Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: {Tune} Zastava 101 {Vucetic Vladimir}
Dizajn Zona > Specijalni forumi > 3D i modelovanje > 3D car tuning session
Stranice: 1, 2, 3
Valerij Zajcev
Propade planetupload i sve moje slike sa njim svejedno nastavljam ja o5 sa uploadom biggrin.gif
markovicd.
heheheeh brutalno izgleda !:)
thinker
hahaha odlican je... ne verujem kako kec moze da izgleda surovo...
nego ja ne bih jos isao sa texturama odnosno "vinilima" :PP
to tek na kraju (terminatorka i to)
marco3dx
do yaya je, mali konstruktivni predlog - ovaj usisnik za vazduh na haubi moze slobodno da bude malo masovniji, ili zasto nebi u krajnjem slucaju stavio dva komada?
samo predlog, ti mastaj ... biggrin.gif

poz smile.gif
[vlada]
Da da ko bi rekao da moze ovako da izgleda.Slazem se sa marco3dx da treba ta usisnik da bude malo veci sa onim velikim ventilima, ako znas na sta mislim.Ali za sad stvarno extra izgleda, ali opet ne svidjaju mi se felne nekako su plasticne mislim da bi hrom mnogo lepse igledao.Probaj pa okaci da vidimo na sta ce da lici.
Valerij Zajcev
evo ga jos jedan upload palo mi je na pamet da promenim i nacin otvaranja vrata, izgledace zesce kada budem radio interior, ovo sto vidite znate i sami sigurno da to nisu felne, ne znam ni sam sta je setio sam se NFSU-a davno sam igro pa ne znam kako se zove taj deo on je samo zakacen za felnu i okrece se kada se tocak krece moze i rucno da se mrda nemam pojma sta je al izgleda cool wink.gif
Prednji bumper nije jos gotov njemu fali mali produzetak na dnu slicno kao na nissan skyl.
A svi znate kollko sam "NOOB" ja i dalje bacam akcenat na modeling, materijalisanje jos vezbam, chrome materijal ne ubacujem jos jer kada ga ubacim mnogo reflektuje ne znam lepo da podesim raytrace ali bogo moj naucicu;))
[vlada]
Aha ok, naucices.Jer koristis vray ili brazil? A ono na felnama se zovu spinners.Ok su Seizers doors lepo izgledaju samo mislim da su otisla previse u stranu.Vidi na netu da nadjes neki lamborgini ili neki drugi auto koji ima Seizers doors pa vidi u kojoj poziviji stoje ali mislim da su premise otisla siroko.
WeBad
super samo napred!
ne svidjaju mi se ti mali farovi napred nekako mi ne idu ali ok tvoj avto! ostalo strava!
Valerij Zajcev
mental ray
[vlada]
Da da metal ray zato te i razumem sto te smara da pravis hrom.Mislim ne kazem da je tesko nego brazil ima gotov materijal pa samo ubacis i izgleda bruka.Naram se da prednji farovi nisu gotovi jer bi ti lepo stalaja da napravis neku prednju masku malo agresivniju sa nekim obrvama ili slicno.Ako imas underground malo upali da vidis sta se tamo budzi pa mozda dobijes neku ideju. Za sad je stvarno super!
Valerij Zajcev
Ajde dajte mi ideju sta da stavim u gepek
1) Rezervni tocak koji je sad u motoru?
2) Nitro boce (ako neko ima neku sliku nek mi da)?
3) Nesto trece
auspusi su ti tanki i crni sto nebi trebalo.zvucnici sto si stavio su takodje slabi - mogao bi nesto jace da stavis i kada stavish zvucnike stavis pored i boce sa nitrom . i stavish lcd-ove na vrata od gepeka pa kad se otvori gledamo spotove ili utakmicu . Ajde molim te stavi neku hromiranu felnu samo da vidimo kako bi mu cucalo . na krovu imas neka cudna udubljenja i ispupcenja daj to popravi .
WeBad
ja glasam za pod 3!
pa brutalan jeste ali nemas ni jedno ojacanje unutra to przi dobro ali sta kad se prevrne....? onda racunas da te nema vise! ubaci ojacanja!
Valerij Zajcev
na kakva ojacanj mislis?
[vlada]
Idi na google pa malo tamo gledaj neke slike.Kazem ti vidi da nadjes underground 2 tamo imas sta hoces.
miljenko
sigurno misli na rollbarove i slicno. kao sto ispod haube imas onu crvenu gredicu koja drzi levi i desni blatobran tako morash jos na zadnjoj klupi da dodash da se kec ne raspadne kad pojuri do 200km/h .jer tako
Che che
Hahaha laugh.gif laugh.gif kec da ide 200... pa sve sa nitroom nema shanse...

