Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic

Pun kufer marketinga

V
Christopher Carr...
poruka Jul 2 2009, 00:20
Poruka #41

Mr. Wolf

Grupa: Supermoderatori
Datum reg.: 24-January 06
Član broj: 3,067

Vrlo smisleno. O tome sam baš i ja razmišljao. Glup potez jer je sam po sebi kontradiktoran ("ako misliš svojom glavom radi kao što ti ja kažem") i neprivlačan.
Go to the top of the page

+Quote Post
mirtodor
poruka Jul 2 2009, 18:02
Poruka #42

Grupa: Članovi
Datum reg.: 29-June 06
Član broj: 5,248

Da, zaista je malkice... hm, čudno da za pad prodaje prodavac krivi kupca tvrdnjom da kupac, koji se nije promenio - to jest, i dalje ima potpuno istu potrebu za potpuno istim proizvodom - počinje da gubi veru u proizvod koji se takođe nije promenio... pa, u suštini, bar od kraja 18. veka.

Možda se, pak, promenila kupčeva percepcija prodavca?

S razlogom ili bez?

Možda upravo način plasmana proizvoda podgreva potrosačevu sumnju da konkretan prodavac/oglašivač zaista i nudi proizvod koji promoviše?

Na toj tački, kupcu je potpuno nebitno da li prodavac:
a ) ne ume da razgovetno objasni šta je proizvod i koji su njegovi kvaliteti,
b ) ne ume da dokaže da zaista prodaje promovisani proizvod u promovisanom kvalitetu,
c ) nije iskren u tvrdnji da želi da kupcu obezbedi promovisani proizvod u promovisanom kvalitetu, ili
d ) iz bilo kog razloga nije sposoban da kupcu obezbedi promovisani proizvod u promovisanom kvalitetu.

+Quote Post
frenchman
poruka Sep 27 2009, 17:17
Poruka #43

Datum reg.: 23-November 06
Član broj: 7,501

Zbog sira i vojne muzike

CITAT
Eto kakvi smo mi. Svi se uzbunili zbog parade koja nije održana, a niko da pohvali paradu ponosa koja se jeste održala i to u savršenom redu i poretku.

Od 23. septembra 2009.

+Quote Post
lunatico
poruka Jan 15 2010, 15:57
Poruka #44

Datum reg.: 12-February 07
Član broj: 9,095

^ flejmcina na kvadrat!

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Saturday 18. November 2017 - 03:34

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.