta pa vikao iš, iš! dok ih ne sklonim od dimnjaka i ne poređam kako ja oću :D

Radio ih tešnje, spustio dupe i kadar malo niže pa radio do ivice horizonta...

Ostavio dimnjak na kraju krajeva. Najozbiljnije. Prva mi je najbolja, ostale su monotone.

Luka, nije da se vadim, ali tesnje od 200mm nemam, a labudovi kad vide ljude koji im bacaju leba ne reaguju ni na kalas, a ne na is. Nize nije moglo od uzvisine keja, a iskreno ne bih ni hteo da im kidam vratove linijom horizonta sve i da sam mogao.

Mislim, nije da sam posvetio ultra paznje ovoj fotografiji, kao sto rekoh - nisam bas neki postovalac ovih ptica, malo mi glue i kicaste, ali dobro. Samo sam ih video odvojene, pa rekoh sto da ne.

Ovo za monotonost i ja mislim, ali ni na prvoj bas ne pomaze dimnjak, vise je razbija smetanjem, nego nekim normalnim ucescem...