Jump to content
ZokiRu

Pomoc :(

Recommended Posts

A hajde ti molim te odgovori, šta bi rekao nekom šarlatanu koji se pojavljuje posle 100154 njih sa pitanjem "ja bih da mi poklonite fotoaparat", "ja bih da fotografišem vjenčanja", "ja bih da budem Henri kartije Breson" ... a da prije toga nisu POKUŠALI da pročitaju ni jedan tutorijal, niti da pokušaju da konsultuju all mighty guglicu, niti se predstave jednom prosto proširenom rečenicom "Zdravo ja sam taj i taj dolazim iz podguzja i teški sam invalid."

Kako bi se ti ponašao s obzirom da ne zalaziš baš aktivno u foto odeljak?

Da li smo "mi" dva djeda bandita sa balkona ili su "oni" jadni mapetovci?

Ako cu da dajem dacu onima kojima treba za hleba, ili nemaju sta da obuku, a za nekog ko ima internet, i u startu odbacuje mogucnost da radi i zaradi za svoj hobi (znaci nije nuzna potreba), e srce mi se cepa.

Nemam pojma da li tip loži ili ne, u svakom slučaju, ja bih uradio jednu od sledeće dve stvari - ili bih mu učinio, ili bih izignorisao temu. Ko je u fazonu da pomaže nek pomaže, ne vidim nikakvu poentu u praznom moralisanju i listanju sopstvenih dostignuća u životu.

... ne vidim nikakvu poentu u praznom moralisanju i listanju sopstvenih dostignuća u životu.

Ne razumjem "prazno moralisanje" - na šta se tačno odnosi i da li se odnosi na moj post, i "listanje sopstvenih dostignuća... " na koga tačno se odnosi - jer nešto ne obratih pažnju da je prazno moralisanje "učenje nekoga da uhvati ribu"

henrik |

kad si vec ovde, a supermoderator si, ostavi temu otvorenu, i neka je svima u mislima ova tvoja poslednja recenica. ko hoce da se skupi novac za foto kameru i da mu je posaljemo neka se javi ovde.

urednici i moderatori. dozvoljavate da teme odu cesto u out, i onda na kraju se lupi katanac. bilo bi mnogo bolje da si se javio jos na pocetku henrik.

Ne razumjem "prazno moralisanje" - na šta se tačno odnosi i da li se odnosi na moj post, i "listanje sopstvenih dostignuća... " na koga tačno se odnosi - jer nešto ne obratih pažnju da je prazno moralisanje "učenje nekoga da uhvati ribu"

Prelistaj temu od početka pa će ti biti jasnije na šta sam mislio.

Btw, šta ako je u pitanju 15-godišnjak ometen u razvoju kome roditelji daju net da se ne bi osećao baš totalno izopšteno?

henrik |

kad si vec ovde, a supermoderator si, ostavi temu otvorenu, i neka je svima u mislima ova tvoja poslednja recenica. ko hoce da se skupi novac za foto kameru i da mu je posaljemo neka se javi ovde.

urednici i moderatori. dozvoljavate da teme odu cesto u out, i onda na kraju se lupi katanac. bilo bi mnogo bolje da si se javio jos na pocetku henrik.

Zašto bi se bilo ko od moderacije javljao odmah na početku? U temi se ništa ne kosi sa pravilima, osim možda mesta gde je postavljena, ali to je ionako masovna pojava, kad bih sad krenuo sve ćaskačke teme da selim u oficijelno DZ Ćaskanje, pola foto foruma bi mi skočilo za vrat (kao što se i dešavalo ranije).

Drugo, ja gledam po sebi, kao što rekoh, postoje dve opcije koje bih ja razmatrao. Kao što neću drviti beskućniku o tome kako treba da radi i da zaradi umesto što prosi (i u zavisnosti od raspoloženja ću mu dati neku siću ili samo proći), tako neću ni ovde raditi slične stvari. Plus, kontam da ovo nije obdanište, i da članstvo ne mora da nas drži baš 24/7 na stendbaju oko svake gluposti.

ok, odoh. ne samo zbog ove teme. tj. cekao sam da vidim sta ce da se desi povodom ove teme, ali uzalud se nadam. ispadam samo papan. u svakom slucaju bih otisao, cak i da se ovo resilo tako da se skupi novac i kupi kamera.