Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

2 - broj stranica V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic

15ti sketchcrawl, subota 25. avgust

V
Djorzgul
poruka Aug 17 2007, 10:46
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 22-January 05
Član broj: 115

Subota 25. avgust

Hajde da se ovog puta organizujemo, ali STVARNO organizujemo i sretnemo se. Posto sam se onomad jos registrovao na forumu, otvorio sam ''najavnu'' temu za srpski crawl. Ko hoce nek ode (preko linka) tamo, registruje se i zapljune. Oko detalja cemo se dogovarati ovde (mada moze i tamo).

Ideja/predlog je da se nadjemo u jutarnjim casovima i crawlujemo do popodnevnih, i tako skupimo raznolikih crteza, fotografija. Da, npr. pocnemo na kalisu/ili na keju nekom, a onda kad nam se razrade ruke i oci da krenemo u malo ''urbaniji'' crawling.

Ja cu imati bar jedan blok viska, sa finim papirima za akvarele, za prvu pomoc, ak nekome zatreba smile.gif

Za pocetak ovoliko. Ko je zainteresovan, ko ima jos ideja... ovo je pravo mesto za njih cool.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Djorzgul
poruka Aug 24 2007, 14:44
Poruka #2

pih 123 pregleda a samo jedan zainteresovan.. tctc... hajde zivnite malo... bacite neki predlog...

+Quote Post
Djorzgul
poruka Aug 25 2007, 01:41
Poruka #3

sutra posle podne cu sam ici da kroulujem, ako neko bude hteo da se pridruzi nek pozove ili posalje sms na o644o6447o, pa se mozda i sretnemo...

+Quote Post
dreammachine
poruka Aug 25 2007, 16:51
Poruka #4

Datum reg.: 31-January 05
Član broj: 182

evo ja crawlujem sa prozora biggrin.gif

+Quote Post
Djorzgul
poruka Aug 26 2007, 12:32
Poruka #5

heh, i ti prozorski puzovi su ok.
nego, bilo bi lepo da svi zajedno okacimo sjutra/ili nocas kako se dogovorimo, crteze na sketchcrawl-u...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 26 2007, 19:57
Poruka #6

шоумахер

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 17-May 05
Član broj: 680

сад кад набацисмо бенер, ваљда ћемо прво на Зони да пришпендламо оно мало јада rolleyes.gif је ли Џорџу?
иначе, треба порадити на удвартајзингу следећи пут, што је ваљда за 2-3 месеца - да се припремамо
овако смо представљали свако по милион суграђана и пет 'иљада зонаша - што је много, много је unsure.gif

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 26 2007, 22:55
Poruka #7

шоумахер

Даћу Зони сат-два форе пре Скечкроула, ред је smile.gif. Ово је са Миљаковца (или К.Брда?), нисам сигуран
Месара & роштиљ одмах уз обућара - заличило ми на "Ресторан На Крају Васељене" из Аутостоперског

+Quote Post
Djorzgul
poruka Aug 27 2007, 02:31
Poruka #8

hajd sutra da organizujemo kacenja ovde i tamo...
ja danas nisam svoje skenirao...

zvrljkogmiz je ooooodlican naziv (a i baner smile.gif )... da napravimo onda blog? sta mislis o tome? pa da vidimo da mozda bude ovaj nas domaci malo cesci, a da bude i treningz za onaj sledeci internacionalni...

inace crtez ti je odlican.... mozda malo vise kao Arturova nesrecna kuca.. ali i dalje odlican...

rispekt za trud'n'rad

+Quote Post
Element9
poruka Aug 27 2007, 08:42
Poruka #9

Datum reg.: 21-February 06
Član broj: 3,464

to je definitivno pab u kom je pio pivo dok su mu rusili kucu smile.gif

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 09:26
Poruka #10

шоумахер

На раскрсници код Бањице, где се обнавља пола булевара (^недостаје дрво испод којег су радници)
Још да сам имао мало окера и наранџасте, одмах би било јасно ко је и шта је, овако чекамo Ђорзгула
и његове акварелингзе. Иначе је "жврљкогмиза™", ж.род (као акција, путања, забава...) и мислим да
прављење домаћег кроула не би успело у већој мери од светског (можда ако га спонзорише МБ вопи)
И сам видиш да је ово тек трећи позив на СК који се мрднуо макар мало, и то на хеви цим - боље је да
се људи са Зоне (и шире) лагано загревају за следећи +следећи - битно је да смо пробили лед, зар не?
А блог можда и није лоша идеја, па свако од нас је ваљда до сада имао бар једном СК у својој режији
@обојици
Ако нам нешто никад не недостаје, онда је то домаћи хумор. Њега свакако рачунам у облик подршке,
зато стеј тјунд и убудуће. Сироти Артур, стварно су могли код нас да снимају (Калуђерица мејби?) laugh.gif

+Quote Post
braknur
poruka Aug 27 2007, 10:19
Poruka #11

Datum reg.: 25-October 05
Član broj: 2,069

...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 11:41
Poruka #12

шоумахер

Трошарина, недалеко од претходног цртања... неодољиво подсећа на сцену са Дивљег Запада, али ни
трговци (кречом) нису по неким особинама толико различити од каубоја (или Индијанаца, какогод tongue.gif)
...

