Jump to content
lvuletic

Fotograf godine: Goran Tomašević

Recommended Posts

Ja kad gledam njegove fotke imam osjecaj da on prvo sa jednom stranom u sukobu dogovori nesto u fazonu E momci idem ja sad kod onih tamo i kad mahnem a vi raspalite :D. Brutalan lik skroz.

ima

ih

kojima jeste..

btw, da se podsetimo zasto je Goran potpuni car:

s_l21_RTR2JKJ9.jpg

4768195_f1024.jpg

4768165_f1024.jpg

4768206_f1024.jpg

2013-08-29T100939Z_01_PXP129_RTRIDSP_3_S

pb-120423-ssudan-da-01.photoblog900.jpg

17iraq16iraqrtrlms1600.jpg

itd...

btw, prve dve, sto se mene tice mogu odma u citanke, u lekciji "kompozicija i elementi kadra". Jbt, rahmetli HCB da je ziv, kapiram da mi mu za prvu reko nesto u fazonu "Alal ti pisaljka msje Tomasevic"

@ivan959 čovek radi ono što mu je pasija, samo je fotografija bitna. Bilo je tu svačega o čemu, kako je sam više puta rekao, ne želi javno. Čoveka ne poznajem, u stvari upoznao sam ga kod prijatelja jednom, video dva puta, kum je moje poznanice i bivše saradnice. Šta znam o njemu je da je krupan i da voli da se pošiba. Toliko :D

Nego da ostanemo na temi, ima toga još:

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/pogledajt...-galerija/46396

Da se primetit da ni na jednoj fotografiji koju je Gardijan izdvojio nema belaca. 90% crnci i 10% arapi. To govori da u Gardijanu rade samo belci i zbog toga ima je svaka druga kultura interesantnija. :) => rasisti :P

Greška u dedukciji. Da su rasisti ne bi im druge kulture bile zanimljivije, dakle ne bi ih ni bilo, dakle svi u Gardijanu jesu rasisti, ali su ujedno i crnci ili Arapi :D

Posmatrajuci sadasnju situaciju u Siriji, iskreno se brinem za Gorana s' obzirom da tamo prakticno vise nema FSA i slicnih "umerenih" frakcija ali zato retardiranih islamista ima na tone i sto je najgore ratuju medjusobno (ISIS i Al Nusra npr.) sto znaci da je tamo sad potrebno vise srece nego muda s' obzirom da u nedostatku centralizovane komande svaki salafasista koji je kao neki "komandir" moze da naredi da nekog prikolju jer mu malo lici na spijuna.

Evo kako tamo izgleda i to iz prvog lica: https://www.youtube.com/watch?v=QOCh4GqVy44...ayer_detailpage