Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: S kim
Dizajn Zona > Specijalni forumi > Arhitektura
biser
Meni zaista nije shvatljivo s kojim činiocima (jbga ne znam trenutno kako da formulišem), partnerima/ možda bolji termin/ mi urbanistički rešavamo budućnost naših gradova. A krenulo se od glavnog.

Pa gde si bre Rale..pa zar nije bio predmet Budućnost grada ili takvo što na Arh faksu?...gde su ostali?
primaju plate?
da li se ijednom oglasio dekan Arh. faksa???
jbte...dekan.....crv, mali.
zar nije on trebao da skoči u prve redove i brani struku koju školuje?
Ja kad pogledam ovu fotografiju i skontam da će za 10-tak godina ovo (100%) da bude samo pustinja... i da oni ne vide dalje od nosa, ma kako tvrdili suprotno... I da mi Malom dozvoljavamo da se šepuri ...
i makete i ...
a profesori, docenti, asistenti, saradnici...
xaxaxa
a ljudi moji tamo pesak ' ne miruje...svuda je ..leti i leti i zimi...
samo pesak........
pesak..pesak....

ja sad odoh da jedem ćevape.
eno ih- samo što nisu gotovi...i luk. i lebac domaći. kontaš?
ne blejim ja bezveze...
a ti? kontaš li?
EUR
CITAT (biser @ Sep 24 2014, 19:05) *
Pa gde si bre Rale..pa zar nije bio predmet Budućnost grada ili takvo što na Arh faksu?...gde su ostali?
primaju plate?
da li se ijednom oglasio dekan Arh. faksa???
jbte...dekan.....crv, mali.
zar nije on trebao da skoči u prve redove i brani struku koju školuje?
Ja kad pogledam ovu fotografiju i skontam da će za 10-tak godina ovo (100%) da bude samo pustinja... i da oni ne vide dalje od nosa, ma kako tvrdili suprotno... I da mi Malom dozvoljavamo da se šepuri ...
i makete i ...
a profesori, docenti, asistenti, saradnici...
xaxaxa

Ma gde da se oglase, pa da odmah počnu da im pretaražuju doktorate. I da vide da ga većina njih nema.
A predaju na fakultetu. Na foru.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.