Jump to content

Recommended Posts

лепо и још лепше. :) хтедох рећи, драмска минијатура. ;) мењам поруку по 3 пут... колико топлине у овој фотографији. управо то јесте комбинација провиђења и под---свесне намере или настојања фотографа: задовољство на лицу средњевековне госпе на сајбер возилу и благо презриви поглед даме у плаво-црној комбинацији... игра боја, значења. ненаметљиво испричана прича са крајем, који сваки читалац може да одабере по свом сензибилитету.

едит бр. 4: живот као test drive,

плаво црна комбинација понавља се и у ренесансном и модерном одевању - бинго!

U Pragu jos nose špagerice na štiklu? cccc te češkinje nikada nece imati dobar ukus!

uh taj prezir u pogledu dame sa balvanom u najlonkama govori sve ... UUUU kakva fotografija !!!

Dimo to nije blago prezrivi, to je pogled koji strelja :D da ne objasnjavam kulturnu razliku + što je srednjovečna teta u burki jedno 3.5 puta garant bolja riba od 20 godina mladje :)

"Teta" u crnom se vozala tu po trgu dobrih 20-ak minuta...

Ovo je bio JEDINI trenutak kad sam uspeo da je uhvatim licem okrenutu ka meni, a da nije bila zaklonjena drugim setacima.

A ova cica sto je prezrivo gleda - pa, ja to shavatam kao bonus :)

^

+1

Bilo bi vidite gospođu u dimijama , platila 10e da se voza po Pragu. (što meni nije nimalo čudno) Taj pogled je ono što ovu fotku izdvaja.

*a bonusi koji se vide tek na monitoru su uglavnom nagrada za fotkanje na ulici. :)

• 2 weeks later...