Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

6 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic

Logo za Evroviziju 2008 - Sramota!

V
STELLANOVA
poruka Oct 1 2007, 21:07
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-June 06
Član broj: 4,875

Znaci sramota sad.gif

Rad pod šifrom "Mama 2008" pobedio je na konkursu za lokalni logotip za Pesmu Evrovizije 2008 blink.gif

p.s. zamolio bi moderatora da obrise SRAMOTA iz naslova teme, koliko god da je meni odvratan logo isti je pitanje ukusa tako da bi voleo da neko obrise daj deo imena teme jer je isti dosao u afektu....hvala

p.p.s. Sad videh da vec ima tema... brisite, sorry.
Go to the top of the page

+Quote Post
mirtodor
poruka Oct 1 2007, 23:45
Poruka #2

Datum reg.: 29-June 06
Član broj: 5,248

Semi OT:
Zamolicu vas da neko programira snimanje integralno svih svetlih trenutaka srpskog Eurosonga, jer necu imati nerava da gledam i da me bude sramota u realnom vremenu. Pa da organizujemo gledanje snimka. Bolje je odlozeno dejstvo. Daj Boze da se varam. Bojim se da cu biti u pravu.
I molim da se ne brise rec "sramota" iz mog posta.

+Quote Post
Pris
poruka Oct 2 2007, 00:24
Poruka #3

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 24-January 06
Član broj: 3,058

ne brini - izaci ce "kompakt CD DVD courtesy of T-REX Records" pa ces "biti u mogucnosti da uzivas kad pozelis"

nego, bojis li se eventualnih poslijedica? ja se bojim, cak planiram tv iz struje da iskljucim te "fatalne noci" , sto je sigurno...

sto da brisu moderatori rijec "sramota" - "jel si nesto s'lago"?

+Quote Post
Christopher Carr...
poruka Oct 2 2007, 09:14
Poruka #4

Mr. Wolf

Grupa: Supermoderatori
Član broj: 3,067

Razmotrite imena članova komisije koja je stala iza ovakvog izbora. Vrlo je poučno.

+Quote Post
pejatheboy
poruka Oct 2 2007, 09:50
Poruka #5

Datum reg.: 21-October 06
Član broj: 6,896

Ne bih da se bavim politikom ovde,ali ovaj logo kao da je uradio Velja Ilic,i to na salveti u nekoj kafani.Znate ono,ko ne razume Gucu,ne razume Srbiju,i te fore

+Quote Post
Aneley
poruka Oct 2 2007, 10:02
Poruka #6

Grupa: VIP
Datum reg.: 6-February 05
Član broj: 223

Sada, nakon sto sam ugledala zvanican logo imam uzasan strah da ce ono sto je Apokaliptika bila u Finskoj (svirala u pauzi zbog glasanja) da ce trubaci biti u Srbiji. Znaci dok cela Evropa glasa i u svim mogucim pauzama, na ekranu/sceni bice ciguligugigu, trube, sljive, ojsasa, Kosovo je neotudjivi deo Srbije, ajmo rukice/nogice gore, Kalashnhikov...Niko nema sto Srbin imade...

I osecam da ce trecina publike da bude u potpunom transu (SrBi sa velikim B, patriote koji razumeju Guchu pa samim tim se kvalifikuju da budu SrBi i da misle SrBski), trecina ce biti WTF?? (stranci koji su jadni dosli u Bg) a poslednja trecina ce crveneti kao majska ruza i zeleti da propadne u zemlju (Srbi sa malim b i povremenim p, zbog pravopisa)

Da ne spominjem da mogu da se kladim da voditelji nece znati posteno engleski...

Blah...a zivela sam u nadi da ce to na nesto da lici...

+Quote Post
Christopher Carr...
poruka Oct 2 2007, 10:25
Poruka #7

Mr. Wolf

Ako apstrahujemo kompletnu besmislenost navedenog festivala i njegovu prevaziđenost, ostaje nesumnjiv značaj za zemlju poput naše koja sticajem okolnosti ima priliku da tako nešto organizuje. Nama je svaki PR potreban i ono što mene brine jeste da će se ponoviti priča sa CNN spotovima. Neko je tu nešto smuljao, to se pojavilo, vrti se tu i tamo, na silu nas se ubeđuje da je to super a mi vidimo da nije...

Ovo je samo posledica nemanja opšte i dogovorene strategije predstavljanja zemlje, njenog brendiranja... da li je naš pravac da se predstavljamo svetu kao pravoslavna džamahirija, ili kao zemlja koja se ubrzano modernizuje, ili kao zemlja koju ste mogli da vidite u filmovima Emira Kusturice, ili kao zemlja netaknute prirode, ili kao Guča koja je proklamovana kao esencija srpskog bića...

Koji je naš USP i šta je to što mi možemo da ponudimo strancima (a, na kraju, i sebi samima)? Mnogo je ozbiljnih pitanja kojima se niko ne bavi ili se bave ljudi koji nemaju pojma šta rade i onda lutaju baveći se trivijalnostima tipa - "vidi što je lepa crkva - snimaj to", "vidi ljudi se vesele sa trubama", "vidi srećni Slovenci su došli kod nas..."

U našem slučaju, na žalost, nije svaki publicitet dobar publicitet.

