Jump to content

Di ste bili ove godine?

Dr Bouz
 Share

Recommended Posts

ja sam racun'o da sam devedesetih ponekad imao sve skupa po skoro godinu-godinu godisnje spavanja po raznim hotelima i tako kojekudima dok sam se bavio sviranjem :D

ove godine sam tipa bio metar ipo u samom startu zimus, i ovo ostalo -uglavnom, prebacih 2 metra van grada. "end der iz tu mor mans tu gou :) :) "

• Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

juche obrij'o galipolje, uveche lokali u chanakkale-u (da znate ferry je 30TL i POVRATNA je karta 24h, ili 1 dan (pitati dal cajger obrcu u ponoch, ili 24h, meni se javlja da je 24h, poshto na karti ima tachno sati/minuta u koliko si kupio kartu) -ono gde su se nashi krljali sa englezima :) :)

uglavnom, bash su mi se crevca okretala kad sam malo zavrteo film u glavi o tim dogadjajima tu pre sto godina..

danas bili u troji - pojeo sam shaku presnih maslina. :D ... ajbg kako... ne pitajte me kako - lako. (ubr'o).

turichu neku sliku kad se vrnem u stambol.

• 4 weeks later...

znachy moze ovde na trajekt = gelibolu/galipolje kako mi volimo da kazemo, a moze i malo nize -generalno put kad se ovde predje u aziju pa do canakkale-a je bolji nego odavde do sledeceg trajekta. trajekt inace kosta isto kao i onaj nize.

jbg.... neche direkt da linkuje sliku sa knjige lica. kaze da dinamcine strane u img tagovima nisu dozvoljene, a ja sam stariji covek i ne umem da resim kopijunterske zavrzlame.

Ovo je dole na spicu poluotoka - egejsko more konkretno ovde su se iskrcali komonvelchani prvo i krenuli da se krljaju sa otomanima. validna krljachina bila b.t.w...

ovo ovde: http://en.wikipedia.org/wiki/ANZAC_Cove

• 2 months later...
  • 1 month later...

duh je moj drug :lol:

a bio sam i u Liptovsky Mikulaš-u.

to je pod visokim tatrama i niskim tatrama. znači na mestu gde bi - logično - trebale biti srednje tatre. al nisu. nego je dolina i rečica i par mesta. -kontam da je slovačka građevinska mafija odnela srednje tatre i potopila tu dolinu tom rekom. ništa novo. kod nas će se potopiti glavni grad da bi bio na vodi, iako je izgrađen na brdu :D

• 2 weeks later...
  • 1 month later...