Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tanja Miletic - city map press
Dizajn Zona > Poslovi > Posao.info
Raz
Pozdrav ljudi

Vec neko vreme hocu da pokrenem ovu temu...
Svi se manje vise susrecemo sa ljudima koje bi mozda bilo bolje zaobici (citaj napucati) umesto bilo sta raditi sa njima.
Moj predlog je da napravimo neku crnu listu "klijenata".

recimo

Tanja Miletic (matora, mala debela) dry.gif
- Mozda je nekom od forumasa i poznata. Radila je one "Vas vodic" mape Novog Sada a sad se kako cujem prebacila na ozbiljan advertajzing.

Sta radi?
Nadje lika koji ce da joj radi pripremu, nadje klijenta. Lik joj uradi pripremu i da u niskoj rez. Ona to odnese klijentu pokaze uzme kes i onda vidimo se posle. Kinta je bila sitna sto se tice lika i pripreme (mene) ali se nakupilo, a bila ozbiljna cifra koju je naplacivala ljudima koji su te mape i ostale gluposti narucivali a nikad dobili.

Ima tu jos gomilu bas intresantnih stvari ali da sad nepisem sve...

Ako tema nije pristojna i adekvatna snosim posledice wink.gif . Interesujeme da li neko mozda sad radi za nju?
AleksandarK
Meni je dužna 100 evra!
Raz
Ja sam konto da je pustim na prinudnu naplatu (ali je u blokadi), ili da je tuzim ali i meni je duzna oko stotke koja mi nije cilj, nego verujem da je prevarenih ljudi gomila...
Bankar
ne mogu mnogo da doprinesem ovoj temi, ali prosto moram da kazem da nema nista grdje nego da ti neko duguje 100 €. da ti duguje neke pare, pa i da znas sta da mislis, nego 100 €, brate, takvima sa posebnim zadovoljstvom upadam na gajbe, radna mesta...
Raz
I ja... Samo sto je ova iskusan plejer. Trazio sam je na gajbi, kakve sam spike cuo - komedija-tragedija.
AleksandarK
CITAT (Raz @ Dec 7 2009, 13:24) *
I ja... Samo sto je ova iskusan plejer. Trazio sam je na gajbi, kakve sam spike cuo - komedija-tragedija.

Komedija-tragedija je što moja supruga radi u advokatskoj kancelariji koja je brani!
KZL
Pa eto, neka je tvoja supruga klepi po ušima i kvit ste wink.gif biggrin.gif
Raz
CITAT (AleksandarK @ Dec 13 2009, 14:16) *
Komedija-tragedija je što moja supruga radi u advokatskoj kancelariji koja je brani!

Neznam sta bih rekao...
Voleo bih samo da se konektujem sa ovim sto je tuze...
banne

sto u prevodu, tvoja zena moze da nabavi adresu, pa da bankar upadne biggrin.gif
AleksandarK
CITAT (KZL @ Dec 13 2009, 16:12) *
Pa eto, neka je tvoja supruga klepi po ušima i kvit ste wink.gif biggrin.gif

Može da je klepi i u glavu, ona nikome ništa ne plaća.
Bankar
nista, onda, aj daj adresu biggrin.gif
Neko i nešto

ha ha ha, mali je svet rekao bih
eesh
vazi shto se zove tanja miletic biggrin.gif
viraq
ljudi da li je neko saznao adresu ove tanje miletic.
i mene je zavrnula, pa hocu da malo popricam snjom u tri-cetiri oka
hvala
Christopher Carrion
CITAT (viraq @ Apr 20 2010, 20:40) *
i mene je zavrnula, pa hocu da malo popricam snjom u tri-cetiri oka

Prvo u četiri pa onda u tri...
Raz
Kome treba adresa izvolte
http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSit...p;rnd=622236487

Stim sto gospodja Miletic tamo ne zivi, bar nije dok sam je ja "aktivno" trazio.

Siguran sam ima jos ljudi koji je nece tolersati (iz principa, jel da?). Pa eto neka se potpisu ovde bas me interesuje kolko nas je zajebala.

