Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Pa da popricamo...
Dizajn Zona > DZ diskusije > Ćaskanje
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
headcutter
Evo, u nameri da redukujemo kolicinu offtopica koji se pojavljuje na mnogim forumima u vidu ispoljavanja dnevnih frustracija i ostalih ucestalih emocija pokrecem prema ideji ukradenoj sa klanrura prvi oficijalni offtopic topic...

Slobodno pishite ovde sta sta radili/radite/osecate u toku dana... te na ovom topicu nece postojati offtopic jer mu je offtopic i namera/poenta...

Paralelno sa ovim opsta redukcija offtopica na normalnim topicima ce biti pojacana/povecana...

Let the Caskanje begin...
bamby

headcutter
spavao 3 sata... ustao... nastavio da radim... jos jedna radna nedelja...
bamby
CITAT (headcutter @ Dec 23 2007, 12:07) *
spavao 3 sata...

Blago tebi.

zigot
spavao 12 sati ...ustao... sad cu na bazen da se razmrdam, a posle u kupovinu..... godisnji odmor wink.gif))
DraganB
CITAT (zigot @ Dec 23 2007, 12:28) *
spavao 12 sati ...ustao... sad cu na bazen da se razmrdam, a posle u kupovinu..... godisnji odmor wink.gif))

marsh mad.gif
godza
Krenuo da radim, nakon dvosatnog muvanja cice iz kafica ispod...
Gremlin
bleya
ugac
ugovaram neku partiju preferensa za vecheras
Smajky
Tanak sa zivcima, novi racunar je vec 20tak po opravkama, ubicu nekog

U Nisu nema televizije koja pokriva celu Srbiju, a imamo zavrsen odlican kviz

Nervira me kad slucajno nabasam na "Beogradsko popodne" na RTS-u i saznam da je pukla cev u nekoj mali
skvo
CITAT (godza @ Dec 23 2007, 12:56) *
Krenuo da radim, nakon dvosatnog muvanja cice iz kafica ispod...

hahahaahah care :]

@topic
evo i ja da overim.
sedim, ochi na pola koplja.
pijem kafu..

o zhivote deshavaj se :D
johnny.
Ja hteo davno da predložim ovakvu temu, jer sam često imao nešto da izjavim, konstatujem, pitam, al nije bilo vredno otvaranja teme. Mogla bi se i zalepiti ova tema kad malo poraste, čisto da je ne tražim kad budem hteo da se požalim kako sam zaboravio da kupim wc papir.
Nikotin
johnny.
ee dee dođavola biggrin.gif .
vili
Mrzim zimu
Mrzim nedelju popodne
Mrzim kad sam negativan
Mrzim ...
DraganB
au, kako sam zapucao, spavao 2 i po sata, malopre se odkomirao biggrin.gif bre, ubi me ovaj nocni zivot, izasao u petak uvece na zurku faksa, proveo sam JAKO dobro, najbolje u vec dugo vremena... isao sam cimerom i jos jednim drugom, oni bili malkice pripiti, ja prirodno nenormalan... kako nam je dobro bilo, pevao sam i karaoke cak biggrin.gif sinoc bio na nekom rok zurci, bio sam u fazonu 'Izbacite uljeza' (ja bio uljez)... zamislite...

a ima uciti... joj, ubicu se... ako se ne ubijem i jednog dana zavrsim fakultet (za 5-7 godina), e onda cu da napravim festu kao nikad pre... svega mi...

aj uzdravlje smile.gif

ps. odlicna tema smile.gif
stalja
Juche otishao na neku provincijalsku zurku i neka riba me ushtinula 5 puta za pozadinu. E sad to bi bio extra kompliment da se u tih 5 makar 3 puta nisu u tom trenutku nashli neki tipovi iza mene smile.gif
mladenr
Ležim u krevetu 8 dana, pukao mi je mišić na nozi, opet.
Mrzim vas sve i mrzim ovu temu!

