Jump to content
Sign in to follow this  
ZokiRu

Da li bi hteo neko da pokloni fotoaparat

Recommended Posts

Ako neko ima fotoaparat a da ga ne koristi a hteo bi da pokloni ja nemam novca da bi kupio fotoaparat a zelja mi je da ga imam i da slikam ako bi neko hteo da pomogne pozz -_-

@efabrik: Nije moj posao da koristim pretragu umesto clanova i da im sve serviram gotovo, na posluzavniku ;)

Sto se mene tice mozemo i da napravimo fond...dovoljno je da svako da po 100 dinara i da kupimo decku neki lep polovan digitalac... po meni je to dobro delo :) a 100 dinara nikom ne znaci toliko puno!

Sto se mene tice mozemo i da napravimo fond...dovoljno je da svako da po 100 dinara i da kupimo decku neki lep polovan digitalac... po meni je to dobro delo :) a 100 dinara nikom ne znaci toliko puno!

Nek lepo se javi nekom fotografu u svom mestu, i nek mesec dana pomaze, od bureka, pa na gore, i jos ce nauciti nesto...

...

Dovoljno sto si iskopao linkove sa KP, za 1.500 ili cak 1.000 ima...

A kad postane afirmisani umjetnik da nam se javno zahvali :rolleyes: Ne znam da li je dječkonja ima šlifa, ali šta ako ispadne da je samo još jedan emos, pa mesto da ispadne dobro delo napravimo pomor pandi? Kako će posle dušu da umirimo... Nego, neka se lepo malo potrudi mobitelom (ili neka iskaže ikakvu kakvoću u ikojem djelu foruma) i obezbediti ću polovicu keša za kliktalo a drugu polovicu možemo skupa isfundirati.

Na koncu, ako su mu svi extremiteti i čula funkcionalni ne kužim što ne bi lepo poslušao Okmijuma - biće mu slađe a i imaće o čemu da priča unucima + anegdotu za biografiju.

tra-la-la |

ako si raspolozen da mu pomognemo, ja sam takodje. ono sto ja od novca mogu da mu dam, nije dovoljno za foto kameru. tema