Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Closed TopicStart new topic

uredjenje kafica, enterier

V
mavijan
poruka Oct 13 2009, 21:34
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 13-October 09
Član broj: 32,273

Molio bi nekog da mi da neke predloge ili neki sajt gde bi mogao da pogledam neke ideje oko uredjenje kaffe picrije , pri kraju sam sa uredjenjem kafica a iskrneo jos nisam se odlucio za stil i sve ostalo bio bi jako zahvalan da mi neko da neki savet il neki sajt gde bi mogao da pogledam neke kafice ili neki casopis oko uredjenje lokala kafica picerija ,,,, unapred hvala
Go to the top of the page

+Quote Post
sky
poruka Oct 13 2009, 22:10
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 31-October 07
Član broj: 16,548

CITAT (mavijan @ Oct 13 2009, 22:34) *
Molio bi nekog da mi da neke predloge ili neki sajt gde bi mogao da pogledam neke ideje oko uredjenje kaffe picrije , pri kraju sam sa uredjenjem kafica a iskrneo jos nisam se odlucio za stil i sve ostalo bio bi jako zahvalan da mi neko da neki savet il neki sajt gde bi mogao da pogledam neke kafice ili neki casopis oko uredjenje lokala kafica picerija ,,,, unapred hvala

Postoje ljudi koji se godinama skoluju da bi mogli nekom kao tebi da daju odgovor na ovo pitanje.... a da krajnji rezultat tvoje zelje da sredis lokal bude nesto sto ce tvoj ulozen novac za PROJEKAT ENTERIJERA visestruko isplatiti....
mislite o tome

+Quote Post
okmijun
poruka Oct 13 2009, 22:40
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 20-July 05
Član broj: 1,236

CITAT (mavijan @ Oct 13 2009, 22:34) *

Ma, ima jedan sajt gde ljudi stvarno daju predloge za recimo enterijer kao tvoj
evo obidji link ispod

OVDE <<<LINK

+Quote Post

Closed TopicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 23. August 2014 - 06:30

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.