Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

6 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic

Mad Head Games - Pridruzite nam se!, Prva igra - Rite of Passage : The Perfect Show

V
SiCkMiNd
poruka Dec 6 2011, 18:10
Poruka #1

Urednik

Grupa: VIP
Datum reg.: 18-September 05
Član broj: 1,724

Pozdrav drugari!

Evo shotova iz nase prve Hidden Object/Puzzle Adventure igre koju radimo za Big Fish Games. Igra je trenutno prosla takozvani Survey build, i na ocenjivanju smo u 10 od 12 kategorija preshishali ostale najbolje igre iz zanra, i dobili Collector's Edition status, kojim Big Fish obelezava svoja najbolja izdanja smile.gif Dok je u toku malo slavlje u studiju povodom rezultata koje smo i mi prakticno upravo dobili, otvoren je i sajt i Facebook strana studija, na kojima smo i okacili prve shotove iz igre, pa zaiteresovane pozivamo da posete, i prate nase dalje akcije smile.gif

www.madheadgames.com
Madhead na Facebooku smile.gif

Takodje, ako neko zeli da se pridruzi ekipi ludih glava, neka nas obavesti preko forme na sajtu, ili nek cimne mene na Dizajn Zoni smile.gif

Kritike i komentari vise nego dobrodosli smile.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
morder
poruka Dec 6 2011, 18:16
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-November 06
Član broj: 7,101

Svaka cast na dobro odradjen posao, i naravno na dobijanju Collector's edition-a smile.gif

Prvo pa musko smile.gif

+Quote Post
hektor2
poruka Dec 6 2011, 19:00
Poruka #3

Datum reg.: 4-March 08
Član broj: 19,585

Jako lepo izgleda, svaka cast.....
Koji je tvoj deo posla smile.gif ?

+Quote Post
hr0nic
poruka Dec 6 2011, 19:31
Poruka #4

Datum reg.: 12-March 10
Član broj: 34,894

Svaka cast:) Lepe scene, lepo sve, pa je pao i CE smile.gif super!

+Quote Post
Bato
poruka Dec 6 2011, 19:55
Poruka #5

Datum reg.: 6-November 05
Član broj: 2,191

Nakon licnog cestitanja da vas i javno pohvalim. BRAVO! Uspeh vredan respekta u svakom pogledu. Ocekujem da se ovo shodno velicini uspeha adekvatno i "zalije" smile.gif. Cisto predostroznosti radi, da se ne izabksuzira wink.gif

QUOTE (hektor2 @ Dec 6 2011, 19:00) *
Koji je tvoj deo posla smile.gif ?

Da se hvali na FB-u, DZ-u, raznim forumima i blogovima... biggrin.gif

+Quote Post
Hawk
poruka Dec 6 2011, 21:25
Poruka #6

Datum reg.: 6-October 09
Član broj: 32,139

Bravo! A jel moze malo objasnjenje oko tog statusa collector edition-a? smile.gif

+Quote Post
dWOLF
poruka Dec 7 2011, 00:10
Poruka #7

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-May 05
Član broj: 677

zasto vrtite samo ova 3 screenshot-a?(ovde, na face-u i na sajtu)? dajte da vidimo jos nesto...svaka cast, ovo izgleda na nivou boljih hidden obj. igara.Odnosi velicina su malo...problematicni na ovom sa gradom (doduse, mozda scenario igre to opravdava?)

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka Dec 7 2011, 01:34
Poruka #8

Urednik

Hej pozdrav!
3 screenshota su tu iz najprostijeg razloga sto nemamo pravo da prikazujemo vise, kao sto vidite da ni samo ime igre jos uvek ne smemo da odamo jer je pod NDA ugovorom smile.gif Periodicno cemo objavljivati jos neke sadrzaje, sto shotove, sto razlicite druge delove igre, so stay tuned smile.gif

Sto se Collector's Edition statusa tice - na Big Fishu izlaze svakodnevno nove igre, i samim tim su morali da izdvoje igre koje po kvalitetu oni preporucuju pre drugih...one se bolje prodaju iako su skuplje, upravo zato sto na neki nacin Big Fish garantuje da su to najbolje igre u tom zanru. Naravno, to znaci da ga nije tako lako ni dobiti, al eto, mi upadosmo smile.gif

@Hektor

Kao sto Bato rece, spamovanje foruma biggrin.gif
Shala mala...pa vise ni sam ne znam, u malim timovima je takva situacija da uvek svi rade sve...na nekima sam crtao koncepte, na nekima 3d radio, na nekima samo render, negde paintovao finalno preko rendera...ima svega smile.gif

+Quote Post
ikomnen
poruka Dec 7 2011, 02:02
Poruka #9

Datum reg.: 18-May 06
Član broj: 4,683

Prijelo mi se nesto slatko od ovih rendera i boja - znaci da ce igra dobro da prodje.
Cepajte samo,svaka cast,...