+Quote Post
Djorzgul
poruka Aug 27 2007, 12:59
Poruka #13

uh... kako sad ja da kacim ove svoje zvrlje... isfrustrirao si me smile.gif

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 14:38
Poruka #14

шоумахер

Скотрљавши се низ Војводе Степе, чуче негде при средини, пар уџерица и мала привреда/занатство
А нешто ме подсетило на сјајан моменат, кад је изговор и спеловање u·ni·sex (yōō'nĭ-sěks') у питању:
Joey: But it is odd how a women's purse looks good on me, a man.
Rachel: Exactly! Unisex!
Joey: Maybe you need sex. I had sex a couple days ago.
Rachel: No! No, Joey! U-N-I-sex.
Joey: Well, I ain't gonna say no to that. smile.gif
Као што рекох Ђорзгуле, шаљивости нам не фали - качи то одма', овде смо сви наши (изванземаљци)
...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 16:21
Poruka #15

шоумахер

Да не буде како сам скечкроловао из временске машине, западе ми за око и новија градња, пошто од
људи ни корова ни трага (субота, врућина, Вождовац) а ни гласа. Зато је ту ова напета сцена из игре
ТЕТРИС, за коју не знамо како ће завршити - можда су и диносауруси изгубили баш на овом нивоу? mellow.gif
П.С. Ајде Ђ, мојне се фрустрираш, него ома бачи један воденобојац, жверц, нарис... rolleyes.gif - дај шта даш
...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 20:08
Poruka #16

шоумахер

После страдавања на Аутокоманди (још се размишљам да ли да качим и тај рад, није баш задовољио),
пожурих до Трга, по нешто људи smile.gif - мало од чекача, мало од блејача, (ту и тамо) тек понеки читач...
Супротно очекивању, нису цртане цице, маце, рибице, пчелице, лептирице, пудлице ни остале "ице"
("а био је кул лик, док се није оженио" rolleyes.gif тја, сад је још кулишавији, 'ладан ки фришки шприцер cool.gif )
...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 27 2007, 21:28
Poruka #17

шоумахер

Иако личи на неки индустријски концепт, ово возило (тачније, пар њих) оперише/шу по Кнезу (улици,
не владару dry.gif ) чистећи и гланцајући површински слој. На тренутак је и њему затребало чишћење и
гланцање, не би ли наставило свој посао у ЈКПГЧБГД. Атрактивној младој дами, која се нашла окрзнута
линијом око-објекат, није било баш јасно шта је толико атрактивније за цртање, а уз то и не ради? ohmy.gif

Ајмо Ђорже, нахвалих ти акварелинге свуда, и сад те чекамо к'о озебао Сунце (и овде а богме и тамо)
...

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 28 2007, 01:55
Poruka #18

шоумахер

Стигох до Калемегдана, али пошто је већ кренуло да се смркава, определио сам се за нешто познато а
везано за реку (на којој се иначе, истовремено у пуном јеку одржавао Карневал бродова), тако да је у
избор ушао мост... Остало је сасвим довољно времена, да се полагано с том скицом дан приведе крају.

... < сад бих могао бракнуру да вратим ове три тачке које ми је љубазно позајмио, беху од користи smile.gif

+Quote Post
Urbana_Legenda
poruka Aug 28 2007, 02:51
Poruka #19

Datum reg.: 25-May 05
Član broj: 738

Sjajni krokiji i skice!

+Quote Post
mr.sch
poruka Aug 28 2007, 10:25
Poruka #20

шоумахер

На крају да обзнаним и најгори рад тог дана. Било ми дошло да пробам мало "маснији" третман, али је
то можда загушило цео рад - подсећа на разгледнице са почетка 20. века или неки руски хеви ретуш
фотографије... како год било, нисам срећан. И на осталима видим фалинке, али овај ми не да мира sad.gif

@Leyenda Urbana /español/
Хвала ти на "претераним" речима smile.gif Некада бих се о такав коментар грејао целе зимске сезоне. Сад
ми само грешке искачу пред очи. Најбољи начин да се човек тога реши је - back to work, back to reality!

+Quote Post

2 - broj stranica V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 23. June 2017 - 18:27

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.