Jump to content

ludakravica

Članovi
  • Posts

    94
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutral

About ludakravica

  • Birthday 06/03/1985

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Previous Fields

  • Ime i prezime
    Mateja
  1. ma skola je fenomenalna! :rolleyes: ... ajmo malo igre pogadjanja! Sta je i da li ce to ikada iko na planeti nazvati ovako: "dimenzioni intenzitet predmeta u prostoru" a? neko? bilo ko? znaci ispeglacu se od g. dr. ing. etc. M. R. Vasiljevica! ...nekim ljudima samo treba zabraniti da pisu... ali stvarno! :angry: ...sta cu kad sam ga prijavio... <_< ah, da, resenje je velicina predmeta... ali to valjda zvuci suvise jednostavno i nenacitano i nestrucno i nezajebano i nevujaklijski i neproseratorski i nedoktorski i ne... Sreca pa sam pobegao Dacicu... poz svim kolegama :D
  2. npr Mocart nije bio vrhunski kompozitor niti je bio cenjen... tako da mozda nikada ni ne saznas... ja samo sumnjam da su pravi veliki umetnici razmisljali kada ce postati veliki...?
  3. koji efekti? naprotiv, pokusavam da uprostim kako bi moglo da se iskoristi i umanjeno... ...a nista nije dovoljno dobro <_< @Nikotin znam, to je prvo pravilo izrade logoa! :) u full black mi je bas totalno sexy! ;) nego ga namerno stavljam u "realne boje" u kojima bi bio na plakatu... ja se samo nadam, tako barem mislim, da sam otisao korak napred sa ovime...
  4. Pa ovako, nije se imalo vremena, a ni volje/inspiracije Ovo je novija verzija... znak ce onda biti sastavljen od te tri elispe pri umanjenju ce se ok videti, mozda ih uradim i deblje... hmmm... napredak?
  5. ma kakav bruto ugovor? To te ne zanima! Inace, sa autorskim ugovorima koje sam potpisivao u firmi u kojoj radim honorarno mogu da odem da mi upisu staz... ;) inace, to je tako... najgore glupo
  6. dokle god se smejes svojim ranijim radovima, i dokle god im pronalazis mane na dobrom si putu ;)
  7. za honorarni rad se placa porez ako sastavljate autorski ugovor, oni placaju porez... da li su ti za 1. pisali autorski ugovor? i kada je to bilo? btw neu3no, je l' sam tebe vidjao na chillout.co.yu?
  8. 2 flashy 2 much effects slova iskrivljena + outer glow sa krivom + transparencija uf... mislim da si se vise "cupao" efektima nego sto je postavljeno... ;) btw u drugom imas veeeeliko U koje cuni rec "tur" u prevodu bulja :P
  9. jes' da je fonat u pitanju, ali msilim da bi "e" moglo da bude maaaalo drugcije... mozda je do mene, vidim da je i na "s" isto, ali mi zavrsetak malo prekratak... pokusao sam da ga zarotiram za 45' u levo i da mu onda dodatno isecem daj zavrsetak kako bi i on bio u liniji sa ostalima, ali se onda narusava horizontala sa "s"... hmmm... ne znam, ako si ista skapirao, ali meni "e" i dalje nekako... tja imas samo malu greskicu (crveno sam obelezio :) ) osim toga, meni se bas svidja i to vise negativ varijanta... pozz
  10. a sta da malo iskoristis tu simpaticnu zvezdicu? umesto da je "impregniras" :D u naslov... daj nesto prostije, ta zvezda umesto a je tako dosadna... :rolleyes: nesto ovako npr: pa moz' i da je zarotiras kao sto panzer rece, da bude kao zverce... :) i uradis rajsfeslus prostiji, sa po 3-4 kvrgice sa strane da bi se raspoznavalo kad je sitno...
  11. ja cu isto da obnavljam <_<
  12. ? :huh: ... da, logicno, ja gladam iz ugla stampe novina <_< ...svaki dan naucis nesto novo :) fala
  13. i inace u tabacnoj stampi moras da imas broj strana deljiv sa 4 tj 8... ;)
  14. izvali sisu jbt! :blink:
×
×
  • Create New...
powered by