Valerij, moje cestitke... nisam se nadao da cesh ovako dobro da uradish... stvarno je extra...

Samo... menjaj masku pod 1... skrooz zatvori... onako kao shto je Angel bubu....

Skloni ono sa haube... uradi bolje ispupchenje na haubi....
Valerij Zajcev
Hvala...hvala biggrin.gif
samo ja jos ne kapiram kakva ojacanja blink.gif
a ako mislite da ne moze dvesta videcemo merac na kraju wink.gif
vegass
Pazi, ovo sto si sada uradio sa gepekom ne valja, stavio si gomilu malih zvucnika koji nicem ne sluze...evo ti slike pa pokusaj da uradis nesto ovako ako hoces...Druga stvar, da bi auto sa ovakvim bodykit-om na nesto licilo, moras da mu prosiris blatobrane i stavis vece i sire tockove.

vegass
CITAT (Valerij Zajcev @ Sep 23 2005, 13:35)
...samo ja jos ne kapiram kakva ojacanja...
*

okmijun
Nije mi jasno kako mislis da prodjes tehnicki sa ovim?
tongue.gif
Angel_of_Dark
Mislim (sigurno) da imas previse visokotonaca - za kojima stvarno nema potrebe.
Valerij Zajcev
da da u pravu ste ali evo ispravke, sada su gume 21' biggrin.gif ima ojacanje +malo interiora.
[vlada]
Pa matori ti si bas razbio ovo a? Samo da ti predlozim nesto malo nisi uklopio boje.Prednja maska kod volana, nekako ta braon boja se ne slaze sa ostatkom kola.Unutrasnjost polako poprima ozbiljan oblik.Samo danas kad prave te kutije za zvucnike i ostale zezancije onda ih oboje auto lakom tako da se sijaju i izgledaju stvarno extra.Gore na ekranu napravi ceo okvir odakle se ekran otvara sa sve crvenom maskom sa strane da bi lepse izgledao, ovako lici kao da je okacena slika, mislim nije lose ali lepse bi izgledalo sa okvirom.Znam da te smaram sa ovim predlozima ali posto znam da imas dosta vremena za ovo mogao bi da to odradis wink.gif

E da jel si namestio brazil? Vidim da na felnama nema hroma pa reko da vidim sta si uradio smile.gif
miljenko
po meni malo previshe si prosirio branike, zvucnike stavi vece i okreni ih tako da se vidi membrana cisto za test.
Valerij Zajcev
Nemam srece sa brazilom licenca me je** opasno 1.2.52 na maxu 7
Na interior sam stavio materijal koze koji sam skinuo negde sa neta, on je privremen kod ne uradim vrata iznutra pa cu da vidim koje cu boje da stavim inace nijedna od boja nije finalna dok ne podesim brazil dry.gif
Angel_of_Dark
Masku kod volana nabudzi i pokusaj da pobegnes sto vise od klasicne linije zastave. Znaci, forma nek bude opaka - a materijal recimo nek bude grafit.
Jos jedan savet - ove kompresore na zadnjim vratima - stavi nesto egzoticno - ovi su kao standardni zastavini - izgledaju stvarno previse slabo.
Ji 4Tze
ojachaj malo shasiju, spojevi krov-shasija su ti kriminalno pretanki kao i zadnja vrata, lichi na parche savijenog lima
vegass
Sada mnogo bolje izgleda...Evo ti par slika ako hoces da se zezas sa kontrolnom tablom i enterijerom.

Valerij Zajcev
wow wow wow.. biggrin.gif biggrin.gif vegas i love u biggrin.gif
sad sam uzo nfsu pa cu da vidim sta dalje
Valerij Zajcev
Sad je gotov nekih 60%

Viper
CITAT (Valerij Zajcev @ Sep 23 2005, 23:32)
Nemam srece sa brazilom licenca me je** opasno 1.2.52 na maxu 7

Uff, bicu malo offtopic!
Prvo da pohvalim model, stvarno ce biti cick ass, boje su odlicne i nemam vecih zamerki!

Nego, da se vratim na citat, ja danas ceo dan trazim resenje po forumima i ladno slucajno naleteh na ovaj post! Uradio sam search zone i ladno mi nista nije nasao, kako da nateram glupi brazil da proradi? Kombinacija je ista, Max 7 + Brazil 1.2.53 XobotEdition
Probao sam i sa Loopback adapterom i bez njega, i bez win firewall-a, i sa raznim sfmgr-ima... Jednostavno nece. Mislio sam da je to do novijeg brazila ali vidim da nekima od vas radi, dajte pomagajte da ne izludim. Moze i na PM pa brisite post za par dana, stvarno mi je hica!