[razbija komp o jelku koja svetli pored i nervira ga, besno ustaje i oslanja se na nogu uz parališući bol, gubi ravnotežu, pada na glavu i gubi svest - sloboda, konačno!]
johnny.
A šta koga boli ko je koliko spavao? cool.gif

Čovek nije napisao "šta ste radili" da bi se to bukvalno shvatilo, nego da pišete bilo šta što može biti interesantno ostalim članovima ili da pitate nešto a nije vredno otvaranja teme. (jes da je odmah posle toga sam napisao koliko je spavao). wink.gif
lunatico
sto ne zaposlite johnnya kao urednika, jel vidite da se decko polomi od volontiranja tongue.gif
johnny.
^ Ne oftopiči! mad.gif

laugh.gif
lunatico
^biggrin.gif

nego taman da ne dizem temu iz mrtvih o seriji o vracanju roda, samo da kazem da je pocela da me zivcira, polako ali sigurno...
petkobre
aj' nek' digne dva prsta kome se svake god. smuci decembar zbog dogovora i pregovora oko nove godine wink.gif
headcutter
ajd ne seri johny... ova tema je je bas napravljena kao razbibriga... ne da bi neko razmisljao 100 godina da li da nesto napise vec da je otvori i napise prvo sto mu padne na pamet...

A za Rode? Pa realno ja je gledam jer je sve bolja i bolja... prica se razvija, malo je rasplinjena i razvodnjena ali jebiga treba se popuniti materijal...

I bio je fazon, odavno se nisam tako dobro smejao na glas...

Dule (srdjan todorovic) kaze liku kojeg igra Vojin Cetkovic: Vidi, meni da zavrsis neki stan od 150m2...
Vojin (igra urbanog beogradskog preduzimaca): Pa dobro, spojicemo 7-8 stanova....

ROFL
Pris
nije to fazon - to je realno stanje (bila, vidjela...pokusali i da mi prodaju, kupatilo kao garsonjeru lol)
lunatico
CITAT (headcutter @ Dec 23 2007, 19:10) *
A za Rode? Pa realno ja je gledam jer je sve bolja i bolja... prica se razvija, malo je rasplinjena i razvodnjena ali jebiga treba se popuniti materijal...
I bio je fazon, odavno se nisam tako dobro smejao na glas...
Dule (srdjan todorovic) kaze liku kojeg igra Vojin Cetkovic: Vidi, meni da zavrsis neki stan od 150m2...
Vojin (igra urbanog beogradskog preduzimaca): Pa dobro, spojicemo 7-8 stanova....
ROFL

^hah da, ima dobrih fora al malo se stvari desi u jednoj epizodi.. mnogo su je, sto kazes razvodnjili..

@pris - realno, zato je i smesno, tj. smesno da zaplaces lol
DYNABLASTER
ja nisam spavao 44 sata, od toga sam 35 sati radio u garazi ozvucenje u jednoj Alfi i napravio dve pauze od po sat da ugrejem noge u vreloj vodi i da jedem- sto ne ulazi u tih 35 sati riljanja...

PS: umalo nisam kolibrirao
Abishai
I vi ste od offtopic teme napravili temu "sta ste radili i sta radite" ?!

Ne moze covek ni ko covek da offtopicuje...
Pris
CITAT (lunatico @ Dec 23 2007, 19:39) *
^hah da, ima dobrih fora al malo se stvari desi u jednoj epizodi.. mnogo su je, sto kazes razvodnjili..

@pris - realno, zato je i smesno, tj. smesno da zaplaces lol

da si me vido naduvenu od plakanja nakon tog questa ne bi ti bilo smiijesno...lol
zigot
jeo sam medvedje kobasice
vili
CITAT (DYNABLASTER @ Dec 23 2007, 19:43) *
ja nisam spavao 44 sata, od toga sam 35 sati radio u garazi ozvucenje u jednoj Alfi i napravio dve pauze od po sat da ugrejem noge u vreloj vodi i da jedem- sto ne ulazi u tih 35 sati riljanja...

PS: umalo nisam kolibrirao

Cekaj, zar ti ne radis Milosevog Clia?
Pris
CITAT (zigot @ Dec 23 2007, 20:28) *

uf, prava "senzacija" bi bila da medvjed sjedne za tvoj komp i napise; "jeo sam..."
johnny.
CITAT (headcutter @ Dec 23 2007, 19:10) *
ajd ne seri johny... ova tema je je bas napravljena kao razbibriga...

