Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Closed TopicStart new topic

Visa politehnicka skola BG, smer graficki dizajn, Interesuje me

V
Tomka
poruka Nov 2 2009, 01:13
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 1-November 09
Član broj: 32,609

E ovako, imam veliku zelju da upisem tu skolu, prvenstveno me zanima vase misljenje o skoli naravno!
A drugo sto me jos vise zanima je da li se tamo bas mnogo insistira na crtanju, jer na prijemnom ima deo tj. glavni deo gde se crta.Ja iskreno nisam neki crtac tj. nemam bas mirnu ruku jer sam kajakas... nadam se da me razumete smile.gif...ali imam jako veliku mastu i dosta dobro znam da baratam sa kompljuterima i mislim da se danasnji dizajn skoro 100% zasniva na kompljuterima!

Pozdrav svima i unapred zahvaljujem!!! smile.gif

I da napravio sam nesto za moj klub pogledajte pa recite da li moze to da prodje, ovaj kajakas sam ja smile.gif.
Prikačen fajl  Logo.jpg ( 34.49K ) Broj download-a: 161

Radio sam ga u Peintu i Adobe Photoshop CS2 i to nesto na brzaka... Voleo bih da cujem vase misljenje!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
UnderDog
poruka Nov 2 2009, 21:48
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-March 06
Član broj: 3,757

Ako ne umeš da crtaš nećeš upasti na budžet, a ta škola ne vredi hiljadu evra godišnje. A ako ti Luković bude profesor crtanja, naučićeš ti to kao bela lala. Ja sam lagano prošao do treće, niko te ne cima ni za šta. Uz minimum rada možeš imati šest, ako ti to nešto znači. Škola štancuje akademske građane, a samo najbolji mogu da se zaposle. A moj savet ti je da zaboraviš to da se 100% dizajna zasniva na kompjuterima. Sav dizajn se zasniva na ideji, a ako umeš tu ideju da izvedeš na papiru umećeš i u nekom programu. Ako ne vladaš likovnom teorijom (a to ćeš naučiti, između ostalog, i na časovima crtanja), onda možeš samo da praviš ovakvo đubre kakvo si ovde okačio. Ajd, uzdravlje.

+Quote Post
Tomka
poruka Nov 2 2009, 21:54
Poruka #3

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 1-November 09
Član broj: 32,609

hehehe, hvala u svakom slucaju, ja bas zato i hocu da idem u tu skolu da malo vise naucim od obicnog prosecnog.A sto se tice crtanja, ici cu kod jednog lika cuo sam da daje casove pa i da je dobar pa nadajmo se najboljem!poz

+Quote Post
johnny.
poruka Nov 2 2009, 22:06
Poruka #4

Urednik

Grupa: VIP
Datum reg.: 21-November 05
Član broj: 2,346

@UnderDog
Povećao sam ti nivo upozorenja zbog pretposlednje rečenice.

Trudite se da ovde pišete isključivo o okačenom radu.

Tomka, imaš sve o svim školama u podforumu Massive Issue. Ne očekuj ovde odgovore o samoj školi. Biće obrisani.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 27. November 2014 - 23:46

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.