Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Apstrakcije
Dizajn Zona > Fotografski forumi > Ostale fotografske teme
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Kisha
Nakupilo se apstrakcija i dugo me nije bilo, a da ne ostanem dužan vjernoj publici tongue.gif laugh.gif laugh.gif objavljivat ću na ovoj temi te iste apstrakcije.

Kisha

@Deki
Kisha ba,dobro ti ovo .
Kisha
CITAT (@Deki @ May 17 2017, 12:47) *
Kisha ba,dobro ti ovo .

Hvala drug,
yagodinac
Šta dobro, ovo je odlično smile.gif
ajfile
yes veri interesting !
Kisha
Hvala hvala @yagodinac i @ajfile

da nastavim

Kisha
08

09

Homer
Odlične fotke, nek si se vratio.
Kisha
hvala @homer

10

11

DeepBlue
Drži se ti ovoga pošto ti apstrakcije idu više nego odlično.

Ono što si prije postavljao nisam nikada ni komentarisao jer nije ni bilo šta da se komentariše, iskreno, a ovo je baš kvalitetno.
Jo Husafet
Konacno si krenuo da posmatras a ne da gledas okolo.

Bravo, to je jako velika stepenica u razumevanju fotografije.

Kisha
CITAT
Drži se ti ovoga pošto ti apstrakcije idu više nego odlično.

Ono što si prije postavljao nisam nikada ni komentarisao jer nije ni bilo šta da se komentariše, iskreno, a ovo je baš kvalitetno.

CITAT
Konacno si krenuo da posmatras a ne da gledas okolo.

Bravo, to je jako velika stepenica u razumevanju fotografije.

Hvala obadvojici na pohvalama, mada se ne slažem ni sa jednim tongue.gif laugh.gif u vezi mojih prethodnih fotografija.

Bilo je tu dosta i ima jos uvijek dobrih fotografija, ali se iz nekog razloga ne nalazimo i nismo našli na tom polju, ali smo se nasli na ovome i ovdje.

Ja sam imao dugo vremena odklon prema nekim tipovima fotografije, kao npr apstrakcija ili ulična, s tim što sam se sam obreo u tom polju, a za ovo drugo imam više razumjevanje, mada ne želim više reći ništa da ne bih završio kao ulični fotograf , mada se i dalje ne smatram fotografom. Doduše nisam duže bio na šišanju tongue.gif laugh.gif laugh.gif

12

13

Ne zamjerite ako se koja ponovi - stari se, a i imam dosta ovoga
Kisha
Good morning

14

Kisha
15

MIODRUG
Imam utisak da si progled'o... wink.gif
Kisha
16

Kisha
CITAT (MIODRUG @ May 21 2017, 01:28) *
Imam utisak da si progled'o... wink.gif

Miodruže, imao sam hvala Bogu oči i prije, samo sam iskazivao interesovanje za neke druge stvari, motive.Mada sam imao i prije nekih apstraktnih fotografija, ali to nije bio moj primarni motiv.

17

Kisha
18

Kisha
19

20

tehnickolice
lepo, lepo

meni vise prijaju ove sa starom, istrosenom bojom. mada, tesko je bas to juriti
Kisha
danke @tehnickolice

21

-JO-
Ova 21. je odlicna, a i druga mi se posebno svidja, smeta mi samo malcice salata dole u desnom uglu smile.gif
Kisha
CITAT (-JO- @ May 24 2017, 17:24) *
Ova 21. je odlicna, a i druga mi se posebno svidja, smeta mi samo malcice salata dole u desnom uglu smile.gif

Ok

22

Panchester
Kidas ove apstraktne.

Samo trpaj wink.gif
Kisha
CITAT (Panchester @ May 25 2017, 16:07) *
Kidas ove apstraktne.

Samo trpaj wink.gif

Hvala drug, drago mi je da ti se dopadaju - postavljat cu dokle bude zainteresovanih

23

24

Kisha
25

Kisha
26

star gate

27

Kisha
28

Kisha
29

punkchef
2, 10, 11, 21... odlične!
https://www.youtube.com/watch?v=FFzMpXLw4R8
Kisha
hvala @punkchef

30

Kisha
31

Kisha
32

5ar82
Već neko vreme razmišljam da neke moje "apstraktne" objavim u posebnoj temi ovde na DZ. Ali, posle ovih tvojih mislim da ću barem neko vreme da odustanem od toga i uživam u tvojim radovima. Veoma mi se sviđaju. Pozdrav.
Kisha
CITAT (5ar82 @ May 29 2017, 19:51) *
Već neko vreme razmišljam da neke moje "apstraktne" objavim u posebnoj temi ovde na DZ. Ali, posle ovih tvojih mislim da ću barem neko vreme da odustanem od toga i uživam u tvojim radovima. Veoma mi se sviđaju. Pozdrav.

Hvala ti za te riječi - zasigurno ohrabrujuće

33

34

Kisha
35

36

Kisha
37

Kisha
38

Kisha
jedna friška taze od maloprije

39

Kisha
40

41

Elektroničar
Samo da podrzim i da se javim da nas ima zainteresovanih jos smile.gif
Samo kidaj i dalje!
punkchef
Br. 36. odlična!
t@urus
Nemoj da zameraš oko ove priče za tvoje prethodne fotografije. Bilo je tu i tamo dobrih motiva i fotografija, ali ti je ovo za 3 klase bolje. Svaka čast! Pogodio si moja interesovanja i oblast fotografije u kojoj uživam. Pratim temu sa zadovoljstvom! Još jednom: KAPA DOLE!
Kisha
Hvala @Elektroničar i @Taurus na lijepim riječima:

42

43

Kisha
44

45

amaNS
Ovo je pun pogodak od tebe, koliko ja pratim ovo upada u krug dvoje - troje najautora u apstraktnoj fotografiji na DZ...
Kisha
Hvala Ti @AmaNS

46

47

Kisha
48

49

DjordjeJ
Svaka čast. Puno lepih slika. I sam veoma volim da tražim u običnim motivima nešto apstraktno.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.