Jump to content

Radovi

tasic
 Share

Recommended Posts

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo dva karaktera, Alchemist i High Elder, koje sam radio za board game Demigods Rising. link

Ekipa iz Jagodine radi na ovoj igri: Nikola Andrejic (Game Designer & Project Manager), Milos Pavlovic (Game Designer & Community Manager) i Dusan Stojanovic (Art Director).

6001727_orig.jpg

4804044_orig.jpg

Odlicno si ih uradio, ona vilenjakinja, sudeci barem po kapacitetu pluca mora da ima izuzetne glasovne mogucnosti :rolleyes: ako smes postavi malo vece slike....

--- Steta sto je projekat otkazan, svi ste odradili odlican posao, a ni prica nije losa. Bice da je uslov da se ima 1-3 prijatelja sa kojima mozes uzivo igrati prevelik zalogaj za danasnju populaciju <_<

:) Hvala alekba.

Da steta, za 3-4 dana su dogurali do 33K i onda je stalo. Prekinuli su pa ce nastaviti kasnije, verovatno da se jos bolje pripreme. Mislim da bi trebalo da se samo potrude da jos ljudi vide projekat i da ce proci.

Evo vecih slika.

post-33440-1395572944_thumb.jpg

post-33440-1395573052_thumb.jpg

PS: Istekao mi je ImageShack trial period, ne mogu vise da uploadujem. Sa photobucket-a ne mogu u celoj rezoluciji da postavljam slike. Znate neki drugi servis gde mogu da se postavljaju slike i postuju u celoj rezoluciji?

Hvala za vece slike :) tako brate, da vidimo kako treba

To na kik starteru je stara fora, u prvih par dana se dobije najveci deo sredstava, kasnije samo kaplje. Sto se tice vizuelnog dela, nema tu mnogo prostora za poboljsanja, sve je prva liga... ostaje da se po raznoraznim mestima puscaju abrovi, dize tenzija, te fore i fazoni. Mnjaaah, kvalitet vise ne prodaje robu, sada moras da imas PR... po mogucstvu plavog i obdarenog ;)

PS. sto se tice imageshacka, jel to nova fora da vise ne mozes da vidis sliku nego moras da je skines... daju samo link za dovnload.

• 4 months later...

Novi model "Spider Tank" radjen po konceptu artiste Fausto De Martini. Resio sam da ovaj model napravim kao game model. Ima 14.581 trougao i 2k teksture (diffuse, specular i normal). Trudio sam se da ispratim koncept najbolje sto mogu u smislu proporcija i detalja. Sto se tice tekstura, gledao sam realne tenkove i na osnovu njih radio texturu za ovaj sci-fi tenk. Zeleo sam da postignem izgled priblizan realnim tenkovima. Nadam se da vam se svidja, komentari i kritike dobrodosli.

Kocept

SpiderTank_PageOne.jpg

Game Model

qpAu9mR.jpgqpAu9mR.jpg

2DGgK5N.jpgbwLxH23.jpg

ynxYRw4.jpg

Wire

n3Nw51Y.jpg

High-poly

WDNaAwl.jpgGfXvHoo.jpg

EIkmOVT.jpgKfsuEIF.jpg

Programi: Max, PS, Mari, UVLayout i Marmoset za preview.

Ovde mozete pogledati i teksture: http://tasic.weebly.com/spider-tank.html

Napravio sam i jedan turntable/prezentaciju za ovaj model: Spider Tank - turntable

Nisam bas vest sa After-om, pa bih zamolio vas koji koristite After effects za kritike, tj za nesto sto bas bode oci. Jer ne planiram da ulazim u After nesto dublje, samo da mogu da spakujem prezentaciju ili reel za sebe. Nadam se da je pristojana animacija. U planu mi je da ovo isto mogu da ubacim u buduci reel.