Jump to content
Trunks

Dobrodošli

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Dosao sam ovde da ukradem malo znanja, dosta sam bio amater, hocu da budem barem napredni amater pa i ja jednom da slikam ko neki ovde a i mogao bi neki ton film da snimim..

pozdrav svima .. upravo se registrovah pa je red prvi post da utroshim na kulturu

:)

imam problem sa setovanjem maxa ... ako neko vidi bilo bi lepo da me uputi neneku temu da ne otvaram nove bezveze ako se o tome respredalo na zilion mesta ...

ukratko koristim samo 60% procesorskog vremena .. a hteo bih vishe naravno ..

Prrrrllllll !

Cao svima Bahne odje !

Slucajno sam naisao na ovaj forum , ba reko a sto se ne bih drug umetnik pridruzio !

Srednjoskolac , graficki dizajner drugas godina skole TEHNOART !

Ljep ljep forum !

Evo da najavim , ko hoce da vrne na izlozbu 3 ucenika treceg razreda i mene :D u SKC 12 juna u 7 !

Sakcu harati po forumu , da vidim sta jos ima zanimljivo !

Pozz :)

Pozdrav svima... Ima nekoliko dana kako sam se registrovao, ali sam bio prezauzet razgledajuci razne teme na forumu, koji mi se, btw, mnoooogo svidja :) Svaka cast, samo tako nastavite :)

A, da, nesto o meni... Ukratko: 20 godina, iz Pozege, trenutno studiram u Bg. Gotivim da se igram po Photoshopu, a inace pokusavam da se bavim XHTML, CSS & PHP. I tako...

Peace

Prrrrllllll !

Cao svima Bahne odje !

Slucajno sam naisao na ovaj forum , ba reko a sto se ne bih drug umetnik pridruzio !

Srednjoskolac , graficki dizajner drugas godina skole TEHNOART !

Ljep ljep forum !

Evo da najavim , ko hoce da vrne na izlozbu 3 ucenika treceg razreda i mene :D u SKC 12 juna u 7 !

Sakcu harati po forumu , da vidim sta jos ima zanimljivo !

Pozz :)

TEHNOART rules, ali kad je završiš! :D Do tada... 758736.gif 781488.gif

Eh dobar dan:)

Ja... Katarina...

malo sam zalutala ovdje preporukom prijatelja gospodina T. .. jer fotografija me odavno zanima ali nikako krenut:)

Tako da sada skupih novce i kupit cem si najkul fotoaparat da bi uopce i mogla nes pametno slikat uokolo:D

eto.. B)

nadam se da smijem pitat Vama najgluplja pitanja a meni vrlo važna i za razvoj bitna:))))) :blink: :blink:

imam slikica koje sam slikala sa starim fotoaparatom ali su nikakve kvalitete pa cem pricekat da dobijem normalni fotic i onda lijepo slikat s njime i slat vamo da mi kazete neke kritike i tako:)

valjda je uopce ovo forum za predstavljanja:)

nadam se da je i da nisam fulala.)

eh da... bavim se inače dizajnom interijera i eksterijera... također poneki namjestaj i oblekicu dizajniram al to privatno ovako za mene i moju dusu;)

pa lijep pozdrav... :lol: :lol:

vidjamo se:)

Pozdrav svima sa DZ, evo registrovan sam već neko vreme. Povremeno sam listao neke temice...

Zanima me digitalna fotografija, nisam baš neki expert, fotkao sam uglavnom sa Canon i Nikon kompaktima, a u planu je prelazak na DSLR, pa se čujemo češće.

postovanje svima :)

bio sam vec par puta tu, al` tek sam se malopre reg-ovo, valjda cu uspeti tu nesto da pokupim od vas sto se tice dizajna :D

inace sam kao neki freelance web dizajner & programer pa eto, doso i ja malo :)

zop!

ajd i ja... registrovn sam već neko veme, al nešto slabo pišem... radim u fotošopu, indizajnu i ilustratoru već nekoliko godina, al ipak više volim da radim sa glinom , drvetom, papirom i olovkama...

pozdrav svim dizajnerima i onima koji se tako osećaju!

SAMO KREATIVNO!!! :)

Pozdrav drustvo i od mene.

Ja se pomalo ucim kako da pravim dobre fotografije,tako da mogu reci da sam ucenik. Volim da se igram sa Photoshop-om.Nadam se da cemo se fino druziti

Zdravo svima!

Ja sam Jovana i ove godine sam pocela raditi u photoshopu i dreamweaweru te i "baviti" se fotograijom. Imam jako los foto aparat pa planiram kupiti nesto mnogo bolje tako da ce svaka pomoc dobro doci.

Veliki pozdrav

Jovana

pozdrav svima!

slucajno sam naletela na forum, i rekoh da se registrujem... :)

inace, ja sam aleksandra, amaterski se bavim fotografijom, obozavam da crtam, i nadam se da cu ovde upoznati ljude slicnih interesovanja, i pokupiti neke dobre savete :)