Jump to content

[PhotoBattle] ''Tišina''

Recommended Posts

Pobednik takmicenja na temu ''TIŠINA'' je:

01.jpg

Goran st. / 5D mark I / 26 poena

th_02.jpg

silvija.kocic / Canon 600D/ 15 poena

th_04.jpg

bamby / 400D / 15 poena

th_05.jpg

@Deki / Nikon D5100 / 14 poena

th_03.jpg

Петар М. Дима / Canon A1 / 11 poena

Hvala svim ucesnicima i cestitke pobedniku, a i ostalima na ucescu! Novo takmicenje sledi za par dana, i nadam se boljem odzivu clanova :)

Postovani clanovi, prijem fotografija je zavrsen.

Stiglo je svega 5 fotografija ali posto to ispunjava minimalnu kvotu, takmicenje je sasvim validno.

Fotografije su POSTAVLJENE U GALERIJU

Pravila glasanja mozete pronaci u jedinstvenoj temi o PRAVILIMA

Glasanje traje do nedelje 19. oktobra.

E pa dragi moji, vreme je da se nastavi sa foto-takmičenjima, preuzimam štafetu od Deusa i zvanično otvaram ovu temu (mikri je ako se neko pita) :)

Tema za photobattle: TIŠINA

Opis teme (recima Silvije Kocic): tišina zna da bude jako prijatna, mada nikada nije potpuna. U tišini često čujemo razne zvuke, huk vetra, zrikavce, pesmu ptica....kada smo u kući u tišini čujemo otkucaje sata, koji nas podseća na prolaznost vremena, vodu koja prolazi kroz cevi, zvuk električnih uređaja, itd.... pa čak i svoje sopstvene misli čujemo mnogo jasnije u tišini nego u svakodnevnom žagoru buke...Tišina kod mene budi inspiraciju i kada je fotografija u pitanju. Najviše volim šetnje rano ujutru posebno na moru jer je tada još uvek sve tiho pa mogu uživati u zvucima koje retko čujemo baš zbog svakodnevne buke koja nas okružuje.....Na kraju, zanima me kako će dugari fotografi slikom predstaviti zvuk, tj. ne zvuk-tišinu

Rok za slanje fotografija: 10. Oktobar 2014.

Sva pravila i uputstvo za slanje fotografija pogledajte na temi sa pravilima

Srećno!

Na temi prošlog takmičenja, na sred koga sam sticajem okolnosti misteriozno nestao, krenula inicijativa. Računajte da je na ovoj temi otvoreno neko takmičenje prema redovnim PhotoBattle pravilima, na temu "Tišina", ali bez za sada određenog datuma.

Pošto ja verovatno neću u narednom periodu gusto svraćati, ovom prilikom bih još jednom želeo da vam se zahvalim svima koji su učestvovali u ovom takmičenju, fotografijama, glasovima, komentarima i da vas sve puno pozdravim :)

[/color]
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bamby, sta te muci? :)

Podsecam da je rok za slanje fotografija 10. oktobar tj DANAS. Ako neko zeli jos uvek moze da posalje fotografiju, do ponoci!

Fotografije ce sutra biti postavljene u galeriju, cime ce i zapoceti glasanje.

Poz svima :)

Edit: zbog do sada slabog odziva, pitanje za sve clanove foruma: Da li smatrate da bi rok trebalo da bude produzen? Hvala svima :)...cekam odgovore pa sutra ili produzavam ili postavljam u galeriju. Verujem da ima onih koji su u medjuvremenu malo zaboravili na takmicenja, pa da imamo strpljenja i za njih :)...

Minimalna kvota je ispunjena, bukvalno toliko i ima, tako da ce danas biti postavljene sto cu dodati zvanicno u originalnom postu i tad glasanje moze da pocne, produzenja ipak nece biti, jeste se ovo oduzilo. Hvala na odgovorima!

Ne treba ukidati, samo imam utisak da se malo zakočilo pa ja recimo nisam shvatio da je uopšte krenulo takmičenje zbog tranzicije urednika, a kad sam skontao onda nisam imao ideju, ipak je Silvijina tema malo zeznuta. Sve u svemu, idemo dalje.

A nisam ni glasao, opet nemam ideju :huh:

puckons, ja sam cak otvorio temu u svastari koja je cisto obavestajnog karaktera gde sam napisao da su opet pocela takmicenja.

E sad, naravno da to nije dovoljno u smislu da mnogi nemaju vremena svaki dan da posecuju forum, ali drugog resenja i nije bilo. Ne mogu slati svakom PP.

U ostalom, i ovde se pisalo pa je valjda bilo jasno da je nastavljeno.