Da slažem se, jedan manji deo grbova nije baš inspirativan i to su uglavnom oni rađeni po ograničenim zahtevima klijenata. Kasnije sam okrenu "proces proizvodnje" i počeo da pravim grbove za svoju dušu a onda bi kome se svidi, i ko plati uglavio ime željenog kluba.
Oblici su originalno moji, sve sam ih nacrtao u Illustratoru, pa posle šminkao u PS. Jeste poprilična količina posla, ali pošto se inače profesionalno bavim dizajnom, svi ti vektori mi dobro dođu u svakodnevnom radu. Uvek mogu da se pojednostave, promene, izmene i prodaju dalje...