Jump to content
veve

Demo Reel

Recommended Posts

alekba, mudro zboris :) ravnoteza i balans su najbitniji, a samo cekamo trenutak za pravi udarac...

christofer, nadam se da si u pravu... necu kaciti nista na Evermotion dok ne zavrsim demoreal..

Ji 4Tze, imam animacije, ovo su samo shotovi izvadjeni iz njih... ove kardove sam stigao da sredim i izrenderujem, traju od 250 do 300 frejmova, kako koja... za sada ih imam 4 gotovih animacija.... render time na 8 racunara ( fx 8350 slave-ovi) u distributed modu je izmedju 3 do 10 minuta po frejmu... efekti su postprodukcija u afteru....

doTJhPE.jpg

StHnV1S.jpg

Da okmijun, bas tako.... samo ove animacije do sada sam renderovao u ful HD-u, ali sam od ovog poslednjeg kafica resio na dalje da idu u 1280x720 zbor vremean za rendering...

pusti sad render vreme, ne zurimo mi nigde, a valjda ni ti. Lepo ti to natenane zavrsi, pa ako potraje mesecdva dana duze ko ga sisa nije to zec da utekne :lol: ko zna kada ces sledeci put imati dovoljno vremena i volje za takvo nesto. Koliko frejmova po sekundi rendas?

:) hm, pa u pravu si, razmislicu da vratim na ful HD rendere...... radim u palu 25 frejma po sekundi...

Ji 4Tze hvala tek sad vidim da sam pisao pogresno od pocetka...

:) Najverovatnije ce ici komponovana muzika posebno za ovaj Demoreel. Ali to je lepa ideja Ji... Hm, kod mene na oba monitora jeste dobar kontrast... provericu jos...

nLPSoAQ.jpg

Meni su svi tvoji radovi TOP. Ne znam sta bi covek zamerio. Render, kompozicija, post... svaka cast. Ne sumnjam da ce i reel biti odlican. Sto rece Lucky, nek je sa srecom.

PS: Kad pogledam tvoj rad pitam se da li cu ikad dostici taj nivo u mom "domenu".

Odlicni radovi, svaka cast.

Uvek se zaradujem kad vidim arhviz na ovom nivou. Malo sam pokopao pa sam nasao i vise tvojih radova ( profil na CG Society)

Nadam se da neces zameriti sto cu da ti dam jednu sugestiju. Enterijeri su ti maestralni zaista. Eksterijeri, sto se tice modelovanja, zaista su isto maestralni, ali im fali taj neki umetnicki senzibilitet koji imas kod enterijera. Da li je kadriranje u pitanju, sta li je, na primer Peter Guthrie to pogadja ko prstom u d*** , tj ne pogadja nego ume :))

Vidim da nekad radis i za svoju dushu nesto, mislim da treba da radis sto vise eksterijera.

U svakom slucaju, radovi su zaista impresivni.

ps: jel planiras da okacis mozda neki mini how-to sto se tice ove brutalne postprodukcije? Mislim konkretno na primeru

remedi, nisam siguran o cemu pricas... veve pravi enterijere lepo ali ... pih :P eksterijeri su mi mnogo drazi, valjda sam sumski covek :P Ponajvise se radujem onom nagovestaju u vidu zimske scene.

remedi, nisam siguran o cemu pricas... veve pravi enterijere lepo ali ... pih :P eksterijeri su mi mnogo drazi, valjda sam sumski covek :P Ponajvise se radujem onom nagovestaju u vidu zimske scene.

Ma mislim da sam navikao na siroke kadrove eksterijera, gde osim "objekta" ljudi obuhvate pola zemaljske kugle jos... .kapiram da su me nesto razmazili s time pa to prihvatam kao neki standard sad. Ovi Veveovi renderu su stvaro vrhunski, ali kad pogledam sa tog mog stanovista.. ne "dishu", ako mogu da se izrazim tako, nemaju neba niti vazduha sa strane, pri tom mislim na arhitekturu uglavnom... s druve strane, onaj Elenis house jede malu decu.

@ReMeDy_

Mislim da te razumem o cemu govoris... Imam bas dosta dobro odradjenih eksterijera ali nesmem da ih kacim zbog autorskih prava. Ali u ovaj demoreel cu se truditi da ubacitm nekoliko vrhunskih eksterijera.... :)

evo za sada druge kamere kafica:

oAI2vPL.jpg