Jump to content

[PhotoBattle] „JAJE”

Recommended Posts

Hvala drugari :)

I dalje ne znam gde da postavim naslov nove teme za naredno takmičenje. :unsure:

Ja ću ovde napisati tri predloga, pa kad admin reši nek izabere i otvori temu sa informacijama u vezi roka slanja fotografija i svega ostalog što treba....

Dakle, mislim da bi bilo zanimljivo videti vaša viđenja i razmišljanja na temu:

1. TIŠINA

ili

2. NADA

ili

3. POGLED

:rolleyes:

Drago mi je da je konacno uz manje nepravilnosti, koje nisu uticale na sampionski zbir bodova ( prva je Silvija i kada se pravilno izbroje glasovi), zavrseno takmicenje.

Cestitam pobednici! Hrabrost se isplatila. Meni su tvoj rad i trojka odskocili od ostalih dok 5. ne vidim kao jaje mada vecini izgleda tako :D Lepi predlozi za temu narednog takmicenja.

Jedva cekam sledece takmicenje :)

Amanse, nema druge nego da kad dođem u NS platim nekoliko stomaklija pa da i ti vidis jaje. :D

Cestitke pobedniku, ideja je odlicna realizacija je mogla biti još bolja, ali nema potebe, kad nas sa pola gasa dobijaš. :lol:

Hvala puno svima. :)

Iskreno ja sam iznenađena pobedom, mislim pratila sam i sabirala poene, ali se nisam nadala da ću dobiti većinu glasova.

Slažem se sa t@urus-om da je realizacija mogla bolje, ali iskreno to je ono što sam našla na hard-u tražeći nešto što bi se moglo uklopiti u temu, znači već je bilo učinjeno :P

Ja sam inače imala neku drugu ideju, ali nisam stigla da je izvedem pa sam onda okačila to što gledate :)

@amaNS

I ja jedva čekam sledeće takmičenje. Navukla sam se sad pošto sam pobedila :) :D :P :lol:

Čestitke i od mene.

Jo, hvala na intervenciji.

Izvinjavam se svima na neodgovornom ponašanju, malo su mi neke privatne sitnice odvukle pažnju. U svakom slučaju, takmičenja će se nastaviti kada se nađe novi urednik ovog dela foruma.

U svakom sluučaju, veliki pozdrav svima i hvala svima koji su učešćem i glasanjem učestvovali u takmičenjima.

@marko07

Hvala :) Drago mi je da ti se dopada izbor tema :)

Nadam se da ćeš učestvovati u narednom takmičenju....

@deus&machina

Hvala uredniče :)

Čestitam i ja tebi, pošto nešto načuh da si se oženio :)

Dešava se to....kad se ljudi ožene pogube se malo....neki se nikada ne vrate u "normalu". :) :D :lol:

• 4 weeks later...