Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Koju akcionu kameru kupiti?

V
Pedja Supurovic ...
poruka Jul 31 2019, 09:52
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-November 06
Član broj: 7,332

Interesuje me nešto za porodične potrebe. Voleo bih GoPro ali ne mogu da opravdam toliku cenu.

Ima li nešto što razumnije košta a dovoljno je dobro? Mislim na to da ima dobru rezoluciju, da ima dobre boje i da se dobro snalazi u kontrastnim situacijama.
Go to the top of the page

+Quote Post
mbane
poruka Jul 31 2019, 14:07
Poruka #2

Datum reg.: 21-July 16
Član broj: 55,385

CITAT (Pedja Supurovic (Broker) @ Jul 31 2019, 10:52) *
Interesuje me nešto za porodične potrebe. Voleo bih GoPro ali ne mogu da opravdam toliku cenu.

Ima li nešto što razumnije košta a dovoljno je dobro? Mislim na to da ima dobru rezoluciju, da ima dobre boje i da se dobro snalazi u kontrastnim situacijama.

Šta tačno podrazumevaš pod "razumnije košta"?

Ja mogu da preporučim Yi 4K+, nahvatao je kad je bio sale na AE za 155€ sa sve shippingom, prošlo bez carine i PDV-a i prilično sam zadovoljan istom.

+Quote Post
NShappy
poruka Jul 31 2019, 16:23
Poruka #3

Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 725

Ne znam da li si ispratio sličnu temu na Bench-u: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?3...Yi-Eken-SJCAM-)

Prežvakali su skoro sve.

Ima Sony neki model <200€, a viđam i neki Olympus za opet oko 200€.
Onda su tu Xiaomi modeli.

Ostalo, ili je Kineska no name mačka u džaku, ili košta skoro isto kao GoPro, poneki i više.

+Quote Post
Pedja Supurovic ...
poruka Aug 5 2019, 23:41
Poruka #4

Datum reg.: 14-November 06
Član broj: 7,332

Hvala, malo sam istraživao i čini swe da bi mi Yi4K+ ili GoProHro2018 radile posao.

+Quote Post
NShappy
poruka Aug 9 2019, 13:42
Poruka #5

Datum reg.: 23-May 05
Član broj: 725

Pogledaj modele Eken H9 ili H6.

Nešto b' ja rek'o da su prst u pekmez za male pare. Možda kupim jednu da se igram s' decom na moru.

+Quote Post
flatlinens
poruka Aug 12 2019, 15:30
Poruka #6

Datum reg.: 6-November 08
Član broj: 25,096

Eken H9R radi za sve pare.
Imao sam prilike da je istestiram, i kome ne treba nista specijlno ili ono sto je u toj cenovnoj klasi nudio Xiaomi YI, sasvim je ok kupovina.
Boje i kontrast su malo nasviranije za moj ukus, ali sto se tice kvaliteta snimka je sasvim ok.
Cak sam ga probao i kao dashcam u kolima, i nocu npr u toku vozenje po bulevaru, (ni previse ni premalo svetla) nije mu zafalio ni jedan frame.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 25. August 2019 - 21:17

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.