Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Dizajn Studio, Pa da pocnemo...

V
MarkoJovicic
poruka Feb 8 2017, 12:45
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 8-February 17
Član broj: 55,933

Postovane kolege dizajneri i ostali smile.gif

Mi smo freelance tim koji broji 3 clana, bavimo se svim i svacim.. od logotipa, flajera... do 3D animacija...

U zelji da prosirimo nas skromni tim, iznajmili smo jedan stan od nekih 60m2 i resili da ubacimo jos 3 radna mesta.

Prica ide ovako...

Mi smo na freelanceru i upworku u zadnjih par godina... ostvarili "uspeh" od nekih 300+ projekata, takodje smo stekli poverenje kod dosta klijenata... zelimo da napredujemo jos, da uzimamo vise projekata...

Ako zelite da nam se pridruzite, slobodno se javite, imamo jos 3 prazna stola, mozete poneti vas kompjuter ili vam mi mozemo obezbediti radnu stanicu.

Ono sto mi ocekujemo od vas je samo 30% od svakog projekta koji budete radili preko nasih profila...

Eto toliko...

Pozdrav
Go to the top of the page

+Quote Post
gStyle
poruka Apr 26 2017, 09:41
Poruka #2

neUrednik™

Grupa: Urednici
Datum reg.: 16-January 05
Član broj: 6

Ukolonjen offtopic. Ukoliko želite da nastavite o tome, napravite temu u Posao.info i cepajte.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Monday 26. June 2017 - 23:23

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.