+Quote Post
kai
poruka Oct 2 2007, 11:08
Poruka #8

Datum reg.: 17-January 05
Član broj: 35

Hehe, da nije zalosno bilo bi smesno. Mada, meni je i sada smesno, svaki put kada sam video ovo pobednicko resenje nasmejao sam se, tako da je ono zapravo tragikomicno, i smesno i tuzno u isto vreme. Znate kako kazu, put do pakla poplocan je najboljim namerama. Ko zna, mozda na kraju i ispadne nesto zanimljivo od ovoga, mislim da su hteli da postignu neki moderni etno look.. smile.gif

+Quote Post
johnny.
poruka Oct 2 2007, 11:37
Poruka #9

Urednik

Datum reg.: 21-November 05
Član broj: 2,346

nemanja, voleo bih da čujem tvoje mišljenje. Iskreno, da li zaista veruješ da je ovaj rad Miodragu Tabačkom, Slavimiru Stojanoviću, Ivanu Stankoviću i Tanasiju Kunijeviću najbolji?

+Quote Post
frenchman
poruka Oct 2 2007, 11:39
Poruka #10

Datum reg.: 23-November 06
Član broj: 7,501

CITAT (mirtodor @ Oct 2 2007, 00:45) *
Semi OT:
Zamolicu vas da neko programira snimanje integralno svih svetlih trenutaka srpskog Eurosonga, jer necu imati nerava da gledam i da me bude sramota u realnom vremenu. Pa da organizujemo gledanje snimka. Bolje je odlozeno dejstvo. Daj Boze da se varam. Bojim se da cu biti u pravu.
I molim da se ne brise rec "sramota" iz mog posta.

Mirtodore, look to the bright side, ovo ce biti jos jedna prilika ne samo da te bude sramota i da chkiljis kroz prste dok ih gledas, vec i da imas potrebu da im nekako pomognes... laugh.gif laugh.gif

Sad ozbiljno. Je l' dobro mislim ako mislim da je Slavimir onaj "Mirko i Slavko" Slavimir? Mis'im, ako jeste onda... WTF??!! blink.gif blink.gif blink.gif

mellow.gif mellow.gif

+Quote Post
CrvenaBestija
poruka Oct 2 2007, 11:44
Poruka #11

Datum reg.: 20-February 07
Član broj: 9,281

CITAT (frenchman @ Oct 2 2007, 12:39) *
Sad ozbiljno. Je l' dobro mislim ako mislim da je Slavimir onaj "Mirko i Slavko" Slavimir? Mis'im, ako jeste onda... WTF??!! blink.gif blink.gif blink.gif
mellow.gif mellow.gif

Dobro mislis!

CITAT (johnny. @ Oct 2 2007, 12:37) *
Iskreno, da li zaista veruješ da je ovaj rad Miodragu Tabačkom, Slavimiru Stojanoviću, Ivanu Stankoviću i Tanasiju Kunijeviću najbolji?

Ja nemogu da verujem!!!!!! blink.gif

+Quote Post
Barsel
poruka Oct 2 2007, 12:01
Poruka #12

Datum reg.: 11-August 07
Član broj: 13,198

Kidanje! Uzasno mi je smesna sva ta njihova organizacija, ne znam da li ce ovo proci tek tako...

A najvise su me nasmejali komentari pojedinih clanova na ovaj logo, svaka vam cast ljudi,to i zasluzuju biggrin.gif

+Quote Post
deus&machina
poruka Oct 2 2007, 12:16
Poruka #13

Urednik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 18-January 05
Član broj: 52

Novice, vrati se. Sve (u stvari ne baš sve) ti je oprošteno.

+Quote Post
dorcolac
poruka Oct 2 2007, 13:01
Poruka #14

Datum reg.: 20-February 06
Član broj: 3,441

Ko god da je izglasao "ovo" za nesto najbolje, nesto nije sasvim u redu sa njim/njom. Bio to Slavimir ili bilo ko drugi.

Mali OT: konkurse bilo kakve vrste treba zabraniti > degradirajuce za ucesnike i uglavnom nezadovoljavajuceg kvaliteta izbranih radova (zbog siromasne jednostrane komunikacije tokom procesa dizajna i kompetentnosti zirija).

Pozdrav

+Quote Post
Fica_Bg
poruka Oct 2 2007, 13:02
Poruka #15

Datum reg.: 13-July 06
Član broj: 5,416

CITAT (deus&machina @ Oct 2 2007, 13:16) *
Novice, vrati se. Sve (u stvari ne baš sve) ti je oprošteno.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ja mu posle ovoga sve oprastam... rolleyes.gif rolleyes.gif

+Quote Post
Fica_Bg
poruka Oct 2 2007, 13:12
Poruka #16

Datum reg.: 13-July 06
Član broj: 5,416

A taj RTS mi i dalje placamo...

+Quote Post
CrvenaBestija
poruka Oct 2 2007, 13:31
Poruka #17

Datum reg.: 20-February 07
Član broj: 9,281

http://www.petitiononline.com/esc2008s/petition.html

Online peticija upucena Odboru Pesme Evrovizije!

+Quote Post
Pris
poruka Oct 2 2007, 14:40
Poruka #18

Član broj: 3,058

ma ovo je "izabrano" po pravilu 'ruka ruku mije" i "nasi smo' lol

+Quote Post
totaloverride
poruka Oct 2 2007, 15:06
Poruka #19

Datum reg.: 8-December 05
Član broj: 2,560

ne znam da li je "bljuvotina" dovoljno jaka rec mad.gif

+Quote Post
Christopher Carr...
poruka Oct 2 2007, 15:27
Poruka #20

Mr. Wolf

Samo da vas zamolim, ako je ikako moguće, da svoje nezadovoljstvo kanališete u kvalitetne i analitičke postove. Komentari koji odražavaju vaše trenutno raspoloženje u vezi sa ovim "slučajem" su ok (uostalom, puna ih je tema na Massiveu) ali ne doprinose kvalitetu diskusije. Hvala vam.

+Quote Post

6 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Wednesday 22. November 2017 - 22:48

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.