Jump to content

Molim pomoć-crtež

Smane
 Share

Recommended Posts

Poštovani...

ja ću da se oglasim sa molbom..

naime, jako bliska osoba, počela da se bavi uslužnim pečenjem prasića....

pa me molio da mu napravim nešto tipa flajera..vizitke....

ono za šta molim je slijedeće...poznavajući osobu i svu priču koja se napravila od tog posla...ideja je da se 'recimo kao logo' nacrta neki pecaroš, sve sa štapom savijenim kao da izvlači veliku ribu...a da to ustvari na udici bude prase....da to onako koliko je moguće bude jasan crtež..

ako ima neko kome to crtanje ide od ruke a voljan je da pomogne...bio bih jako jako zahvalan...

sada smo jako jako mali, ali imamo velike ambicije i znanje u tom poslu....pa se nadam da ćemo se uskoro zahvaliti svima koji namjeravate da nam pomognete..onako, na pravi način :-)

unaprijed hvala svima......

sada smo jako jako mali, ali imamo velike ambicije i znanje u tom poslu....pa se nadam da ćemo se uskoro zahvaliti svima koji namjeravate da nam pomognete..onako, na pravi način :-)

unaprijed hvala svima......

Može to za dva praseta da se uradi, isključivo avansno jer od ove priče sa našim investitorima uglavnom ne bude ništa. Da u zbiru ne budu ispod 50 kg i da se isporuče ispečeni. Ako hoćeš u 3d to je 3 praseta.

Mislim da bi fer bilo da si ovo stavio u podforum Poslovne ponude.

Kontam da bi onda ponude bile još bolje i kvantitetom i kvalitetom.

I da, pošto drug amaNS ne svraća na grafički dizajn, dobrodošao na Dizajn Zonu! :)

Može to za dva praseta da se uradi, isključivo avansno jer od ove priče sa našim investitorima uglavnom ne bude ništa. Da u zbiru ne budu ispod 50 kg i da se isporuče ispečeni. Ako hoćeš u 3d to je 3 praseta.

Mislim da bi fer bilo da si ovo stavio u podforum Poslovne ponude.

Kontam da bi onda ponude bile još bolje i kvantitetom i kvalitetom.

I da, pošto drug amaNS ne svraća na grafički dizajn, dobrodošao na Dizajn Zonu! :)

Jel se to plaća po dogovoru?

@ Pavle, ne placa se po dogovoru nego u prasetini ^_^

JOOOj, znam kako to ide, uradio sam takvih "poslova" i previse... Tako, posalji mi ako hoces na PM neki zvrlj sa osnovnom idejom, pa ce ti sinem crtez neki... i ne treba da se zahvaljujes, dovoljno mi je sto se necemo vidimo :)

Komentarisanje oglasa i pitanja je zabranjeno i biće kažnjavano. Umesto toga postoje privatne poruke i kontakti postavljača oglasa, preko kojih će zainteresovani forumaši imati priliku da saznaju sve što ih interesuje od dodatnih podataka.

Je l baš toliko teško ispratiti pravila? Baš ne može da se odoli? I posle je moderacija zla.

Bez neke zelje da se prepirem, ovoj molbi nije mesto u poslovnim ponudama. Moja ponuda mozda izgleda... neprilicno ali je iskrena. Kada bih ti pricao ne bi verovao, uostalom jos negde cuvam vizitku ( pecatiranu ) sa rukom ispisanim "jelo i pice za dve osobe" , nikad je nisam iskoristio... vise mi vredi ovako. Tako ako je @Smane zainteresovan nek mi se javi.

Kažeš, misliš da joj nije mesto ovde? Onda

Oglasi koji ne zadovoljavaju propisane norme će biti odmah brisani, i poželjno ih je reportovati ukoliko se desi da ne budu odmah primećeni od strane moderacije. Komentarisanje oglasa i pitanja je zabranjeno i biće kažnjavano.