Jump to content

Concept Art / Matte Painting

PixelizedSoul
 Share

Recommended Posts

Cao ljudi,

Ja sam Ivan, profesionalno se bavim konceptualnim dizajnom, matte paintingom i ilustracijom skoro 3 godine. Paralelno i ucim, posto sam promenio profesiju i prebacio se sa inzenjerskog posla na umetnost.

Ispod postujem neke svoje licne radove i skice. Ovde je mali deo, da ne bih odmah izbombardovao temu. Komercijalne radove, kao i ostatak mojih radova mozete pogledati na:

Portfolio sajt

Blog (skice, procesi, eksperimenti)

Ovde cu verovatno isto kaciti gotove radove, kao i skice, wip-ove itd...

Dostupan sam za freelance, ukoliko ste zainteresovani za saradnju ili imate bilo kakva pitanja vezana za posao, slobodno posaljite mejl na office@pixelizedsoul.com

Pozdrav,

Ivke

w1warmups.jpg

newenviros1.jpg

scificity1web2.jpg

skicekolor11b.jpg

975_max.jpg

sbiffer_vehicle.jpg

Character-design-studies.jpg

Guardian.jpg

glava1small.jpg

parrot_head.jpg

headgear1.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Fala puno ljudi :)

Zola, jovbranko - Voyages je licni projekat koji trenutno istrazujem a i popunjavam portfolio posto su mi komercijalni radovi zakljucani iza nda-ova. Imam neku pricu koju sam uoblicio iza toga, ali cu jos malo da razradjujem karaktere, vozila itd, pa cu da postujem.

jovbranko - sto se tice rokova, kad radim stvari za sebe, uglavnom ne zadam sebi neki definisan rok, vise se fokusiram na kvalitet i da naucim nesto iz procesa, ili da primenim mozda neku novu tehniku. Sto se tice rokova na poslu, za koncepte mi se uglavnom gleda sta se uradi u toku jednog radnog dana, eventualno nekoliko dana, po tasku. Za matte painting rokovi su od 3-4 dana do mesec dana, zavisi koliko je kompleksna scena, da li se radi 3D, 2D, kombinacija...