Jump to content

Foto Gangbang

Recommended Posts

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve sam provalio, nego ti mislis da nisam :P :D .... jeftin je 35mm f2, ali dzaba kada C telo sa krstenim fokusom, mark III, kosta kolko oces, pa se gubi smisao jeftinoce, jos ako u kombinaciju ubacimo 35L onda je stvar jos gora .... zato cu ja lepo da sanjarim neku 17icu sa bar 0.9 blendom, dok bi 0.7 bilo svrš, a ako me do tada u medjuvremenu pukne 7 na lotou, ili nesto slicno, ce kupim mark III, 35mmL, 200mm f2 :)

Ne razumem odusevljenje, kupio si praistoriju za 160e :) Bolje da si sve to prodao sto imas, kupio jedno ljudsko telo za koje postoje objektivi noviji od 30 godina i tako se polako gradi upotrebljiv sistem :)

Sve sam provalio, nego ti mislis da nisam :P :D .... jeftin je 35mm f2, ali dzaba kada C telo sa krstenim fokusom, mark III, kosta kolko oces, pa se gubi smisao jeftinoce, jos ako u kombinaciju ubacimo 35L onda je stvar jos gora .... zato cu ja lepo da sanjarim neku 17icu sa bar 0.9 blendom, dok bi 0.7 bilo svrš, a ako me do tada u medjuvremenu pukne 7 na lotou, ili nesto slicno, ce kupim mark III, 35mmL, 200mm f2 :)

Ti si se ladno ubedio da si sve provalio :)

Prvo, 6D kosta kao tvoj Olumpus, ne lozi se :)

Drugo, na olympusu moras da imas dve blende svetliji objektiv da bi samo bili slicni, tako da ako hoces 35/1.4, to na olympusu ne postoji, kao ni bilo koji drugi prajm koji Canon ima, nema sta tu da uporedjujes, zameni samo olympusa za 6D i kupi 3x jeftinije objektive, bice bolji nego ti sto imas, ako imas najbolje/najskuplje olympus objektive, to je samo f2.8 sto se na 6D deli za dzabe i pravi sliku koju sanjas i sa tim najskupljim olympusima :)

A izgleda da ni za fokus nista ne kapiras, pa naravno da ce olympus da bude precizniji kad mu je sve f5.6 :):)

Definitivno ti ne kapiras mnoge stvari, jer em gledas povrsno na 4/3, em ne primecujes sta pricam, em si bre mnogoooo zaljubljen u ff :P

Prvo, taj 6D ima samo centralnu tacku kako treba, kako mislis da slikas sa 35mmL na f1.4 samo sa centralnom tackom, zar to nije budalastina, to pricam al ne kapiras ... daklen mark III je jedino resenje za opusteno slikanje brzim prajmovima, ako mene pitas.

Sve dalje sto si rekao vazi za bokeh djankije i ljubitelje omasenih fokusa :D

Ja nemam ni 35L ni 4/3, tako da sam sigurno veći n00b od svih ovde ;), ali sam zato mnogo sretan što sad imam C15-85 :D

A i novi WD Red 3Tb, tako da napokon ne razmišljam o slobodnom prostoru :)

Sad slobodno nastavite sa prepucava.... diskusijom :P

jbte, kakav flesh. ekstra je reklama.

sada ako kazem da sam imao i vozio (doduse ne R) i da je to najvece negativno iznenadjenje u mom zivotu sto se tice kola. Spolja prelep, ali tako nekvalitetan i los u voznji da je prosto neverovatno za nekoga ko ima tako bogatu trkacku istoriju.

Ranije je vazilo pravilo da se uredjaji koji imaju elektrolite a retko se koriste, povremeno ukljucuju kako bi elektroliti ''ostali u formi'' koliko je to tacno ne znam, ali to je savet koji je ranije vazio za bliceve

Mislis 70ih kad je lampa bila vrh tehnologije a Opel i VW zakon :)

Ovo ima smisls samo ako glava ima ugradjen akumulator. S obzirom da je ovo kinez, nije cudno da su se zeznuli i spakovali jedno uputstvo za sve glave.