-
Posts
1,377 -
Joined
-
Last visited
-
Ima li živih? Smrt forum kulture
puckons replied to Rorschach's topic in Portreti i studijska fotografija
ej pa ima vas i dalje, lepo videti -
YR622 ne radi sa C430EXIII, tj radi samo kao varijanta da se stave 2 kom - 1 na aparat a drugi da na njemu stoji blic i da on sluzi kao receiver.
-
trebalo bi da Younguno radio triger radi sa njim, imam ga ja i radi doduse sa 430EX III - rt. jedini sto mozemo da se javis pa da probamo
-
sad tek videh, odlicna poslednja
-
ta kombinacija ne bi trebala da bude sporna, Sigme dobro rade na mirorlesima, daleko su vece problem na DSLR
-
Malo portreta od mene...
puckons replied to Foto turista's topic in Portreti i studijska fotografija
odlicna ti ova poslednja -
pa ono, ako mozes da se stisnes, stisni se. Ja sam imao Sigmu 50mm i odlicno je radila, ali nekako sta ja znam, ostra, nema zamerki. A onda uzeo C 50mm 1.2, koji ima sto mana, ali jbg razvukao mi osmeh od uveta do uveta. Samo je pitanje sta ti je vaznije
-
moras je probati sa tvojim paratom da vidis kako radi i da li masi fokus. Znam neke kombinacije koji nisu mogli da ubodu ni jednu fotku u fokusu, a isto tako i neke kod kojih su radili ili rade bez problema
-
nema stabilizaciju u telu, tako da ipak nije sve u fullu
-
evo sta se u Japanu kupovalo prosle godine https://www.digitalcameraworld.com/news/the-10-best-selling-cameras-in-japan-last-year-no-full-frames-no-dslrs-no-nikons
-
-
Ovo je na 1.7?
-
Cudno, meni u FastStone pise ispod svake slike koja je dimenzija, nisam siguran da embed ima veze sa tim, tj probao sam u Settings/raw opcije batch-konvert raw files in - sve tri opcije ali bez obzira na sve, stoji ispod svake slike redovna rezolucija. Proveri u Settings/viewer sa desne strane auto image size sta ti je namesteno (kod mene je Auto Fit (large only).
-
e moja greska, izvini. Ja bih pitao Josipovica, pretpostavljam da mogu oni da nabave
-
evo recimo ovde https://mojtoner.rs/index.php?_route_=kertridz/inkjet-canon&page=2
