Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Masina za Vez, masina koja veze logose na majice i tekstil

V
vojo
poruka Aug 31 2008, 09:19
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 20-January 08
Član broj: 18,576

Dali neko ima iskustva sa masinama za Vez. Priprema grafike? Gde mogu da se nadju gotove grafike?
Go to the top of the page

+Quote Post
sirmium
poruka Sep 2 2008, 03:19
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 16-February 05
Član broj: 282

bas si me istripovao, mislio sam da trazis masinu za VESH....lol

+Quote Post
mikkky
poruka Sep 2 2008, 13:43
Poruka #3

Datum reg.: 2-September 08
Član broj: 23,449

ja imam malu masinu za vez Brother veze otprilike 20x15cm boju po boju na laksim materijalima.
Nisam je puno koristio jer mi trebaju kablovi za povezivanje sa kompom i program. Otprilike sve oko 200eura.
Treba da koji su to vektorski fajlovi koje ona koristi pa na osnovu toga da trazis lakse ces naci.

+Quote Post
mikkky
poruka Sep 2 2008, 13:45
Poruka #4

Datum reg.: 2-September 08
Član broj: 23,449

trazi i po Embroidery sajtovima, mislim da se tako kaze vezenje na engleskom

+Quote Post
milan111
poruka Sep 13 2008, 20:11
Poruka #5

Datum reg.: 12-April 08
Član broj: 20,567

Ako imaš Baylon program prevodioc i traslator vrlo solidan za velike jezike.Ja sebi prebacujem na ruski kad zapnem .
Prvo izdefiniši sve pojmove koji znaš vezane za grafiku pa ubaciš u pretraživač možeš prebaciti u englesku verziju ali ti preporučujem ruse zakon su što se tiče reprodukacija i umjetnoszi i elektroskih knjiga najviše na engleskom i ruskom.Čim nađeš prvi sajt tražiš još pojmova vezanu za tematiku pa u pretraživač i nema zime
Primer

grafika

graphic arts , graphics , graphic

Tako sam našao programe koji sliku pretvaraju u crtež dodaj napred download free i kad nađeš prvi koji je skladište zabeleži engleski pojam .Ima poseman termin pa ga ubacuj.
Tako sam poskidao sve evropsko slikarstvo i kinesko sad ću japansko jer sad imam prostora.

+Quote Post
vojo
poruka Sep 18 2008, 22:16
Poruka #6

Datum reg.: 20-January 08
Član broj: 18,576

jel ima neko ko ima Brother PR-620? Jel ima neko neku nasu domacu grafiku? vec pretvorenu u PES file? rolleyes.gif

+Quote Post
shockymocky
poruka Oct 2 2008, 06:39
Poruka #7

Datum reg.: 3-January 08
Član broj: 18,279

Sto se masina tice zavisi koje su tvoje potrebe. Kod nas na trzistu mozes naci sve vece kompanije. Najbolje performanse imaju ZSK, Barudan i Tajima masine, naravno za neke manje serije mozes koristiti i Barudan i Melco. Sve masine mozes dobiti u opciji kucne varijante (1glava) ili industrijske varijante (6 - 8 - 12 - 15 ... glava) u zavisnosti od tvojih potreba. Sto se programa tice profesionalci rade u specijalizovanim programima poput Pulse, EOS, Wilcom. Mada mozes dobiti i gotove programe pojedinacno ili u kolekciji kao sto su Dacota ili Amazing Designes. Imas i par sajtova na kojima mozes svakog dana skinuti po jedan program besplatno kao sto je...
http://www.sweetembroidery.com/
pozz rolleyes.gif

+Quote Post
xxx1v4nxxx
poruka Jan 8 2009, 16:07
Poruka #8

Datum reg.: 8-January 09
Član broj: 26,534

CITAT (shockymocky @ Oct 2 2008, 06:39) *
Sto se masina tice zavisi koje su tvoje potrebe. Kod nas na trzistu mozes naci sve vece kompanije. Najbolje performanse imaju ZSK, Barudan i Tajima masine, naravno za neke manje serije mozes koristiti i Barudan i Melco. Sve masine mozes dobiti u opciji kucne varijante (1glava) ili industrijske varijante (6 - 8 - 12 - 15 ... glava) u zavisnosti od tvojih potreba. Sto se programa tice profesionalci rade u specijalizovanim programima poput Pulse, EOS, Wilcom. Mada mozes dobiti i gotove programe pojedinacno ili u kolekciji kao sto su Dacota ili Amazing Designes. Imas i par sajtova na kojima mozes svakog dana skinuti po jedan program besplatno kao sto je...
http://www.sweetembroidery.com/
pozz rolleyes.gif

Tko mi moze reci gdje mogu nabaviti takvu jednu masinu za vezenje sa 6 ili vise glava

+Quote Post
-=: soNic :=-
poruka Jan 9 2009, 17:00
Poruka #9

Datum reg.: 16-May 05
Član broj: 666

CITAT (milan111 @ Sep 13 2008, 20:11) *
Ako imaš Baylon program prevodioc i traslator vrlo solidan za velike jezike.Ja sebi prebacujem na ruski kad zapnem .
Prvo izdefiniši sve pojmove koji znaš vezane za grafiku pa ubaciš u pretraživač možeš prebaciti u englesku verziju ali ti preporučujem ruse zakon su što se tiče reprodukacija i umjetnoszi i elektroskih knjiga najviše na engleskom i ruskom.Čim nađeš prvi sajt tražiš još pojmova vezanu za tematiku pa u pretraživač i nema zime
Primer

grafika

graphic arts , graphics , graphic

Tako sam našao programe koji sliku pretvaraju u crtež dodaj napred download free i kad nađeš prvi koji je skladište zabeleži engleski pojam .Ima poseman termin pa ga ubacuj.
Tako sam poskidao sve evropsko slikarstvo i kinesko sad ću japansko jer sad imam prostora.

