Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

MAPA NOVOG SADA VEKTOR, KOLIKO VREDI MAPA GRADA U CDR FAJLU?

V
nsmasterpiece
poruka Apr 16 2018, 00:57
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-April 09
Član broj: 29,356

Zdravo drugari, napravio sam kompletnu mapu grada u korelu. Postoje sve ulice, svi bitni sadrzaji poput bolnica, crkvi, terena, pozoriste, sve sve.. Sve je napravljeno tako da se nove ulice mogu probijati jednostavno, pravio sam tako da se moze menjati i boja svega..
Gde bih mogao ponuditi to i koliko moze da vredi? Hvala svima na bilo kakvom savetu
Go to the top of the page

+Quote Post
jovbranko
poruka Apr 19 2018, 10:42
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 726

Vrednost ti sam moraš da proceniš. A gde bi mogao da ponudiš? Verovatno da ljude kontaktiraš lično ili da daš oglas. Uzgred, koliko ja znam, firme za karte gradova, uglavnom, kontaktiraju Geokartu jer je to jedna od njihovih osnovnih delatnosti.

Pozdrav.

+Quote Post
Jo Husafet
poruka Apr 29 2018, 11:39
Poruka #3

Urednik

Grupa: Foto urednici
Datum reg.: 24-April 05
Član broj: 539

Da si je napravio pre 10ak godina nesto bi i vredela a sada, bojim se da ne vredi toliko koliko si truda ulozio u crtanje...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Wednesday 19. September 2018 - 10:02

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.