Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Motocross trka
Dizajn Zona > Fotografski forumi > Ostale fotografske teme > Reportaže
Oroku
Pre par dana, u selu kraj Sombora, organizovana je motocross trka. Zadesio sam se na treningu, i uspeo da napravim popriličan broj fotografija. Nadam se da sam pogodio podforum, ovo je i jeste kao neka reportaža. Uglavnom, ljudi voze kao da ih neko juri, skaču na sve strane, sjajan doživljaj. Jedino je prašina ubila i mene i fotoaparat, ali kad je bio problem žrtvovati se za dobru fotografiju. tongue.gif Malo su promešane fotke, neke u boji, neke crno-bele, ne znam kako mogu proći kao serija, ali tema je ista, pa...

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

unread
sve sve, al peta...vr
dzonivajsmiler
Super fotografije,

Izgleda mi da si se baš približio, pogotovo sa onim šircem... svaka čast za junaštvo...
Oroku
CITAT (dzonivajsmiler @ Sep 30 2014, 14:42) *
Super fotografije,

Izgleda mi da si se baš približio, pogotovo sa onim šircem... svaka čast za junaštvo...

Bio sam na samoj ivici, samo sam čekao da me neko pokupi. smile.gif Izbacali su me komadićima zemlje, u par navrata ... mogu ti reći da boli kad te mlatne u glavu. No, nije ni bitno, važno da su fotografije ispale ok. wink.gif
milosducati
Bas dobra serija, al ova prva je bruka dobra.... 6 i 7 mozda jos malo nagaziti u obradi, nekako mi izgledaju meke u odnosu na druge CB konverzije....
Oroku
CITAT (milosducati @ Sep 30 2014, 18:35) *
Bas dobra serija, al ova prva je bruka dobra.... 6 i 7 mozda jos malo nagaziti u obradi, nekako mi izgledaju meke u odnosu na druge CB konverzije....

Nekako su mi u tom trenutku legle, pa sam ih tako i ostavio. Probao sam više načina, ali ovako mislim da je najbolje.
el_chupacabra
Meni se vise svidjaju ove u koloru. Nekako su kao za omot za neki igricu. smile.gif
lvuletic
3-ća dobra, samo da ima celu kacigu bila bi odlična. Šteta što se na 4-oj ne vidi lepo counter steering koji izvodi prednji quad.

Inače vrlo fino.
amaNS
Meni ovo takodje izgleda vrlo fino uradjeno, nije svetski nivo ali obzirom na broj ovakvih dogadjaja kod nas, nema se ni previse prilika za praksu smile.gif
Oroku
CITAT (amaNS @ Oct 5 2014, 14:08) *
Meni ovo takodje izgleda vrlo fino uradjeno, nije svetski nivo ali obzirom na broj ovakvih dogadjaja kod nas, nema se ni previse prilika za praksu smile.gif

Hvala, drago mi je da vam se dopadaju fotke.... Nisam ja profi fotograf da bi bilo na svetskom nivou, oprema je amaterska, a i stvarno nisam imao prilike da fotografišem ovakve događaje.

Evo još koja fotografija, te sam ostavio kao lošije od prve serije, mada sad kad pogledam, nađe se i tu koja valja. smile.gif

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

amaNS
Obe sestice ( bolja mi iz druge serije), kec i sedmica ( iseci dimnjak kad vec nije citav) iz prve serije - meni dobre.
Oroku
Da ne bi otvarao novu temu, bez potrebe, podeliću sa vama par fotografija sa ovogodišnje trke. Posebno sam obratio na trku Tomos motorića....

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1odKolega
Odlicne fotografije, izdvojio bi 8 iz prve serije 11 iz zadnje, bravo! smile.gif
Jo Husafet
6 takodje jako dobra. Steta sto u ove teme jako retko neko uopste i zalazi...
amaNS
Sesta je najbolja svake godine biggrin.gif Bio ja danas na temi al preskocio da se upisem, pomislio - samo ja komentarisem ovu temu tongue.gif a toliko motorasa...
Oroku
CITAT (amaNS @ Jun 8 2015, 23:30) *
Sesta je najbolja svake godine biggrin.gif Bio ja danas na temi al preskocio da se upisem, pomislio - samo ja komentarisem ovu temu tongue.gif a toliko motorasa...

He, ne znam kako, ali meni šesta favorit u svakoj seriji koju sa postavljao, a da pritom nisam obraćao pažnju na sortiranje.
rastamon
One prošlogodišnje si pokidao ... meni su sve super, ne bi izdvajao ... svaka vam čast ! biggrin.gif

Ove ovogodišnje što si postavio su mi nekako neubedljive ... osim šeste, naravno happy.gif nadam se da imaš još ?
Oroku
CITAT (rastamon @ Jun 10 2015, 00:08) *
One prošlogodišnje si pokidao ... meni su sve super, ne bi izdvajao ... svaka vam čast ! biggrin.gif

Ove ovogodišnje što si postavio su mi nekako neubedljive ... osim šeste, naravno happy.gif nadam se da imaš još ?

Ima, ima, ali i nisu baš nešto. Prošle godine sam bio na treningu, pa sam imao veću slobodu, jer nije bilo redara. Šetao sam i stajao gde god sam hteo. Takođe, ove godine je baš duvao vetar, a tamo je ogromna prašina. Već posle par fotografija, objektiv je počeo da krcka, jer se napunio koječega. Tako da sam odustao, negde na pola manifestacije, spakovao fotoaparat u ranac, i uživao u trkama i prljavštini. smile.gif
Evo, par, čisto radi reda.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

dzonivajsmiler
odlična 17!
amaNS
Ako mene pitas i broj 18. je komotno mogla da nosi broj 6. wink.gif
hellenic
^
+1
rastamon
Što samo radi reda ? Od 15. do 17. su odlične, a i 18. je OK, možda ima suviše "praznog" prostora sa desne strane ... mogao si to da kropneš ...
f16
steta za modernu kacigu na 6. (ovogodisnjoj) da baja ima neku retro kacigu, fotka bi ladno mogla da prodje k'o da je iz '81.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.