-
Content Count
501 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
0 NeutralContact Methods
-
Website URL
http://
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Novi Sad
Previous Fields
-
Ime i prezime
frenchman
-
Dobro veče. Long time no see. :) Vidim živi ste, zdravi ste. Dizajn bi možda mogao malo da se osveži, ali dobro, ono što kažu, ne menjaj ako radi, k'o Golf dvojka. :) Verovatno ste primetili po gradu bilborde kampanje iz naslova: Evo ga FB nalog, a sada pronađem i TW nalog. Evo ga i teaser video - https://www.facebook.com/najvaznijipoziv/vi...44700519088328/ Meni jedna od intrigantnijih kampanja unazad dugo vremena, verovatno malo i zbog trenutka u državi u kojem se dešava, ali me baš povuklo da istražim o čemu se radi. Sviđa mi se ta neka fina, ljudska nenametl
-
Inace, ne znam da li je spominjano ovde, cela kampanja, znaci sve sto objavljuju trenutno i sto ce objavljivati u nekom narednom periodu, pravljeno je kao strategija sa ciljem da sada stvarno "skinu" Jelena sa trona, dakle, Carslberg je resio da se bas isprsi u svakom smislu da to i postigne i ide do kraja (kojeg kraja, don't ask me, I'm just a messenger). E sad, to je sve zanimljivo, jer mi se cini isto kao i Tjahu, da je sve to malo neujednacenog kvaliteta, idejnog i realizacionog/produkcijskog. No, videcemo jos, samo se nadam da se nece ovo zavrsiti sa istim rezultatom kao ona diskusija koj
-
Talking about what's in it for me, huh...? The World’s Fastest Purchase Dobra fora.
-
Nego, je l' išta od ova 2 bilo ovo ovde...? Ovaj prvi je svakako od većeg interesa... na koji je očigledno delovala baćuškina aproprijacija, što bi rekao mirtodor... (valjda sam ub'o izraz, je l'...?) Ne možemo biti originalni, pa to ti je, 'bem ti narod i državu... :angry:
-
Flash mob keeps striking back... http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=Sh30EIkgE4o
-
Lica na kraju... Globalna gerila godine (IMHO, sto bi rekli neki...).
-
Genijalno...
-
Kampanja za jednog od izlagača na sajmu. Sad uhvatio na Twitteru. Fenomenalno. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1...1774&type=3
-
Super Bowl 2012 Ads Ima ih dobrih...
-
^ Jbt, pa ovo je brutalno dobro! Okaceno pre sedam meseci, a ima samo 342 pregleda, gre'ota... (hm, da, brutalno, i onda skontam da me sad sve 'vata frka da ce sad da iskoci e, pa kao, maznuto je, tup, link... :unsure: :( , nek mi neko kaze je l' ima jos nekog medju vama ovde da isto tako misli kad je domaci advertajzing u pitanju, cisto da onom Fromovom logikom skontam da ako vas/nas ima u vecini, da je to onda ipak normalno :mrgreen: :D)
-
Hall of Ćeraćemosemijoš http://www.bgf.rs/prepoznavanje/ U globalu, nije loše... Detalje prepuštam drugima.
-
Canal+
-
YouTube ovih dana prshti od ovog virala... !
-
Kudos! Portal Ads Of The World dodelio je beogradskom Leo Burnett-u bronzu za Beck's: Sobriety Test Mobile App
-
Evo ga jos jedan, koliko vidim, vrlo svez primer out-of-the-box razmisljanja kako privuci paznju, sto je spominjao headcutter.