Jump to content
Homer

MAKsuz

Recommended Posts

Ne slažem se sa uvodnom rečenicom, postoje samo dobre ili loše fotografije bilo kog motiva. Na tvojim ne vidim ni c od cveća, ali baš taj korak dalje od ustaljenog stereotipa je ono najbolje što si učinio. Nije lako i ne uspeva uvek, probali ljudi svašta, ali to je jedini pravi put.

Druga mi je najbolja.

Sve tri su odlične, nesvakidašnje i osvežavajuće u moru stereotipa. Samo nastavi sa svojim eksperimentima, očigledno je da donose rezultate.

Ne slažem se sa uvodnom rečenicom, postoje samo dobre ili loše fotografije bilo kog motiva. Na tvojim ne vidim ni c od cveća, ali baš taj korak dalje od ustaljenog stereotipa je ono najbolje što si učinio. Nije lako i ne uspeva uvek, probali ljudi svašta, ali to je jedini pravi put.

Druga mi je najbolja.

Slažem se sa tvojim komentarom, ako imam pravo da se složim, mada su nekad ili često odkloni od stereotipa gori od stereotipa. Ostaju nam ipak samo dobre ili loše fotografije, a motivi su opet stvar individualnosti.

Ne slažem se sa uvodnom rečenicom, postoje samo dobre ili loše fotografije bilo kog motiva.

Srećna ti nova godina, i drago mi je da te sretnem, makar i virtuelno. :)

Ne slažem se sa uvodnom rečenicom, postoje samo dobre ili loše fotografije bilo kog motiva.

Apsolutno se slažem sa ovom konstatacijom. I mene lično uvijek više interesuje kako je "nešto" fotografisano od onog "šta" je fotografisano. Međutim u praksi je to uvijek malo drugačije i često po mnogim forumima možete pročitati "pa kad sam kipio fotoaparat kao is vi fotkao sam cvjeće i slične gluposti a onda sam počeo fotkati ozbiljnije stvari" :D

Odatle ovakav sarkastičan uvod :)

Hvala velika na sviđanju

i još jednom Sretna nova godina