Na ovo sam recimo racunao http://tinyurl.com/y7shmos

Zamolio bih admina da doda city map press u naslov teme jer mozda je neko zna kao takvu...
Leon
CITAT (Christopher Carrion @ Apr 20 2010, 19:49) *

Pa da...
ukoliko joj je muz ucio karate i barata sa palicama, mozda popricaju i u dva oka.
headcutter
/Tema premestena u Posao.info

Probajte više da razgovarate na temu udruživanja kako bi se pravno izborili protiv dotične odnosno sprečili je da dalje obmanjuje ljude. Malo manje "gde da je nađem da je bijem" od ljudi sa 1 total post-om.
sinqer
CITAT (headcutter @ Apr 21 2010, 08:59) *
/Tema premestena u Posao.info

Probajte više da razgovarate na temu udruživanja kako bi se pravno izborili protiv dotične odnosno sprečili je da dalje obmanjuje ljude. Malo manje "gde da je nađem da je bijem" od ljudi sa 1 total post-om.

Ja sam jedan od prevarenih i veceras sam dobio informaciju o ovom forumu i odmah sam se uclanio ovde sa namerom da vas sve informisem da imamo cvrste dokaze protiv doticne da je prevarila preko 200 ljudi.Ukoliko je neko od vas zainteresovan za podnosenje kolektivne tuzbe neka nas kontaktira jer je to jedini nacin da je policija uhapsi i na taj nacin spreci dalje prevare,posto ona i dalje vara ljude.Ukoliko ste zainteresovani kontaktirajte nas na email sinqer71@gmail.com

Ovde cemo navesti samo neke od prevarenih:
-butik RADOSNICA 166 eura
-WOLF INVEST 160 eura
-Ribarnica AVISO 17.500 din
-ALEKSANDAR STAMPARIJA 19.600 din
-ZOO VET 1730 eura
-Stamparija ILIC 3000 din
UUNI LINE 9560 din
-NS LAB 100 eura
-HIT PROMET 8000 din
AKROPOLIS 100 eura
-LIFESTILE 7000 din
-AUTO PROMET 6800 din
-TOP FORM 70 eura

I TAKO DALJE...
Raz
Alalvera.
ups!
Hvala na pokretanju teme. Informacije sa ovog foruma i sa sajta Agencije za registraciju, kao i konsultacija sa stručnim ljudima su mi pomogle da se ne nađem među oštećenima.

Osoba koja se preko telefona predstavila kao Tanja iz agencije City Map Press mi je ponudila reklamiranje putem bilborda po ekstremno niskoj, "novogodišnjoj" ceni. Navodno, ostalo im je nekoliko slobodnih mesta, pa ih nude na akcijskom sniženju. Primamljiva ponuda je delovala suviše dobro. Iako je u priči bilo nelogičnosti, slažem se da žena zna "posao".

Informacije sa sajta Agencije govore da je firmi "City Map Press" obustavljen rad. Ukucavši ime firme i vlasnice u Google, izašao mi je ovaj forum. Do "saradnje", dakle, nije došlo. Ipak, neki će nasesti. Treba širiti priču.

Zahvaljujem što ste me spasli nerviranja.
zarkov
CITAT (Christopher Carrion @ Apr 20 2010, 19:49) *

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ohmy.gif

kakav komentar...

Reputacija je najvaznija, do sad nisam nikog prevario, ali mene jesu...
vlajkson
CITAT (Raz @ Dec 2 2009, 12:27) *
Tanja Miletic (matora, mala debela) dry.gif
- Mozda je nekom od forumasa i poznata. Radila je one "Vas vodic" mape Novog Sada a sad se kako cujem prebacila na ozbiljan advertajzing.

hahahahahaha

mene je zvala da joj uradim sajt za 100najuspesnijih.com cak je zakupila i domen. Ali kako sam se vec par puta opekao trazio sam 50% avans koji ona nije nikada uplatila smile.gif))

cak je jednom liku uzela novac za izradu sajta 450€, navodno ja bih radio, ali kako ja nisam dobio ni dinara nisam ni pipnuo, a covek je bio razuman shvatio je da ga je ona debelo prevarila.
Ja sam
Dal neko moze da mi kaze kako ta devojka otprilike izgleda? Koliko godina ima?
syn
haha kakva ciganka, ko se bre jos normalan bruka ovako za 100-200e!
ovakve > ovako
SSrdjanVukMML
Drugari,

a Tanja i dalje mirno šeta Bulevarom, jede svoj burek i vara ljude po gradu. Policija joj ne može ništa, pa šta drugi onda da rade!?

okmijun
sad vec jede i picu....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.