sh-ta? blink.gif mellow.gif unsure.gif

+Quote Post
mehatronichar
poruka Mar 7 2009, 23:53
Poruka #10

Datum reg.: 19-December 06
Član broj: 8,033

CITAT (xxx1v4nxxx @ Jan 8 2009, 16:07) *
Tko mi moze reci gdje mogu nabaviti takvu jednu masinu za vezenje sa 6 ili vise glava

Pogledaj www.global-tradeyu.com
Javi se na PM da ti dam kontakt tel za detalje

+Quote Post
igorbb22
poruka Jul 3 2009, 09:28
Poruka #11

Datum reg.: 8-March 09
Član broj: 28,282

zar to nije zalosno? covek hoce necim da se bavi a nema pojma ni kako da pocne ni sta da trazi.
takva nam je cela drzava, gde zaba vidi da se konj potkiva, pa i ona digne nogu.
druze, ako stvarno neznas da radis to, prepusti stvar profesionalcima, ili idi negde sljakaj malo dok ne udjes u fazon, pa tek onda pocni da pripremas alat i masine.
zamisli sta sve na netu mozes naci, pogotovo za vezenje.
to je cudo bozije sta sve ima, ali cim ti sad nemozes da se snadjes da trazis po americkim, francuskim, nemackim, japanskim itd sajtovima onda to ocigledno nije posao za tebe.
nemozes ni bilo sta da skidas jer moras da zadovoljis kupce. nece niko da ti kupi jaknu na kojoj je izvezen lotosov cvet, ali sa nekim tigrovima hoce, tribali se nose u poslednje vreme, patriotske aplikacije tipa kosovo srbija, grbovi srbije , partizan ,zvezda, i jos dosta toga.
mozes da radis za firme, da im vezes logo na grudima ili ledjima itd, itd, itd.
i da ne davim vise
puno srece...

+Quote Post
gorancu
poruka Sep 2 2009, 13:32
Poruka #12

Datum reg.: 2-September 09
Član broj: 31,567

CITAT (vojo @ Aug 31 2008, 10:19) *
Dali neko ima iskustva sa masinama za Vez. Priprema grafike? Gde mogu da se nadju gotove grafike?

Ja radim pripreme za vez za sve vrste masina.

+Quote Post
gorancu
poruka Sep 2 2009, 13:38
Poruka #13

Datum reg.: 2-September 09
Član broj: 31,567

CITAT (vojo @ Aug 31 2008, 10:19) *

Ja radim pripreme za vez masine.

+Quote Post
jovbranko
poruka Sep 2 2009, 14:32
Poruka #14

Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 726

E super, u drugom delu foruma postavih pitanje, al' vidim da se o vezu ovde već raspravlja...

U kom formatu je najbolje dostaviti grafiku: .cdr, .ai, .eps, .pdf?
Koliko znam ovo nisu native formati za vez. Ima li neki program koji može da konvertuje ove (ili neki od ovih formata) u te formate za vez?

Pozdrav.

+Quote Post
freehand
poruka Sep 2 2009, 14:56
Poruka #15

Poznati podstrekač

Datum reg.: 5-March 05
Član broj: 339

Dakle, nisam video temu do sada na DZ a da se toliko newcomera sa jednocifrenim brojem postova javi odjednom...
E sad, Jovbranko: probaj da nađeš Corel Drawings, mislim da je to za to.

+Quote Post
jovbranko
poruka Sep 2 2009, 19:25
Poruka #16

Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 726

Da, uspeo sam da izguglam baš taj Corel Drawings, nego me zanima da li može i u Illy-ju da se radi. Pitala me žena, koja zna da radi u Illy-ju pa da vidi da li mora da uči da radi u novom programu ili može da se izvuče i sa Illy-jem?

Pozdrav.

+Quote Post
freehand
poruka Sep 2 2009, 20:53
Poruka #17

Poznati podstrekač

Datum reg.: 5-March 05
Član broj: 339

E sad - tu me već mnogo pitaš. Ja to još uvek ono - klot/frket, ručno. Viler, Konji na pojilu, i tako to.
A ako ti treba, probaću ovaj Drawings nekako da iskopam, imao sam ga negde. Al to, opet, na pm

+Quote Post
mimax
poruka Sep 5 2009, 00:18
Poruka #18

Datum reg.: 5-September 09
Član broj: 31,601

CITAT (xxx1v4nxxx @ Jan 8 2009, 17:07) *

kod mene ,ja imam masinu za vez nemacke proizvodnje marke zsk 172 sa 12 glava u odlicnom stanju ako si zainteresovan mozes se javit takodze sa masinom dobijas i prtogram za izradu vezova javi se na tel 062 627 627

+Quote Post
Mukica
poruka Sep 9 2009, 11:24
Poruka #19

Datum reg.: 9-September 09
Član broj: 31,674

Imas jednu firmu mislim da se zove Marathon exyu i oni imaju polovne i nove masine za vez moja sestra je kod njih kupovala. rolleyes.gif pokusaj da ih nadjes preko interneta

Kod njih imas sve da kupis i rade obuku kupaca za rad na masinama.

A plus imaju i sve za vez sto ti treb .Mislim da imaju i softvere.

Stvarno su kul ljudi i totalno su fer i imaju super uslove placanja, izacice ti u susret. biggrin.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 29. July 2014 - 07:39

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.