Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Freelance tim
Dizajn Zona > Poslovi > Posao.info
MarkoJovicic
Postovane kolege...

Zelimo da prosirimo nas freelance tim, imamo kancelariju (stan) u Novom Sadu i slobodna 3 stola.

Mozete poneti svoj racunar ili vam mi mozemo obezbediti isti...

Ono sto mi ocekujemo od vas je samo 30% od svakog projekta koji budete radili preko nasih profila (freelancer.com i upwork.com)

Imamo jako dobre i razradjene profile na oba sajta, tako da dobijanje projekata nije problem.

Oblasti u kojima radimo su:

Logotipi, vizitke, flajeri, brosure, plakati, 2D i 3D animacije...

Bilo bi pozeljno da novi clanovi rade web dizajn, dizajn za aplikacije... i td...

Javite se za pocetak ovde u inbox..

Hvala
okmijun
30% vama za sto i profil? Mada ako i stolica uz sto, onda i nije loše?
Malo je to, bez 70% nema ništa....neozbiljni ste...
DjoloDjolo
Nije da se pravim pametan, ali taj tzv. producentski procenat obično bude između 10 i 20%, u zavisnosti od toga kolio si blizak sa producentom smile.gif
30% je mnogo, pogotovo ako se uzme u obzir da Freelancer.com uzima 10% a Upwork oko 20%, tako da na kraju ispadne -40% odnosno -50%.
Eventualno bi moglo da prođe u varijanti da vi nabacujete poslove i obezbeđujete hardver-softver i komunicirate sa klijentom.. Mada i tako ispadne prevelik procenat.. Ali da kažam da nije nepošteno ako ste sve vi organizovali.

A ako frilenser donosi posao + hardver, po meni, sve preko 15% je mnogo.

Možda vam bude koristan savet, možda ne, u svakom slučaju vam želim sve najbolje smile.gif
MarkoJovicic
@okmijum cini mi se da ne znas sta je freelancer i upwork, cim se sprdas, kao profill... ovo ono... mislis da je lako dobiti posao na tim sajtovima?

@DjoloDjolo Hvala na savetima, ali kao sto rekoh, mi mozemo da obezbedimo hardver-softver, na dizajneru je samo da radi, nema komunikaciju sa klijentom..

Znaci ovako, ako je posao vredan $100, Dizajner dobija $70, mi ostalo delimo sa sajtom...
okmijun
CITAT (MarkoJovicic @ Feb 11 2017, 20:02) *
1. @okmijum cini mi se da ne znas sta je freelancer i upwork, cim se sprdas, kao profill... ovo ono... mislis da je lako dobiti posao na tim sajtovima?

2. @DjoloDjolo Hvala na savetima, ali kao sto rekoh, mi mozemo da obezbedimo hardver-softver, na dizajneru je samo da radi, nema komunikaciju sa klijentom..

3. Znaci ovako, ako je posao vredan $100, Dizajner dobija $70, mi ostalo delimo sa sajtom...

1. Ne sprdam se nego je to dranje, koliko god da je teško, a znam koliko, često i nemoguće dobiti posao na tim sajtovima.
2. Ovo već menja stvari, ako ja sa rukama u džepovima dodjem i odradim, a vaš je i prostor i PC/ softver na njemu.
3. I ovo menja stvari, na bolje, ovako nije bilo isprva ili nije bilo jasno rečeno

Svejedno, ovo su sad mnogo bolji uslovi, i ja bi i dosao kod vas, al nisam iz NS.

Al ponuda nije za bacanje, ako dizajneru ide 70% a vi delite ono što ostane kad sajt uzme svoj deo.

Sretno!
MarkoJovicic
Postovani,

Samo da vas obavestimo da smo popuni sva tri stola.

Imamo u planu da ubacujemo jos.. ali necemo jos o tome...

Pozdrav
Ura
Pozdrav,

Da li se razmisljali da se prosirite i uvedete i video produkciju?
Inace, radim na istom sajtu UpWork-u vec duze vreme ali bi mi svakako prijao timski rad.

Una B
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.