Pa da se ja nisam oglasio sad bi po 86. put čitao "probudio/la sam se u ...." wink.gif

Ljudi su počeli da se ustručavaju da kažu nešto jer su pomislili da će oftopičiti ako ne kažu kad su se probudili. smile.gif

ONTOPIC:
Sad sam oprao ruke. tongue.gif

BTW, Pa i nije bio neki ovaj El Classico, a? sad.gif
SiCkMiNd
Ja se nisam probudio smile.gif

PS: Ovo koliko je ko spavao podseca na ono kad smo u osnovnoj za pismeni iz srpskog stalno molili uciteljicu da da slobodnu temu i tako jedva cekas cele godine, i na kraju kad dobijes...ne znas o cemu da pises smile.gif
bllablla
tuzan sam i umoran... umoran zbog protekle loode noci - tuzan jer je voljena Barça izgubila od Reala sad.gif ...
ali bice bolje... bice...
Aneley
Vidim pola zone je hronicno neispavano. biggrin.gif
Ja, vratih se upravo iz restorana pored plaze, a sad idem da radim, kao pravi dizajner od 9 uvece do jutra. smile.gif
lunatico
CITAT (johnny. @ Dec 23 2007, 21:05) *
BTW, Pa i nije bio neki ovaj El Classico, a? sad.gif

znaci u svakom slucaju je dobro sto nisam gledao..
Black Arrow
Meni se cini da ljudi na netu mnogo vole da pricaju o temama cije je mesto obicno u kafani tongue.gif

Da ga ni ja ne offtopicim, poceo je raspust, ja spavam k'o stoka do pola dva poslepodne i boli me glava. Jel dobro laugh.gif
freehand
CITAT (zigot @ Dec 23 2007, 20:28) *

I šta je reko međed?
zigot
^ uf jao?
freehand
A jesi li se ti njemu lepo izvinio?
DYNABLASTER
CITAT (vili @ Dec 23 2007, 20:29) *
Cekaj, zar ti ne radis Milosevog Clia?

ne radim ja , nego moj dobri brat blizanac laugh.gif

ma ovo mi iskrslo najstrasnije pa sam morao da uprem...

aje molim te lepo ako mozes da ne budes tuzibaba jeca, jer ce da odlepi, i tako je odlepio, a i ja sam...
headcutter
Bio na meatingu... Video se sa ljudima na brzinu, jeo na brzinu, vrno se kuci radio do sad 6am... sad spavanje do 8 pa na posao biggrin.gif

Meating™ bio cewl, malo losiji izbor kafane, neki rezidenti DZ meetinga nisu dosli sto je umanjilo vrednost ali nije pokvarilo dogadjaj...
vili
CITAT (DYNABLASTER @ Dec 24 2007, 02:37) *
ne radim ja , nego moj dobri brat blizanac laugh.gif

ma ovo mi iskrslo najstrasnije pa sam morao da uprem...

aje molim te lepo ako mozes da ne budes tuzibaba jeca, jer ce da odlepi, i tako je odlepio, a i ja sam...

Ma nemas frke, odgovorio sam ti na PM wink.gif
Btw, ti si zli blizanac? ph34r.gif
nkls
CITAT (johnny. @ Dec 23 2007, 14:21) *
Ja hteo davno da predložim ovakvu temu, jer sam često imao nešto da izjavim, konstatujem, pitam, al nije bilo vredno otvaranja teme.

isto. ja znam za ovakvu temu i jedna je od najposećenijih na jednom drugom forumu.

za otvaranje teme: svaka čast!

p.s.
bilo bi super da se zalepi smile.gif
Dimke
Jelkio kitu tongue.gif
lunatico
^lol

nego da meni neko kratko i jasno objasni kako da centriram dva objekta u ilustratoru tako da ovaj drugi objekat ostane tu gde je, a ne da mi tu oni nalaze kompromise?

hmm ovo mu sad dodje bas kao oftopik! lol
Vaske
Malopre stigao na posao...zakasnio cirka 3 sata:(
starija cera iskljjucila budilicu pa otisla u skolu....mladja nije htela u vrtic...auto nije hteo da upali....nedelja je pocela klasicnom agonijom...
vili
CITAT (Vaske @ Dec 24 2007, 11:42) *
..auto nije hteo da upali....nedelja je pocela klasicnom agonijom...

Vidis, sve je stvar u stavu! Ja sam ocekivao da mi auto nece upaliti, ali me je prijatno iznenadio smile.gif I da nije, nebi bio smoren, posto sam ocekivao wink.gif
Oliver Brown
CITAT (vili @ Dec 24 2007, 12:09) *
Vidis, sve je stvar u stavu! Ja sam ocekivao da mi auto nece upaliti, ali me je prijatno iznenadio smile.gif I da nije, nebi bio smoren, posto sam ocekivao wink.gif

lako je tebi vili kad si ti zen...

nego jel dozvoljeno vrijedjati, psovati, pljuvati, politiciti, prijetiti, nipodastavati, omalovazavati, podstrekivati i zlocinacki se udruzivati na ovoj temi?? cool.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.