Jump to content

gazimestan

Članovi
  • Posts

    31
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutral

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Bor

Previous Fields

  • Ime i prezime
    Nikola
  1. Najbolja reklama jeste dobar proizvod, svako neka radi sta zna pa mozemo da sakupimo radove i napravimo nesto, a tu su i festivali na kojim bi mogle da se prikazu animacije i sa njima natpis Houdini ekipe, net adresa i slicno, pozdrav
  2. ne vidim gde se brisu duple poruke
  3. @ bazuka Ko se danas ne gordi, nije to toliko bitno
  4. Ljudi nemate potrebe za prepucavanjem, uskoro nestaje struja a ako ne budete naucili da zivite u prirodnom ambijentu dzaba vam majstorije. Prvo sam poceo temu graficka za maya-u i pitao za lightwave, sad opet ista prica (prepucavanje) sa houdini-jem. Ako je program kompletan da ne trazi dodatne programe onda je to super, steta sto se tako malo zna o njemu
  5. Kako se zovu te dve knjige, ko ih izdaje, docicu na kratko u BG pa mi trebaju precizniji podaci ili ako postoji varijanta da se naruce, pozdrav
  6. Gde se mogu naci knjige Houdini prevedene na domaci jezik, dovoljno da ima objasnjen alat-osnova. Ko im je izdavac.
  7. Sta da radim za modelovanje, Houdini radi sve i nema potreba da se bilo sta drugo poznaje ako se dobro zna Houdini?
  8. Hvala, e video sam al nisam proverio ovih dana arcim net na druge tutorijale, pozdrav
  9. Pozdravljam, evo jos nekih sajtova sa modelima i tutorijalima: http://www.cosmic-pearl.com/3dgal.htm http://www.3dlinks.com/3Dtutorials/Lightwa...e_tutorials.cfm
  10. Ja sam zainteresovan s`tim da nemam jos nikakve osnove u znanju. Za sada me najvise interesuju dinamaika tipa lavine, bure, poplave pa cu narednih godinu dana raditi na tome. Jer to planirate neke ozbiljne stvari da se rade timski. Odlicno bi bilo da zajednicki kasnije pravimo nesto ako budemo bili u mogucnosti
  11. to sam i ja mislio, mozemo da se organizujemo medju sobom. # 3D_SFx BILO BI DOBRO OSNOVATI: Houdini User Group SERBIA ! Moze se skupiti neka sica mesecno da dajemo kao za clanarinu i kad se nakupi da kupujemo tutorijale. Ako se slaze CeeGee, moze da vodi poslove posto vec ima stare. Ovo je predlog, koliko su ti tutorijali
  12. to sam i ja mislio, mozemo da se organizujemo medju sobom. # 3D_SFx BILO BI DOBRO OSNOVATI: Houdini User Group SERBIA ! Moze se skupiti neka sica mesecno da dajemo kao za clanarinu i kad se nakupi da kupujemo tutorijale. Ako se slaze CeeGee, moze da vodi poslove posto vec ima stare. Ovo je predlog, koliko su ti tutorijali
  13. Nisam jos pogledao sta ima na netu, ako je potrebno da se nabavi koji tutorijal sto se placa i da nije mnogo skup nebi bilo lose da funkcionisemo zajednicki (bilo bi jeftinije). Sta kazete na to
  14. Izmislili su ga ko da im je samuraj ćaća
×
×
  • Create New...
powered by