Jump to content

Posle poplave

Recommended Posts

Idi bre Jagodinac, kad nisi do sada video ovu potonulu kuću...

A fotke onako, moglo je to bolje, obzirom na fotogeničnost katastrofe. Doduše, ovo fotkanje je moguće ponoviti, pretpostavljam da sve stoji kako stoji...

Čudi me da Goške nije to zabeležio...

A fotke onako, moglo je to bolje, obzirom na fotogeničnost katastrofe. Doduše, ovo fotkanje je moguće ponoviti...

Bice jos fotogenicnih katastrofa ovde, pa necemo valjda nesto promeniti zbog ovih dosadasnjih, a i navikli smo se ...

istina ziva. A nesto ne verujem da ce se u narednih 5 godina nesto srediti.

Evo, u tesko dostupnom Mirijevu u Bg-u, ima jedno 3 kubika zemlje na kolovozu. Od maja zatvorena ulica... valjda su svi angazovani na sanaciji pa nema niko da dodje da malo pometla to.... i tako.. bole nas. Slavimo Beograd. 'bes Srbiju. U nju nece bogati arapski investitori.

pa ono... sve osim poslednje 2 nisu bas nesto, onako iskreno. Moras malo da se odlucis sta bi... jebeno je dobro iskadrirati na takvim mestima takve price. I sam sam napravio gomile gresaka dok nisam ubo' pokoju da lici na nesto. Recimo da bih ja zakucao taj objektiv na 18mm pa otisao ponovo, pokusavajuci da perspektivom docaram ako nista drugo, a onda fotografovu prisutnost na terenu. To je ona razlika kad fotkas sa 150mm od preko puta, ili kad zagazis u blato i opalis sa 18mm. Probaj.

Oko ovog autobusa ne znam... osim da bih obisao jedno 5 krugova oko njega i napravio jedno 100ak fotografija iz svih mogucih uglova. Msm, ako vec ne bih odmah dobio ideju sta i kako na lokaciji. :D

Iskreno...drago mi je da ti se baš poslednje dve dopadaju, jer sam od njih tako nešto i očekivao. :D Uh, sad mi je malo lakše. ;)

Imaj razumevanja, tek sam ti ja na početku što se malo ozbiljnijeg fotkanja tiče... :) tako da svako uputstvo, smernica, kritika pomažu. :)

Ma naravno.

Ako te zanima ovakav tip fotorgafije, obrati paznju na ono sto se pojavljije na boston.com blogu i atlantic in focus. Tamo se vidja jako dobre reportazne fotografije i svasta se da nauciti samo iz gledanja u iste.

Zahvaljujem...mada nisam ti ja baš ni siguran šta tačno mene zanima, fotkam sve i svašta, šta mi se sviđa, kad imam vremena i tako. :)

Dosta pratim ovaj forum, nabavio neke tri knjige od Skota Kelbija i tako pomalo i polako. :)

Oko ovog autobusa ne znam... osim da bih obisao jedno 5 krugova oko njega i napravio jedno 100ak fotografija iz svih mogucih uglova. Msm, ako vec ne bih odmah dobio ideju sta i kako na lokaciji. :D

Da ti lepo sledeći put kreneš sa mnom u Krupanj, pa da vidimo šta nam je čini na licu mesta. :)