Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

[PhotoBattle] "Brojke i slova", >>PRIJEM FOTOGRAFIJA<<

V
Mikri
poruka Jan 3 2017, 22:39
Poruka #1

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 14-May 09
Član broj: 29,759

Idemo dalje sa novom temom koja je dakle "Brojke i slova"

Prijem fotografija traje do 15. Januara

Sve sto vas zanima u vezi sa ucestvovanjem mozete saznati u temi o PRAVILIMA

Malo inspiracije od kreatora nove teme i pobednika prethodne:

CITAT
Pred kraj glasanja C4P0 mi se obratio rečima (do 38:45):
https://www.youtube.com/watch?v=lbFNM68pNFg&t=38m39s

Pa je logično da nova tema bude "Brojke i Slova"

opis zadatka:

CITAT
Članovi/ce, očekuje nas težak posao.

U ovom gradu, brojke i slova niču kao pečurke pre, posle i tokom kiše.
Moja pretpostavka je, da će ova tema na njih delovati kao lepak na muve.

Njihova mnogobrojnost nam otežava da dođemo do onih skrivenijih, manje očiglednih!
Zato, nije dovoljno da ih tražite, već je potrebno da se prerušite u njih.

U potponosti morate da uđete u njihov Lik. Da poprimite njihovu "psihu" i da stalno ponavljte u sebi

"ja sam slovo, ja sam broj, ja sam i slovo i broj"!
Go to the top of the page

+Quote Post
Mikri
poruka Jan 16 2017, 21:42
Poruka #2

Pristigle 2 i slovima DVE fotografije.....

Rok se produzava do 23. Januara.

+Quote Post
tehnickolice
poruka Jan 16 2017, 23:40
Poruka #3

Grupa: Članovi
Datum reg.: 24-October 09
Član broj: 32,446

da se proglasi nereseno i da se krene novo takmicenje

+Quote Post
valter.fuego
poruka Jan 17 2017, 16:43
Poruka #4

Datum reg.: 19-September 07
Član broj: 14,947

CITAT (tehnickolice @ Jan 16 2017, 23:40) *
da se proglasi nereseno i da se krene novo takmicenje

A da se proglasi nerešeno i zaboravi na ova takmičenja na neko vreme. Nema takmičenja ako nema takmičara.

+Quote Post
Mikri
poruka Jan 17 2017, 19:20
Poruka #5

^toga je vec bilo ranije, dok nisam ja moderirao, rekao bih s razlogom, jer se desavala ista stvar verovatno, ja ne pamtim kad je pristiglo dovoljno fotografija u prvom roku....cak ne stignu ni u drugom...

+Quote Post
SlowMotion
poruka Jan 26 2017, 14:09
Poruka #6

Datum reg.: 2-January 14
Član broj: 51,713

Ja sam se iskreno bas bio smorio od tih produzavanja rokova i zajedno sa povecanim obavezama to je uticalo na moje odustajanje od kompletnog ucestvovanja.

Sa druge strane nisam pametan sta bih mogao da predlozim kao neku promenu koja bi pozitivno uticala na ovu ucmalost. Ako neka ima bilo kakvu ideju vrlo rado cu je podrzati koliko god mogu.

+Quote Post
stevann
poruka Jan 27 2017, 14:53
Poruka #7

Datum reg.: 15-November 08
Član broj: 25,287

stimulisite takmicare necim (citaj nagradom), pa da vidite kako ce biti takmicara, stara dobra taktika smile.gif

+Quote Post
Tri asa
poruka Jan 28 2017, 12:36
Poruka #8

Datum reg.: 17-May 13
Član broj: 50,363

U vreme nemaštine uvek su cvetale kockarnice🎲🎰🃏.
Svaki učesnik da uplati 200 dinara, a pobednik nosi sve 💸.
Naravno, piksla je 10% 🍻🍕🍔🍟🍸🍦

+Quote Post
SlowMotion
poruka Jan 28 2017, 14:06
Poruka #9

Datum reg.: 2-January 14
Član broj: 51,713

CITAT (stevann @ Jan 27 2017, 14:53) *
stimulisite takmicare necim (citaj nagradom), pa da vidite kako ce biti takmicara, stara dobra taktika smile.gif

Da, na to sam i mislio, nego nemam sta konkretno da predlozim sad.gif . Nije problem samo u broju takmicara, problem je i u broju glasaca, mada je svakako primaran broj takmicara.

@Tri Asa
Nemam nista protiv, ali bih voleo da onda nadlezni sajta dizajnzone kazu malo drugacijim jezikom zasta se uzima "piksla 10%"(ako se odluce na takav korak) , jer ako to bude receno slicnim jezikom i nivoom obrazlozenja i od strane organizatora, ja sam onda na pogresnom mestu i necu se preterano zadrzavati.