Anuway, nisam bio dugo na zoni, svaka cast za napredak 3D sekcije. Vidim da se i kola budze, da nisam na civilnom sluzenju pridruzio bi vam se. Mada, probacu da ulovim malo vremena, malo ste me... laugh.gif rolleyes.gif
[vlada]
Fino fino.Vidim da si dobio ideju za spoljer iz nfsu.Siper izgleda.Nego sto se ljudi muce sa tim brazilom?Napravite temu pa onda tamo da raspravimo glupo je da skrecemo sa teme.Mislim da se svi slazemo. wink.gif
[vlada]
Da da extra super izgleda.Nema sta razbio si zastavu wink.gif ! Nego jel si probao ono sto sam ti posalo? Kako ne radi? Javi se na pp da ti ovjasnim sta da radis.
Valerij Zajcev
ma radi sad je ok nego sto ja ne znam da radim snjim to je drugo biggrin.gif
[vlada]
Imam ja neke tutorijale pa ako hoces mogu da ti posaljem.Javi mi ako hoces ovih dana sam zauzet pravljenjem bmw x5 tako da ces morati da me podsetis!
Vlada
E totalna je besnoca ova zastava,treba kupiti jednu i poslati na MTV kod onih likova sto budze kola smile.gif
vegass
Imam 2 predloga:

1: Makni ovaj dio motora sto viri iz haube, cudno izgleda....
2: Makni ovaj natpis sa prednje maske....ovo 101ZX, i neka stoji tako bez icega, mnogo ljepse ce izgledati.

Stvarno je za sad super, nisam ni sanjao da zastava moze ovako dobro da izgleda...Samo nastavi, dobro si poceo sa interior-om. (ubaci neki PS2, Gprs, DVD ili tako nesto)

Poz
Dimke
Hahahaha bash je do egg-a.Nisam uopshte provalio ovu temu-al opet ja nisam lud za car modelingom.Svidja mi se ali (smorio sam vec) spojler malo oblikuj da ima neku aerodinamiku (taj tvoj che vishe da smeta nego da koristi) inache je super, dalje:stvarno makni taj tumor sa haube bash mu ne pristaje ,vech napravi veliki usisnik na haubi , kao u NFSU.
Mnogo je dobar -ja ga vozim
Che che
CITAT (Dimke @ Sep 29 2005, 00:05)
...spojler malo oblikuj da ima neku aerodinamiku (taj tvoj che vishe da smeta nego da koristi)...
*

Shta ja... ko ja?
pailhead
Wow Valerij, prepokid'o si ga!
Ovo izgleda bas dobro, i drago mi je sto si ovoliko napredovao za ovako kratko vreme.
Valerij Zajcev
Ovo su renderi sa malim antialisingom mrzelo me da cekam rendanje pa je malo losiji kvalitet hteo sam samo da vam pokazem izmene na prednjem delu pomeso sam bjuick i nissan malo biggrin.gif Sta kazete

WeBad
sad prednji deo puno bolje izgleda od resenja koja sai davao ranije sa onim okruglim farovima! hauba se otvara zanimljivo ali onda po credini mora imati procep posto su polovine razdvojene!
stavi mu panoramski krov kad vec radis! smile.gif
ovo sve manje lici na stojadina! laugh.gif
Valerij Zajcev
Ovako kako sad izgleda modeling deo sam zavrsio vise nemam sta da dodajem, sad po 5-6 sati dnevno visim ispred kompa i pokusavam da uradim nesto da izgleda lepse oko materijala al sam totalni dibiduz za to.
To da sve manje lici na keca pa stvarno nisam nasao bolji nacin za prednji deo od ovog bilo bi isuvise obicno da mu ostavim one bedne farove nema karakter ovako bar lici na nesto moderno.
vegass
Meni licno se vise svidja onaj stariji spojler....(nazad)
Angel_of_Dark
A meni su se svidjali oni rebrasti otvori na haubi koje si skinuo...
Valerij Zajcev
bili ste u pravu za spojler...
miljenko
svidja mi se kako izgleda ali tint stakla , mozda neka druga boja -recimo silver kao ogledalo
neba77
Sad je nekako previse tup prednji deo.... Mozda da malo zaostris spojler???

Svetla su opasno dobra, jos samo malo rada na mat. i gotovo.... cool.gif

Inace pravi si entuzijasta... vidim da se bas lozis na tuning... i modeling... i
styling... laugh.gif wink.gif

E, da i skidaj onaj sunroof, neubedljiv je... probaj sa panoramom ko sto kaze We...
vegass
Super izgleda...evo jos koji predlog, makni ovaj otvor sa krova i stavi neki dobar roof scoop, i probaj da konvertujes haubu, gepek i retrovizore u cf...

Evo slika

Sorry ako smaram! smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.