Archive VFX - 3dej stvari i okoliš na starim SGI mašinama, za sladokusce. Meni super legne kao serija za pred spavanje, a kad-kad presečem sa revizijom King of the Hill (zbog povampiravanja a i onako mi je u standardnoj rotaciji). Što me podseti na novog Nosfaratu-a, ima samo jedna dobra slika u celom filmu - crknuti člvek šišmiš na ženi. Inače čekamo novi od PTA..
Ne brate, imaš Fyprist u svakoj kerećoj apoteci, to će definitivno da ga otera - ako ga ne klikne, pa naprskaj sa svih strana (ako ćeš da budeš fin prema monitoru pošto je na bazi alkohola). A da vežeš Mekete u kereću kućicu je svakako oriđinal instalacija...