+Quote Post
Mikri
poruka Jan 29 2017, 02:21
Poruka #10

Ja bih obrazlio da uopste razumem sta je Tri Asa zeleo reci. Ne zezam, legitimno ne znam sta to uopste znaci blink.gif

I ne, necemo od foruma praviti nikakvu kockarnicu. Forum je dobrovoljne i neprofitabilne prirode, i takav ce i da ostane. Ako mi mozemo svoje vreme da izdvojimo da uopste bude takmicenja (a bilo je prekida u radu zbog MANJKA interesovanja), valjda je red da ucesnici salju radove, ako uopste zele da ovaj podforum zazivi. U poslednjih ko zna koliko takmicenja u prvom roku stize 2-3 rada, dakle jedino sto mogu da kazem je da je interesovanje vrlo slabo.

EDIT: Vukajlija kaze da je to "gajba" domacina (kome ide procenat), za pokeraske partije. Bas kako sam i pretpostavljao. I ne, ne dolazi u obzir, iz vec objasnjenih razloga.

+Quote Post
bamby
poruka Jan 29 2017, 13:02
Poruka #11

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

^ To je iz vremena kad je kocka bila zabranjena pa su kockari morali da se "snalaze".

To se danas zove "reket", a legitimno Porez na Dodatu Vrednost.

+Quote Post
Homer
poruka Jan 29 2017, 20:51
Poruka #12

Datum reg.: 27-November 13
Član broj: 51,489

Da su svi koji su do sada učestvovali u diskusiji i davali komentare i prijedloge (Mikri isključen iz brojanja) umjesto toga poslali fotku, ne bi bilo problema sa kvalifikovanom većinom laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
alekba
poruka Mar 18 2017, 04:42
Poruka #13

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

dok je bilo diskusije, bilo je i ucesnika.....
trazili ste , gledajte

+Quote Post
MIODRUG
poruka Mar 19 2017, 02:46
Poruka #14

Datum reg.: 4-November 08
Član broj: 25,028

Takmičenje još uvek traje i radi punom parom u sajlent šater modu.

A, ti bi, ba, mog'o, tako ti očinjeg vida, bajerovog sindroma, i rabljenog ali još uvek ful-flejm tijela, jednom godišnje sliku da okačiš, glas dadneš, u takmičenju učestvuješ. Mislim da ćemo izbegavanjem konstatacija kakvo je stanje - kao kad ljudi dođu na piće, gledaju okolo i pričaju kako je prazno, i gledaju okolo i ponavljaju ono malopre, i tako satima, i smoreni izađu iz lokala - doprineti boljoj ukupnoj atmosferi, ne bi' rek'o takmičenja, ali već jesam.

+Quote Post
alekba
poruka Mar 21 2017, 06:02
Poruka #15

Datum reg.: 11-November 09
Član broj: 32,800

Milidruze, bi ja al' nemam sa cim sleep.gif
Doduse hteo sam za "kucicu u cvecu ( trava oko nje )" al' bila se neka magla spustila i zahladnelo, tako da cvecke nisu izasle laugh.gif a i to bi bilo sa mobilnim.... pride bio bih "neshvaceni umjetnik".
.... sad sam opet hteo da dam misljenje, generalno, glede takmicenja, no posto su rasprave zabranjete necu... autocenzura... to nam je nasa borba dala 003.gif

Vise puta sam rekao da sam na foto forumu u kategoriji gledaoc, pohvalim ono sto mi se svidja ali ne kudim, niti glasujem.
Stoji da sam prve svoje fotke razvio mnogo pre nego sto je dobar deo foruma bio u petogodisnjem planu, ali nikad fotografiju nisam smatrao svojim... opredeljenjem. Jednako kao sto neki fotograf crta ili gleda ilustracije, cita stripove. Da ne duzim s'vacas poantu.
Izbegavanje cinjenicnog stanja ( nije pravi trenutak? ), glede ne-ometanja saniranja stanja.
uffff, to mi zvuci poznato..... a uvek se zavrsi isto, ili mozda gresim.

PS. izvinjavam se za zloupotrebu sluzbenog prostora, ovo je bio... licno, prikateljski ( nadam se da ce tako biti shvaceno ), divan.
PPS. sad ne merem ni mobilnim, jedan klinac mi dao njegovu staru Xperiu, a drugi capio jerbo je havarisao svoj fon. A i nije bio nesto, proslo leto sam video vevericu kod moje zgrade na NBGD..... kome god sam to rekao, pogledo me onako malo ispod oka, na slici se vidi tamna mrlja samo, daleko je bila a malo svetla... i vremena.

+Quote Post
bamby
poruka Mar 21 2017, 09:21
Poruka #16

Datum reg.: 14-March 06
Član broj: 3,762

^ Sve ti je oprošteno. 003.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 25. March 2017 - 10:40

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.