Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Enterijeri kafe barova ...

V
BAVARAC
poruka Sep 17 2007, 23:05
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 28-June 05
Član broj: 1,088

Pozdrav,

napokon sam naletio na forum gdje se prica o arhitekturi smile.gif Davno sam bio zbog fotografije sada sam ovdje zbog arhitekture.

Ljudi siguran sam da cete mi pomoci jer me zanima gdje bih mogao pronaci mnogo slika enterijera kafica u svijetu, kako to sve izgleda unutra itd itd znaci zanima me unutrasnji izgled kafica u sto vise varijanti.

Ako neko ima neki link i sl sto bi mi pomoglo bio bih mu jako zahvalan!
Go to the top of the page

+Quote Post
nidzos
poruka Sep 18 2007, 15:50
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 8-January 07
Član broj: 8,358

Za sto ti treba?

+Quote Post
BAVARAC
poruka Sep 18 2007, 16:49
Poruka #3

Naravno, najvise kao ideja za uredjenje jednog kafica. Pa bih volio da pogledam razne varijante kako su to drugi ljudi radili i koji su profesionalci ...

+Quote Post
Ole Pajkkonen
poruka Sep 18 2007, 19:48
Poruka #4

Datum reg.: 9-February 06
Član broj: 3,302

CITAT (BAVARAC @ Sep 18 2007, 17:49) *
Naravno, najvise kao ideja za uredjenje jednog kafica. Pa bih volio da pogledam razne varijante kako su to drugi ljudi radili i koji su profesionalci ...

Ako nisi arhitekta a predpostavljam da nisi onda se bolje raspitaj da angazujes nekog arhitektu-jer mi pratimo te trendove da ne bi morao ti.

+Quote Post
nidzos
poruka Sep 18 2007, 20:06
Poruka #5

Ako nisi arhitekta evo ti link samo da ti da ideju ali kao što ole pajkkonen kaže nađi nekog iz naše struke. Razgledanje sličica ti nije od neke vajde.

http://images.google.com/images?svnum=10&a...ior&spell=1

+Quote Post
BAVARAC
poruka Sep 18 2007, 20:21
Poruka #6

Ma kazem, volio bih da pogledam kako to sve izgleda ... da mi da ideju pa da vidim sta da trazim od covjeka koji ce to da radi smile.gif

+Quote Post
Ji 4Tze
poruka Sep 19 2007, 08:57
Poruka #7

Rumun

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 73

kaze covek, voleo bi da vidi kako to izgleda
a ne da reklamirate firme po forumu

dakle ovo je forum, i ako neko zeli da pomogne, pomoci ce, 'ostavi to onome u struci' nije pomoc, pogotovo ne ako covek zeli 'da vidi' ne da 'pravi'

+Quote Post
CAD Master
poruka Sep 19 2007, 19:05
Poruka #8

Datum reg.: 25-October 06
Član broj: 6,972

Ta firma se bavi bas opremanjem ugostiteljskih objekata. Na njenom sajtu i u njenim katalozima mogu se videti razni primeri opremljenih objekata i gomila ideja za opremanje novih. Ako nece nista da kupi ili naruci, naravno, ne mora. Nije mi bio cilj da nekog reklamiram, nego da mu pomognem. Ovaj nacin mi je pao na pamet.

+Quote Post
nidzos
poruka Sep 19 2007, 22:03
Poruka #9

Ono što vidi arhitekta razgledajući časopise, stručnu literaturu, internet i sl. nije isto što i laik i često ga može odvesti u pogrešnom smeru. Kao neko ko hoće projekat ili ideju BAVARAC bi se trebao fokusirati na opšta pitanja koja su u njegovom interesu kao npr. Šta je to što će učiniti moj Cafe prijatnim mestom za sedenje? Šta je to što će ga učiniti originalanim i prepoznatljivim? Koliko novca je pametno uložiti? Da li su mogući drugi sadržaji ili proširenje lokala? itd. a ne da gledajći random slike sa neta, rešava nešto zbog čega je neko išao na fakultet 4-5 godina. Za ova pitanja mu ne treba net ni 3d modeli u ranoj fazi.
Ali kako hoće? Evo ti jedan od najpoznatijih enterijera i cafea u svetu http://www.viennaslide.com/p/0530-paris/053228.html
Paris, Philippe Starck: Cafe Costes and Boutique Creeks
Tu se nalazi i poznata Costes stolica specijalno rađena za enterijer. http://tbn0.google.com/images?q=tbn:q98gau...anilinal548.jpg

+Quote Post
killeRRabbit
poruka Sep 29 2007, 14:58
Poruka #10

Datum reg.: 7-December 05
Član broj: 2,533

najveci broj popularnih barova ne dozvoljava slikanje unutra, tako da slika tih boljih na netu ima jako malo, nekih cak i uopste.. preporucujem ti da narucis/kupis neku od taschen-ovih ili daab-ovih knjiga prepunih slika i osnova, ukoliko ti treba za neshto ozbiljnije, na dobro znanim mestima u nasem gradu gde to mozes obaviti..

+Quote Post
Ristos
poruka Oct 22 2007, 22:45
Poruka #11

Datum reg.: 3-October 07
Član broj: 15,520

http://www.skyscrapercity.com/

+Quote Post
rankobar
poruka Aug 4 2011, 11:50
Poruka #12

Datum reg.: 4-August 11
Član broj: 44,542

Postovani,potreban mi je arhitekta sa iskustvom u projektovanju kafe barova.Da li znate takvog?Koliko moze da kosta idejno resenje enterijera i eksterijera za kafe bar od 60m2? hvala i pozzz

+Quote Post
GAF_Marija
poruka Aug 5 2011, 20:54
Poruka #13

Datum reg.: 23-April 08
Član broj: 20,843

Ovde su uglavnom jos uvek studenti ili oni koji su zavrsili pa ne mogu da se zaposle tako da tesko da ces naci nekog ko ima iskustva sto ne znaci da ti neko idejno ne moze odraditi.Ako trazis nekog sa iskustvom obrati se nekom projektnom birou.

+Quote Post
kalearh
poruka Aug 19 2011, 00:17
Poruka #14

Datum reg.: 25-April 07
Član broj: 10,428

Mi smo tim od dvoje arhitekata. Ukoliko vam je potreban projekat kafe bara, kontaktirajte nas putem mail adrese kalearh@yahoo.com. Imamo veliko iskustvo u projektovanju enterijera.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 31. October 2014 - 08:33

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.