Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

impressence.rs :: ustisci?

V
Lucas
poruka Sep 1 2017, 15:40
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-February 05
Član broj: 195

Zdravo kolege,

Dugo nisam ovde ništa pisao. Ne znam koliko ste upoznati, ali osnivač sam digitalne kreatiavne platforme pod nazivom "impressence", koja okuplja najtalentovanije kreativce iz regiona. Kategorije smo podelili u mesto, prostor, oblik i predmet, a u njima prikazujemo radove pretežno iz oblasti Dizajna, Arhitekture i Umetnosti.

Bacite pogled, link je http://impressence.rs

Očekujem komentare vezane za dizajn samog sajta, ali i vezane za sadržaj, ideju itd. Budite kreativni!

Lep pozdrav,
Lucas
Go to the top of the page

+Quote Post
Lucas
poruka Sep 5 2017, 22:49
Poruka #2

jel moguće da niko nema komentar?

+Quote Post
gStyle
poruka Sep 6 2017, 12:00
Poruka #3

neUrednik™

Grupa: Urednici
Datum reg.: 16-January 05
Član broj: 6

Dobro de, ja ću da otvorim sezonu.

Opšti utisak više nego pozitivan. Deinitivno znate šta radite. Radovi su odlični, sajt vrlo dobar ali ako moram da budem picajzla tipografija nije najbolja. Mislim da ovde (i skoro nigde, ikada) justify ne leži a H3 bi trebalo da je drugi font ili bar drugi weight da bi se uklopilo.

To je to što imam zamerki na impressence.

Dominate: Iako podjednako lep sa vizuelne strane tekst na gotovo celom sajtu je nečitljiv jer uvek prelazi preko sličica sa kojima se utapa. Ovde, iako je nema putno, tipografija je daleko bolje odrađena. S druge strane tablet/mobile su jako loše rešeni i vidno zbrzani kao afterthought.

My $0.02

+Quote Post
Lucas
poruka Sep 6 2017, 14:10
Poruka #4

Hvala kolega smile.gif

Komentari zamerke sasvim na mestu. Mobile još uvek nije ozbiljno radjen, no u planu je.

_
Moram reći da se meni H3 dopada, i način kako se uklapa u celinu, ali me zanima kako bi ti rešio? H3 je OpenSans 300 a paragraph je Raleway. Što se DOMINANTE tiče najverovatnije da će tekst dobiti lagan blur iza sebe, ili senku, što bi rešilo slabiju čitljivost. U svakom slučaju ostaje nam da se malo pozabavimo time.

+Quote Post
gStyle
poruka Sep 6 2017, 17:08
Poruka #5

neUrednik™

Grupa: Urednici
Datum reg.: 16-January 05
Član broj: 6

Kažu o ukusima ne treba...

Međutim meni je taj h3 baš odbojan. Evo ti nekog brzog predloga. Može naravno mnogo bolje ali nemam baš sada vremena da jurim po gugl fontovima biggrin.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Thursday 21. September 2017 - 02:38

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.