Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Program za prostorno planiranje

V
Azdaha
poruka Dec 17 2008, 23:06
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-December 08
Član broj: 26,074

Trazim neki jednostavniji program za prostorno planiranje. Program treba da sadrzi samo osnovne komande tipa odredjivanje oblika i dimenzija sobe i postavljanje nekih osnovnih tipova namestaja u 2d prikazu. Sve programe ovog tipa koje sam pronalazio ili su suvise idiotski uradjeni (ima 3d prikaz prostora, ali nema obicni kauc) ili je nemoguce skinuti bez viza masterkarda i sl. Ako neko zna neki po mogucstvu freeware program ovog tipa (ili neki koji je moguce nekako skinuti) neka predlozi ovde. Program bi koristila iskljucivo moja majka tako da je jednostavnost najvaznija.

PS. Ako mi neko predlozi autocad gadjacu ga ciglom smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Spotter
poruka Dec 17 2008, 23:53
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-February 06
Član broj: 3,243

Piši ministru za prostorno planiranje wink.gif

+Quote Post
banja_luka
poruka Dec 19 2008, 21:53
Poruka #3

Datum reg.: 11-July 08
Član broj: 22,459

mislim da sam skoro vidio neki 3d architect, kao neka fora za amerikance koji se igraju arhitekata.

ps prostorno planiranje je pojam koji se koristi na nivou projektovanja urbanistickih rjesenja za cjeline grada, regije, drzave

+Quote Post
wesna
poruka Dec 22 2008, 01:07
Poruka #4

Datum reg.: 8-December 06
Član broj: 7,845

CITAT
Trazim neki jednostavniji program za prostorno planiranje.

za prostorno planiranje nema jednostavnog programa,
za prostorno planiranje najjednostanviji program na koji sam ja naletila je Autodesk3dMap smile.gif

ali sudeci po tvom daljem objasnjenju ovaj ti nece pomoci smile.gif
tebi dakle ne treba program za prostorno planiranje nego nesto kao program za uredjenje prostorija

CITAT
PS. Ako mi neko predlozi autocad gadjacu ga ciglom smile.gif

heheheheh ajde sta ti je to par godina da mami objasnis kako se koristi Autocad wink.gif

mozes recimo da koristis ArchiCad, on je prilicno jednostavan za savladavanje kad imas jednostavne prohtjeve (da se samo naprave zidovi, ubace prozori, poubacuje namjestaj itd....)

ali imas besplatan SketchUp da skines sa googla koji opet ima veliku biblioteku namjestaja i tako tih djakonija pa vidi sta ti je isplativije i lakse.....

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 24. October 2014 - 10:29

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.