Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: ALATI ZA IZRADU NAKITA
Dizajn Zona > Specijalni forumi > Industrijski dizajn > Juvelirstvo / Dizajn nakita
borisboris
Imam vise desetina alata za stanc raznih plocica , alkica, krstica snala za kravatu , i vise rucnog alata, za popravku , kernova , alata za formiranje lezista za kamen i dr.Ako se neko od kolega prepoznao da mu je ovako nesto potrebno neka mi se javi na mail.Inace imam i nedovrsene alate za kutijice u obliku dijamanta....
d&d
zainteresovana sam za alate,pogotovo ako imate za stanc ogrlice ali i drugi dolaze u obzir .Javite mi se na telefon 00381 63 814 6061 ili 00387 65 739 057 da se dogovorimo da pogledam alate
Fani
CITAT (borisboris @ Oct 24 2008, 23:10) *
Imam vise desetina alata za stanc raznih plocica , alkica, krstica snala za kravatu , i vise rucnog alata, za popravku , kernova , alata za formiranje lezista za kamen i dr.Ako se neko od kolega prepoznao da mu je ovako nesto potrebno neka mi se javi na mail.Inace imam i nedovrsene alate za kutijice u obliku dijamanta....

Upravo je meni to potrebno zelim da izradzujem nakit onako kao hobi. Pa kako mozete da mi pomognete?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.