Kad (ako) stignes mogao bi neki tutorial ili link za paint over rendera kako radite,ili je i tu samo iskustvo presudno?

+Quote Post
Zabicaaa
poruka Dec 7 2011, 17:02
Poruka #10

Datum reg.: 4-April 05
Član broj: 459

Super su screenshotovi, ja iskreno volim takav photoshopovan detaljan "Dirty Look" sa sto manje vektora, stilizacije i fancy brushova. Mada iskreno nedostaje bar prvim planovima malo sharpnesa i malo vishe kontrasta (ili jache senke) uopshteno za dodatni realizam.

Inache puno srece sa ovim, poz :]

+Quote Post
Hawk
poruka Dec 7 2011, 23:40
Poruka #11

Datum reg.: 6-October 09
Član broj: 32,139

Kad ce igra da bude zavrsena?

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka Dec 8 2011, 00:01
Poruka #12

Urednik

tnx guys smile.gif
vrlo moguce da cemo odraditi making of nekog dela grafike za nas blog na sajtu, doduse tek kada izadjemo iz frke oko samog pravljenja igre smile.gif
Igra se inace verovatno na Big Fishovim digitalnim policama nalazi tamo oko prvog Aprila (bez aprilililii smile.gif )

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka Feb 29 2012, 22:25
Poruka #13

Urednik

Pozz drugari smile.gif
Big Fish nam je konacno dozvolio da objavimo ime nase igre, pa eto, rekoh da podelim to i sa vama smile.gif

Stay tuned on FACEBOOK & MADHEADGAMES.COM

I dalje vazi poziv iz prvog posta za sve zainteresovane za saradnju i prikljucenje timu da me cimnu na uros.banjesevic [at] madheadgames [dot] com wink.gif
Cheerz! Stay Mad!

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka May 10 2012, 11:59
Poruka #14

Urednik

Evo i karaktera iz nase igre na okupu (dobro, ne bas svih smile.gif )
U svakom slucaju, ovo mu dodje nesto kao i moja porodica na okupu, vecina glumaca su zapravo moji matorci / kolege iz studija smile.gif Igra uskoro izlazi, na Facebooku ce biti uvek najsvezije informacije o tome smile.gif

Stay Mad!

+Quote Post
DEDA_RUMA
poruka May 13 2012, 13:31
Poruka #15

Datum reg.: 1-October 08
Član broj: 24,096

Baba je VRH! laugh.gif

+Quote Post
inner universe
poruka May 13 2012, 22:02
Poruka #16

Datum reg.: 22-October 06
Član broj: 6,907

Ne znam, bez zelje da nekog uvredim, zenski deo ekipe mi je bas promasaj imajuci u vidu kvalitet ostalog prikazanog materijala. Previse izgleda kao fotka tj. i dalje se vidi da je fotka.

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka May 16 2012, 22:44
Poruka #17

Urednik

Ma opusteno, ne vredja se niko naravno smile.gif)
Thelma (u crvenom) je prva i radjena, to je svakako najlosiji karakter...a baba je zapravo ista osoba samo smo u paintu napravili da bude baba smile.gif Muskima je dosta promenjena i fizionomija, recimo Hoboa (u sredini), mislim da niko ne bi ni prepoznao u stvarnosti (btw, to je nas artist smile.gif ) U svakom slucaju, dva muska karaktera su i nosioci price pa im je mozda i zato (podsvesno), pridato malo vise znacaja smile.gif Iskupicemo se ostalim sadrzajima smile.gif

Jos jedan shot iz igre, ovog puta iz Collector's Edition dela, nesto skroz drugacije smile.gif

+Quote Post
inner universe
poruka May 17 2012, 22:14
Poruka #18

Datum reg.: 22-October 06
Član broj: 6,907

Svaka vam cast. Kapiram da treba malo vezbe da se udje u ovaj "sve je osvetljeno sa svih strana fazon", pogotovu kad imate svetlo iz kontre kao ovde.

+Quote Post
SiCkMiNd
poruka Jun 1 2012, 10:00
Poruka #19

Urednik

Yohoho drugari! Evo i oficijelnog trailera za nasu igru, koja takodje samo sto nije izasla na Big Fishu! Bacite neki komentar kako vam se cini, nadam se da ce vam se dopasti smile.gif
RITE OF PASSAGE : THE PERFECT SHOW - OFFICIAL TRAILER

+Quote Post
hr0nic
poruka Jun 1 2012, 10:32
Poruka #20

Datum reg.: 12-March 10
Član broj: 34,894

Lepo bre ki na filmu smile.gif Samo napred!

+Quote Post

6 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 18. September 2014 - 06:36

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.